Obrazek

S Reximex Tormenta 5,5 po modyfikacjach

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
bambus0134
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 169
Rejestracja: 01 kwie 2013, 23:56

S Reximex Tormenta 5,5 po modyfikacjach

Post autor: bambus0134 »

Witam.
Jak w temacie na sprzedaż Reximex Tormenta 5,5 kupiony w zeszłym roku trochę przerobiony został przez kolegę Specbest.
A co zostało zrobione
- Lufa od Harsana 5,5 długość jej teraz to 41cm
- Kartusz od wiatrówki SNOWPEK 300bar jaką ma teraz pojemność nie mam pojęcia jest dopasowany na max by wszedł tłumik.
- Założony regulator Angielski Lane ustawiony teraz na jakieś 105 bar jak przekazał Specbest
- Tłumik bodaj od Pawła Z długość 160mm fi40 waga 160g, po wyregulowaniu systemu działa bardzo cicho.
System teraz działa bardzo płynnie i karabinek okazał się całkiem celny widać na zdjęciu strzelane koło domu na 25m, użyłem tylko 3 rodzajów śrutu najlepiej spisał się firmy Norica przy 240m/s w zestawie ponad 3 opakowania.

W zestawie to co na zdjęciach końcówka do ładowania z butli, 2 magazynki 2 wkładki 1 strzałowe, zestaw uszczelek i tulejek to regulacji systemu od LANE I śrut 5,5

Wiatrówka oczywiście bez lunety i montażu.

Wiatrówkę sprzedaję oczywiście w limicie nie przekraczającym 17j.

Z całość proponuję 2900 z wysyłką. Jakieś pytania zapraszam na priv lub 5.0 dziewięć 0.6.zero 2.jeden 7
Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Mossberg 223r+ Vortex Viper pst
Lee enfield .303
KBK AK-GN wz. 60
CZ 75 sp-1 i coś w .45 ACP
45-90 cp
Awatar użytkownika
bambus0134
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 169
Rejestracja: 01 kwie 2013, 23:56

Re: S Reximex Tormenta 5,5 po modyfikacjach

Post autor: bambus0134 »

Witam.
Jako że chcę sprzedać a nie sprzedawać to 2500 z wysyłką, ewentualnie jeśli ktoś zainteresowany to zapraszam możemy ponegocjować. Reszta na priv
Mossberg 223r+ Vortex Viper pst
Lee enfield .303
KBK AK-GN wz. 60
CZ 75 sp-1 i coś w .45 ACP
45-90 cp
Awatar użytkownika
bambus0134
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 169
Rejestracja: 01 kwie 2013, 23:56

Re: S Reximex Tormenta 5,5 po modyfikacjach

Post autor: bambus0134 »

2300 plus wysyłka. Wiatrówka w 100% sprawna działa świetnie i dobra strzela, złożyło się kilka spraw które wymusiły na mnie sprzedaż.
Mossberg 223r+ Vortex Viper pst
Lee enfield .303
KBK AK-GN wz. 60
CZ 75 sp-1 i coś w .45 ACP
45-90 cp
ODPOWIEDZ