Obrazek

Plastikowa Beretta od LS

Dla miłośników replik ASG
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kamazek
szpecjalista od GPK Zasłużony 2021
szpecjalista od GPK Zasłużony 2021
Posty: 3162
Rejestracja: 10 sie 2016, 7:28
Lokalizacja: Wrocław

Plastikowa Beretta od LS

Post autor: kamazek »

Zabawka kupiona z ciekawości już jakiś czas temu, ale dopiero teraz zabrałem się za opis.
Nigdy nie miałem repliki od firmy LS i do tego wykonanej w technologii full plastik ;)

A poprzednia Beretka poszła do ludzi, więc nosiło mnie na jakąś następną :)

Na zdjęciach wyglądała dosyć fajnie, czarno- srebrna, używana, ale raczej sporadycznie, wg opisu sprzedającego.
Zdjęcie z aukcji.

Obrazek

No i faktycznie, Beretta, od LS w realu okazała się prawie full nówka.
Nawet waży, nie ma uczucia trzymania w łapie plastikowej wydmuszki, wagę robią znalowe części: rama wewnętrzna, duża komora hop-up i obudowa sprężyny kurka.
No i oczywiście metalowy magazynek.

Działa super, zamek zapierdziela bardzo szybko, bo jest lekki.
Po lekkim uszczelnieniu komory teflon-fixem daje stabilne 300 fps na kulkach 0.20 g.

Zonka miałem, gdy okazało się, ze nie ma regulacji hopka, jest stały, tego się nie spodziewałem :zdziwko:
Praktycznie nie podkręcało kulek 0.25 g, dopiero po lekkim modzie ze zwiększeniem docisku wypustki gumki HU kulki latają prościutto ;)

Nawet w niższej temperaturze działa poprawnie, pewnie dzięki lekkiemu zamkowi, bo inne moje zabawki z GBB, całe full metal, szybko się poddawały.

Nie wiem jak będzie z jego wytrzymałością, na wszelki wypadek używam berci ze zwykłym green gasem.

Stwierdziłem, że jednak ten srebrny kolor na replice nie jest taki fajny, jak mi się poczatkowo wydawało, taki był zabawkowy ;)
No to co, przymatowię farbę lekko, położę podkład, pociągnę bercię jakimś fajnym metalikiem i po sprawie, proste prawda ?
Niekoniecznie ...
Srebrna powłoka okazała się być połozona galwanicznie, to był jakiś pieprzony chrom czy coś i zwykłe zmatowienie nic nie dawało.
Akryl w spraju się tego gufna nie trzymał ! 8)

Musiałem na chama, dremelem z tarczami ściernymi, pilnikiem, papierem ściernym walczyć z tą powłoką.
Prawie cały dzień, fakt z krótkimi przerwami na piwo i siku, ale się udało ! :)

Obrazek

Efekt jest wow, oczywiście dla mnie :spoko:
Koniec.
----------------------------------------------
LaOs Wrocław zaprasza :spoko:

Moje zabawki ASG :)
Mateusz199
Posty: 6
Rejestracja: 13 mar 2024, 11:37

Re: Plastikowa Beretta od LS

Post autor: Mateusz199 »

Hej!
Kiedyś kupiłem sobie taką zabawkę z ciekawości, ale jakoś nie miałem okazji się nią zająć. Ale teraz wreszcie się zabrałem za to. To była moja pierwsza replika od firmy LS, a jeszcze wykonana w full plastiku!
Pozdrawiam, Mateusz 😊
Awatar użytkownika
kamazek
szpecjalista od GPK Zasłużony 2021
szpecjalista od GPK Zasłużony 2021
Posty: 3162
Rejestracja: 10 sie 2016, 7:28
Lokalizacja: Wrocław

Re: Plastikowa Beretta od LS

Post autor: kamazek »

Mateusz199 pisze: 22 mar 2024, 12:08 Hej!
Kiedyś kupiłem sobie taką zabawkę z ciekawości, ale jakoś nie miałem okazji się nią zająć. Ale teraz wreszcie się zabrałem za to. To była moja pierwsza replika od firmy LS, a jeszcze wykonana w full plastiku!
Te, bot Mateusz199, zbieraj swoje kody i wypier.alaj z mojej piaskownicy ! :lol:
----------------------------------------------
LaOs Wrocław zaprasza :spoko:

Moje zabawki ASG :)
ODPOWIEDZ