Obrazek

chcę oddać (AirMaster 300)

Spam, Archiwum Forum.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Pj26
Posty: 152
Rejestracja: 07 maja 2006, 10:33
Lokalizacja: Centralna Polska

chcę oddać (AirMaster 300)

Post autor: Pj26 »

Jak w temacie http://bron.iweb.pl/viewtopic.php?t=35304
Jakieś rady? przyznam że interesuje mnie tylko zwrot pieniędzy. Mam do tego prawo?
Slavia 630, łucznik pistol, H80s 5,5mm, Iż 22,
colt special combat,Sharp Innowa.
halif
Posty: 65
Rejestracja: 10 maja 2007, 9:59
Lokalizacja: Łódź

Post autor: halif »

Odpowiedziałem Ci na iwebie.
H70 zestaw Hogana; B-Square M i na tym Komz 4-10x42 plus ucinka i tłumik Wojtana.
Awatar użytkownika
Pj26
Posty: 152
Rejestracja: 07 maja 2006, 10:33
Lokalizacja: Centralna Polska

Post autor: Pj26 »

czyli nici ;( zadzwonię jeszcze do nich i zobacze co powiedzą. Jednak go nie zwracam. Udało mi się ustawić przyrządy otwarte i już go trochę opanowałem.
Slavia 630, łucznik pistol, H80s 5,5mm, Iż 22,
colt special combat,Sharp Innowa.
halif
Posty: 65
Rejestracja: 10 maja 2007, 9:59
Lokalizacja: Łódź

Post autor: halif »

Jeżeli chcesz iść na noże to możesz próbować wnioskować o niezgodność produktu z opisem, tylko musisz udowodnić, że np. prędkość początkowo jest niższa od zakładanej. Tylko czy warto? Na ekspertyzy i pomiary pewnie wydasz więcej niż na sprzęt...

Swoją drogą to nie wiem gdzie to kupiłeś, ale jeżeli karabinek jest nowy to znam lepszy sposób na wydanie prawie 500zł... za te pieniądze już można mieć prawdziwe karabinki, nową Dianę, lub Baikała, albo używanego Weihrauha... No, ale widzę już sam żałujesz i jesteś świadom błędu.

Tak btw to zrób test tego karabinka, opisz go i przedstaw skupienie na 25m. Jako przestroga, lub zachęta (w zależności co Ci wyjdzie :P )

@EDIT Swoją drogą to mają całkiem znośną opinię. Cena też niezła - 400 za karabinek w drewnie... W najnowszym numerze BiESa ma być test
H70 zestaw Hogana; B-Square M i na tym Komz 4-10x42 plus ucinka i tłumik Wojtana.
Awatar użytkownika
Pj26
Posty: 152
Rejestracja: 07 maja 2006, 10:33
Lokalizacja: Centralna Polska

Post autor: Pj26 »

Dodałem fotki na iweb-ie Co do am300 to cóż chciałem coś z dolnym naciągiem. Może Hatsana 105 może co innego i wtedy trafiłem na ten i kupiłem w kolterze w Jankach. Byli tak mili że nawet sobie na miejscu postrzelałem. Prędzej czy później rozbiorę go i zobaczymy co ma w środku :) na pewno coś się poprawi.
Slavia 630, łucznik pistol, H80s 5,5mm, Iż 22,
colt special combat,Sharp Innowa.
Zablokowany