Obrazek

tuning H80 - kto robił?

ODPOWIEDZ
winds
Posty: 4
Rejestracja: 29 cze 2006, 14:14
Lokalizacja: kraków

tuning H80 - kto robił?

Post autor: winds »

Witam po raz pierwszy, zamierzam kupić H80 i mieć dobrą zabawę. Potrzebuję info o tuningu we własnym zakresie lub o kimś, kto może się tym zająć w okolicach Krakowa.
A tak w ogóle warto robić tuning?
Potraktujcie łagodnie żółtodzioba :szok:
Logan

Post autor: Logan »

Jeśli poczekasz jakiś czas to będziesz mógł skożystac z usług Hogana ale na razie (dopuki sam nie da znaku że można) nie należy mu zawracać głowy. Nie wiem gdzie Hogan mieszka więc nie powiem Ci czy to okolice krakowa ale warto wysłać mu sprzęt...
Awatar użytkownika
Tomek242
Posty: 169
Rejestracja: 29 kwie 2006, 12:30
Lokalizacja: Wrocław

Re: tuning H80 - kto robił?

Post autor: Tomek242 »

winds pisze: Potrzebuję info o tuningu we własnym zakresie.....A tak w ogóle warto robić tuning?
Potraktujcie łagodnie żółtodzioba :szok:
Witam!
No to łagodnie zapraszam do miłej lektury :)
http://hatsan.siecplay.pl/viewtopic.php?t=292

Wszystko tu jest a jak czegoś nie ma to pytaj.
Pozdrawiam
Hatsan 70S+Szkiełkobazarek 3-9x40
Pablo
Posty: 217
Rejestracja: 02 maja 2006, 16:56
Lokalizacja: Okolice Lublina

Re: tuning H80 - kto robił?

Post autor: Pablo »

winds pisze:Witam po raz pierwszy, zamierzam kupić H80 i mieć dobrą zabawę. Potrzebuję info o tuningu we własnym zakresie lub o kimś, kto może się tym zająć w okolicach Krakowa.
A tak w ogóle warto robić tuning?
Potraktujcie łagodnie żółtodzioba :szok:
Wszystko masz tutaj
http://hatsan.siecplay.pl/viewtopic.php?t=292
Tuning w Hatsanie TRZEBA robić, a każdy hatsan od 55 do 90 ma taką samą mechanikę, różnią się tylko kolbą.
AA TX200 Mk.3 + Falcon Merlin 10 x 42 T class
Był Hatsan H80 + AGS Sapphire 4 x 40
Awatar użytkownika
Funky_Koval
Posty: 132
Rejestracja: 14 cze 2006, 9:37
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Funky_Koval »

Czesc i witaj w gronie
Tuning H80 raczej nie rozni sie od 55 ktora posiadam. Powiem tyle ze spokojnie mozesz wykonac to sam. Nie jest to zaden "Rocket Science". Jest doskonaly opis rozbioru pukawki zrobiony przez Tomashek30 umieszczony tutaj
Czy warto robic tuning? Temat byl walkowany, mielony, tluczony na wszelkie sposoby, kolory, orientacje i preferencje na wszystkich forach o wiatrowkach ale co tam lol piszemy raz jeszcze. Warto zwlaszcza w hatsanie. trzeba wymienic prowadnice ktora jest seryjnym bublem tureckiej firmy na stalowa (polecam Hogana ale dopiero gdy wroci - nie ma co mu smiecic w poczcie do tej pory). Zyski z zestawu Hogana (bo to zestaw prowadnica+uszczelka+podkladki+smary) ? Cichsza praca armaty, mniejszy kopniak (wieksza celnosc i wieksza trwalosc lunetek) a przedewszystkim dlugi zywot sprezyny. Warto tez wymienic spust na ten zaprojektowany przez Alchemika/Chemika (mozna go znalesc na forum tym i iwebu). Ja niestety nie moge jego spustu sobie wlozyc bo mam h55s starego typu ale Tobie moze on pomoc.
To chyba wszystko co moge napisac w pigulce. Powodzenia a w razie czego pytaj.
Strzelam do puszek po piwie hem... bezalkoholowym;)
Awatar użytkownika
arturio111
Posty: 299
Rejestracja: 20 cze 2006, 22:37
Lokalizacja: Police

Post autor: arturio111 »

Witam!
Nie ma naprawdę żadnego problemu. Ja również mam h80 i właśnie dzisiaj zakładałem nową sprężynęi prowadnicę. Uwierz mi NAPRAWDĘ WARTO!! Różnica jest nieporównywalna. Jeżeli będziesz robił to sam to poszukaj postu Alchemika jak zblokować spust przed rozsypką. Zrobiłem zgodnie z zaleceniem i rewelacja. Miłej zabawy! Reszta niezbędnych informacji J.w. (dzięki Tomaschek)
gamo pr-45, hw-35, Walther CP-88
winds
Posty: 4
Rejestracja: 29 cze 2006, 14:14
Lokalizacja: kraków

Post autor: winds »

Dzięki za pomoc wszystkim życzliwym,
zabieram się za lektórę wszelkich porad !
na ra zie !!
Awatar użytkownika
Pj26
Posty: 152
Rejestracja: 07 maja 2006, 10:33
Lokalizacja: Centralna Polska

Post autor: Pj26 »

Logan muszę to powiedzieć. Super awatar lol :lol:
Slavia 630, łucznik pistol, H80s 5,5mm, Iż 22,
colt special combat,Sharp Innowa.
Logan

Post autor: Logan »

He he he... dziękować... był wcześniej inny ale Funky Koval narzekał że się skupić na czytaniu nie może :p
Awatar użytkownika
Funky_Koval
Posty: 132
Rejestracja: 14 cze 2006, 9:37
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Funky_Koval »

Przyznaje sie :) poprzedni byl fajny ale za bardzo migal i postow Logana nie moglem czytac innaczej niz pod w3m lol . Teraz sie ciesze bo gdybym mu nie zasugerowal zmiany to bycmoze ten biezacy mega avatarek nie zobaczyl by swiatla dziennego :okok:
Strzelam do puszek po piwie hem... bezalkoholowym;)
Logan

Post autor: Logan »

Wstawiłem poprzedniego Avka jako zdjęcie więc jak ktoś wejdzie w mój profil to może sobie obejżeć :p
ODPOWIEDZ