Obrazek

Zlot Stępna 2007 - Dyskusja czysto organizacyjna.

Informacje o planowanych spotkaniach, zdjęcia i opisy.

Moderator: Koval

nunez
Posty: 770
Rejestracja: 03 wrz 2006, 18:18
Lokalizacja: Stępna

Post autor: nunez »

przykro mi bardzo ale Młyn spalił się 3 tyg.temu .........
zgineło troche ludzi..........(jednego znałem)
aż dziwne ,że o tym nie wiecie!?...... :hm:

[ Dodano: Pią 16 Mar, 2007 15:43 ]
to pojedziesz Ola ..czy nie? :maruda:
;slavka634;
Awatar użytkownika
Roman
Posty: 225
Rejestracja: 06 paź 2006, 9:29
Lokalizacja: zewsząd

Post autor: Roman »

Aż mnie zatkało. Dość ważne dla mnie miejsce. Wielka szkoda . Dobrze że wieża nie palna.
Iż 38
Awatar użytkownika
Oleńka
Posty: 25
Rejestracja: 21 sty 2007, 15:11
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: Oleńka »

jeszcze niestety nie jestem pewna bo bede miała całoroczne kontrakty(taki suuuże spr w mojej szkole) no i chcialabym sie do nich jakos przygotować by miec dobre oceny na koniec więc jeszcze wszystko zalezy od terminów zaliczeń:( chyba ze bede sie uczyc na zlocie co mi nigdy nie wychodzi.:/
Awatar użytkownika
tomaschek
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 5780
Rejestracja: 28 kwie 2006, 10:14
Lokalizacja: Tarnobrzeg/Leicester

Post autor: tomaschek »

Z powodów technicznych (niezależnych ode mnie lecz dotyczących mojej osoby) jestem zmuszony, po rozmowie z Jarkiem (właścicielem posesji na której odbędzie się zlot) zmienić termin zlotu i przesunąć go o tydzień do przodu. W związku z tym Zlot Tawerny Stępna 2007 odbędzie się w dniach 1 - 3 czerwiec 2007 (piątek, sobota, niedziela).

Ponieważ do zlotu pozostało dwa miesiące z niewielkim hakiem termin ten jest OSTATECZNY.

Przepraszam wszystkich zainteresowanych za zamieszanie, niestety nie wszystko można zaplanować z takim wyprzedzeniem.

W najbliżyszm czasie zostaną opracowane Regulamin Zlotu, jakaś czytelna lista chętnych oraz inne sprawy dotyczące naszego spotkania.

Pozdrawiam

Tomek
Daystate Mk3 FT
Nitrex TR2 2-10x42
Zablokowany