Wrocław strzela (i nie tylko)
Re: Wrocław strzela (i nie tylko)
No i cały misterny plan w pizdu...
I'm one of those bad things, that happen to good people 
Re: Wrocław strzela (i nie tylko)
Steyr Optisan CP 10x32
Re: Wrocław strzela (i nie tylko)
Ooo niebartusia pisze: 25 maja 2026, 18:43 W niedzielę zapraszamy do Mikstatu!
http://dgstbeaver.pl/forum/showthread.php?tid=1233
I'm one of those bad things, that happen to good people 
Re: Wrocław strzela (i nie tylko)
Potrzebuję linków do filmików i zdjęć ze spotkań i zawodów. Chodzi głównie o cele i figurki. Fajnie, gdyby były udostępnione publicznie.
Będę bardzo wdzięczny

Będę bardzo wdzięczny
I'm one of those bad things, that happen to good people 
Re: Wrocław strzela (i nie tylko)
Jakiś kociołek w czwartek? Jakieś sylwetki? Albo kilka figurek? Czy wszyscy sypią kwiatkami i zajęci?
Steyr Optisan CP 10x32
- MariuszDTR
- Posty: 45
- Rejestracja: 05 maja 2024, 19:46
Re: Wrocław strzela (i nie tylko)
Bartek, gratulacje za pierwsze miejsce! Wygląda na to, że wracasz do świetnej formy.
Chętnie bym dołączył z jakimś garem, ale jeszcze nie czuję się dobrze.
Chętnie bym dołączył z jakimś garem, ale jeszcze nie czuję się dobrze.
- Nocna Furia
- -#zasłużony

- Posty: 155
- Rejestracja: 09 maja 2015, 21:31
- Lokalizacja: Wrocław
Re: Wrocław strzela (i nie tylko)
bartusia pisze: 01 cze 2026, 17:12 Jakiś kociołek w czwartek? Jakieś sylwetki? Albo kilka figurek? Czy wszyscy sypią kwiatkami i zajęci?
Będę
Re: Wrocław strzela (i nie tylko)
I'm one of those bad things, that happen to good people 
Re: Wrocław strzela (i nie tylko)
Jadę jutro do Kalet na zawody jak ktoś ma ochotę się zabrać...
Steyr Optisan CP 10x32
Re: Wrocław strzela (i nie tylko)
Takie ogłoszenie .
Jeżeli ktoś jest chętny do pomocy przy sprzątaniu, zapraszamy w piątek po 16ºº
.
Jeżeli ktoś jest chętny do pomocy przy sprzątaniu, zapraszamy w piątek po 16ºº
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Czas na małe "conieco"

- MariuszDTR
- Posty: 45
- Rejestracja: 05 maja 2024, 19:46
Re: Wrocław strzela (i nie tylko)
Jak przeżyję do piątku, to będę. Przywiozę taczkę. Będzie można ten badziew pozwozić.
- MariuszDTR
- Posty: 45
- Rejestracja: 05 maja 2024, 19:46
Re: Wrocław strzela (i nie tylko)
Bartek, będę przejeżdżał bardzo blisko koło Kalet, może nawet odwiedzę miejsce, ale brać udziału w strzelaniu nie będę. Jadę kawałek dalej po fortepian

Re: Wrocław strzela (i nie tylko)
Mnie nie będzie w piątek. Wyjeżdżamy już do Łodzi ma MP.
Steyr Optisan CP 10x32


