Obrazek

Wrocław strzela (i nie tylko)

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Wisior
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 1825
Rejestracja: 02 sty 2012, 18:24
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław strzela (i nie tylko)

Post autor: Wisior »

No i cały misterny plan w pizdu...
I'm one of those bad things, that happen to good people :cmok:
Awatar użytkownika
bartusia
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 215
Rejestracja: 30 gru 2019, 20:45
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław strzela (i nie tylko)

Post autor: bartusia »

W niedzielę zapraszamy do Mikstatu!

http://dgstbeaver.pl/forum/showthread.php?tid=1233
Steyr Optisan CP 10x32
Awatar użytkownika
Wisior
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 1825
Rejestracja: 02 sty 2012, 18:24
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław strzela (i nie tylko)

Post autor: Wisior »

bartusia pisze: 25 maja 2026, 18:43 W niedzielę zapraszamy do Mikstatu!

http://dgstbeaver.pl/forum/showthread.php?tid=1233
Ooo nie :nie: Znowu, w ramach eliminacji konkurencji, wyślecie mnie na tygodniowe wczasy na poligonie :PP
I'm one of those bad things, that happen to good people :cmok:
Awatar użytkownika
Wisior
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 1825
Rejestracja: 02 sty 2012, 18:24
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław strzela (i nie tylko)

Post autor: Wisior »

Potrzebuję linków do filmików i zdjęć ze spotkań i zawodów. Chodzi głównie o cele i figurki. Fajnie, gdyby były udostępnione publicznie.
Będę bardzo wdzięczny :prosze: :drunk:
I'm one of those bad things, that happen to good people :cmok:
Awatar użytkownika
bartusia
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 215
Rejestracja: 30 gru 2019, 20:45
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław strzela (i nie tylko)

Post autor: bartusia »

Jakiś kociołek w czwartek? Jakieś sylwetki? Albo kilka figurek? Czy wszyscy sypią kwiatkami i zajęci?
Steyr Optisan CP 10x32
Awatar użytkownika
MariuszDTR
Posty: 45
Rejestracja: 05 maja 2024, 19:46

Re: Wrocław strzela (i nie tylko)

Post autor: MariuszDTR »

Bartek, gratulacje za pierwsze miejsce! Wygląda na to, że wracasz do świetnej formy.
Chętnie bym dołączył z jakimś garem, ale jeszcze nie czuję się dobrze.
Awatar użytkownika
Nocna Furia
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 155
Rejestracja: 09 maja 2015, 21:31
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław strzela (i nie tylko)

Post autor: Nocna Furia »

bartusia pisze: 01 cze 2026, 17:12 Jakiś kociołek w czwartek? Jakieś sylwetki? Albo kilka figurek? Czy wszyscy sypią kwiatkami i zajęci?


Będę :D Zrobię sos czosnkowy 8)
Awatar użytkownika
Wisior
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 1825
Rejestracja: 02 sty 2012, 18:24
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław strzela (i nie tylko)

Post autor: Wisior »

Nocna Furia pisze: 02 cze 2026, 22:38
Będę :D Zrobię sos czosnkowy 8)
Chyba nie mam wyboru i też będę :bicz: ;)
I'm one of those bad things, that happen to good people :cmok:
Awatar użytkownika
bartusia
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 215
Rejestracja: 30 gru 2019, 20:45
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław strzela (i nie tylko)

Post autor: bartusia »

Jadę jutro do Kalet na zawody jak ktoś ma ochotę się zabrać...
Steyr Optisan CP 10x32
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6654
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław strzela (i nie tylko)

Post autor: Qbuś »

Takie ogłoszenie .

Ogłoszenie.jpg
Jeżeli ktoś jest chętny do pomocy przy sprzątaniu, zapraszamy w piątek po 16ºº :D .
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Czas na małe "conieco" :D ⚡ 🇺🇦
Awatar użytkownika
MariuszDTR
Posty: 45
Rejestracja: 05 maja 2024, 19:46

Re: Wrocław strzela (i nie tylko)

Post autor: MariuszDTR »

Jak przeżyję do piątku, to będę. Przywiozę taczkę. Będzie można ten badziew pozwozić.
Awatar użytkownika
MariuszDTR
Posty: 45
Rejestracja: 05 maja 2024, 19:46

Re: Wrocław strzela (i nie tylko)

Post autor: MariuszDTR »

Bartek, będę przejeżdżał bardzo blisko koło Kalet, może nawet odwiedzę miejsce, ale brać udziału w strzelaniu nie będę. Jadę kawałek dalej po fortepian :D :D :D
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6654
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław strzela (i nie tylko)

Post autor: Qbuś »

:hm: Po fortepiany to do Kalisza się jedzie :lol: .
Czas na małe "conieco" :D ⚡ 🇺🇦
Awatar użytkownika
bartusia
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 215
Rejestracja: 30 gru 2019, 20:45
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław strzela (i nie tylko)

Post autor: bartusia »

Mnie nie będzie w piątek. Wyjeżdżamy już do Łodzi ma MP.
Steyr Optisan CP 10x32
ODPOWIEDZ