Jak w temacie na sprzedaż Reximex Tormenta 5,5 kupiony w zeszłym roku trochę przerobiony został przez kolegę Specbest.
A co zostało zrobione
- Lufa od Harsana 5,5 długość jej teraz to 41cm
- Kartusz od wiatrówki SNOWPEK 300bar jaką ma teraz pojemność nie mam pojęcia jest dopasowany na max by wszedł tłumik.
- Założony regulator Angielski Lane ustawiony teraz na jakieś 105 bar jak przekazał Specbest
- Tłumik bodaj od Pawła Z długość 160mm fi40 waga 160g, po wyregulowaniu systemu działa bardzo cicho.
System teraz działa bardzo płynnie i karabinek okazał się całkiem celny widać na zdjęciu strzelane koło domu na 25m, użyłem tylko 3 rodzajów śrutu najlepiej spisał się firmy Norica przy 240m/s w zestawie ponad 3 opakowania.
W zestawie to co na zdjęciach końcówka do ładowania z butli, 2 magazynki 2 wkładki 1 strzałowe, zestaw uszczelek i tulejek to regulacji systemu od LANE I śrut 5,5
Wiatrówka oczywiście bez lunety i montażu.
Wiatrówkę sprzedaję oczywiście w limicie nie przekraczającym 17j.
Z całość proponuję 2900 z wysyłką. Jakieś pytania zapraszam na priv lub 5.0 dziewięć 0.6.zero 2.jeden 7









