Obrazek

Gamo Hunter 440

Spam, Archiwum Forum.
Awatar użytkownika
diacon-fox
-#zasłużony2020
-#zasłużony2020
Posty: 789
Rejestracja: 23 lip 2012, 12:16
Lokalizacja: Wrocław

Re: Gamo Hunter 440

Post autor: diacon-fox »

woj2nio pisze: 27 wrz 2021, 14:16
diacon-fox pisze: 26 wrz 2021, 8:42 [...]
Na dodatek jedzie po forumowiczach twierdząc, że to "dzieciarnia" a sam stosuje argumenty rodem z gimnazjum...tragedia :?
Ty sobie gymnazystami gymby nie wycieroj... lada moment mój młody trafi do tej "wylengarni zła wszelakiego" i nawet Twój "ful metal" Cię nie obroni ... zabierze bez płacenia... bo mu się spodobał :D :bije: :uzi: ... i jeszcze kiełbę spali...

A teraz głęboko oddychamy, wrzucamy na luz i wyrzucamy... złe emocje :hm:
Biedny Wojdwanio się zabulgotał :hihi: Odczytuję tego posta jako swoistego rodzaju wołanie o pomoc...to takie smutne. Co? młody podrósł i już nie tak łatwo go spacyfikować? stawia opór? przejął rolę samca alfa w stadzie? Jest mi niesamowicie przykro z tego powodu mordeczko, aż mnię się łezka w oku zakręciła ;(
Jeżeli chcesz się wypłakać w mankiet, to zapraszam Cię do LaOsu, tam przyjmie Cię sztab psychologów ;) ewentualnie weź ze sobą młodego, zrobimy Wam terapię rodzinną :cmok:
Pro Sport + SWFA SS 10x42
S400 + Vortex Diamonback Tactical 4-16x44
Feinwerkbau 600
Beeman P17 + "kulminator"
M4 Full Metal kaliber 6mm
Awatar użytkownika
Mamutowicz
-#mamutowicz
-#mamutowicz
Posty: 4620
Rejestracja: 02 paź 2011, 14:07
Lokalizacja: Rajcza / Thurcroft

Re: Gamo Hunter 440

Post autor: Mamutowicz »

Mamy 7go.. Jak sprawy się majają?
TX200 by Tony Leach + SS 10x42 - do lufy exact i heja na tor.. :)
Ps.
Zacząłem znowu szczelać..
Dam znać jak zacznę ftrafiać. :D
Awatar użytkownika
masa
-#zasłużony2020-21s2
-#zasłużony2020-21s2
Posty: 389
Rejestracja: 26 sty 2015, 18:22
Lokalizacja: Mielec

Re: Gamo Hunter 440

Post autor: masa »

Bez zmian.
Z mojej strony prosiłbym tylko o nie usuwanie samego ogłoszenia.
Chwilowo nie mam na to czasu, ale planuję zrobić relację z demontarzu/naprawy karabinka i skonfrontować to z treścią ogłoszenia.
Myślę, że wszystkim obserwującym należy się takie właśnie zakończenie tego tematu.
Niech przemówią fakty, wyniki i pomiary.
PS. Z mojej strony limit na oszczerstwa pod moim adresem i nie zrealizowane obietnice wyczerpał się dawno temu. Nie mam zamiaru płacić za zwrot i dostać paczkę z powrotem, bo po 2 dniach ktoś się rozmyśli.
Tyle w temacie.
TX200 HC + Element Helix
andrzej__
Posty: 176
Rejestracja: 26 lip 2020, 11:46

Re: Gamo Hunter 440

Post autor: andrzej__ »

Jestem tylko ciekaw co Ty chcesz "naprawiać" w Nowym karabinku. Przegląd? Smarowanie?... a może wymiana śruby na nowa? Skoro uważasz te czynności za "naprawę", to właśnie widać kto kogo oczernia.
Tyle w temacie.
Kilka sztuk długich i dwie krótkie.
Awatar użytkownika
Mamutowicz
-#mamutowicz
-#mamutowicz
Posty: 4620
Rejestracja: 02 paź 2011, 14:07
Lokalizacja: Rajcza / Thurcroft

Re: Gamo Hunter 440

Post autor: Mamutowicz »

Znaczy że co? Andrzej nie akceptuje zwrotu a Masa nie odsyła /odwozi sprzętu tak?
Andrzej - Czy to decyzja ostateczna?
Pytam ciebie, bo to twoja sprzedaż.

Mam dla was propozycję:
Masa odsyła karabinek do ciebie.
Ty oddasz masie kasę za karabinek.
Ja pokrywam koszty przesyłki i koszt nowej śrubki.
Na koniec obaj zostajecie w pozycji startowej bez strat.
Poza stratami na dómie, honoże itp.


To moja jedyna i ostateczna propozycja dotycząca próby rozwiązania tego sporu.
Co do kosztów - mam wyjechane bo stosunek funta do plnów nadal jest na tyle dobry żeby nie przejmować się pierdołami.
Jak to nie pomoże to spuszczę Kamazka ze smyczy i niech sie dzieje.
Pozdrawiam
Piotrek.
TX200 by Tony Leach + SS 10x42 - do lufy exact i heja na tor.. :)
Ps.
Zacząłem znowu szczelać..
Dam znać jak zacznę ftrafiać. :D
Awatar użytkownika
masa
-#zasłużony2020-21s2
-#zasłużony2020-21s2
Posty: 389
Rejestracja: 26 sty 2015, 18:22
Lokalizacja: Mielec

Re: Gamo Hunter 440

Post autor: masa »

Mamutowicz pisze: 08 paź 2021, 23:59
Mam dla was propozycję:
Masa odsyła karabinek do ciebie.
Ty oddasz masie kasę za karabinek.
Ja pokrywam koszty przesyłki i koszt nowej śrubki.
Na koniec obaj zostajecie w pozycji startowej bez strat.
Poza stratami na dómie, honoże itp.

Piotrek.
Piotrze, dzięki za Twoje próby rozwiązania tego sporu.
Z mojej strony informuję, że zacząłem już minimalizować straty i nie mam już lunety z montażem. Został sam karabinek, którego też będę chciał się pozbyć. Jeżeli na dzień dzisiejszy znajdzie się chętny na zakup karabinka w takim stanie, jak go opisałem, to jestem skłonny się go pozbyć z małą stratą za 350 PLN - oczywiście nie dotyczy to zwrotu.
Wcale nie mam ochoty robić cokolwiek przy gamo, szkoda mojego czasu, nerwów i pieniędzy, ale wychodzę z założenia, że jeżeli stracę szacunek i zaufanie kolegów z tego forum, to moja obecność tutaj nie będzie miała sensu - a tego bym nie chciał. Nadal zamierzam strzelać, grzebać, modyfikować, pisać o tym, ale i czerpać informacje z doświadczeń innych forumowiczów - stąd mój plan na ostateczne zamknięcie tego tematu porównaniem oferty do stanu faktycznego.
Nie zgadzam się, żebyś w jakikolwiek sposób partycypował w kosztach. Moja "duma i honor" :) nie pozwala mi na robienie z siebie żebraka za parę złotych - mam nadzieję, że to rozumiesz.
Pozdrawiam,
Staszek.
TX200 HC + Element Helix
Awatar użytkownika
kamazek
szpecjalista od GPK Zasłużony 2021
szpecjalista od GPK Zasłużony 2021
Posty: 3162
Rejestracja: 10 sie 2016, 7:28
Lokalizacja: Wrocław

Re: Gamo Hunter 440

Post autor: kamazek »

Mamutowicz pisze: 08 paź 2021, 23:59 ...spuszczę Kamazka ze smyczy i niech sie dzieje...
Mamucie, spuścić to ty możesz sobie wodę w kibelku, z całym szacunkiem oczywiście :)

Po ostatnich wpisach w tym temacie żałuję, że brałem w nim udział :nie:
Najpierw po prośbach, potem po groźbach został tylko podkulony ogon kupującego, sorry masa, ale taka jest sytuacja.
Chyba trza się przestać angażować w takie spory, niech się dzieciaki walą łopatkami po głowach w piaskownicy.
Słowa już nie napiszę w tym temacie, chyba że andrzej mnie z nerw wyprowadzi :P
----------------------------------------------
LaOs Wrocław zaprasza :spoko:

Moje zabawki ASG :)
Awatar użytkownika
masa
-#zasłużony2020-21s2
-#zasłużony2020-21s2
Posty: 389
Rejestracja: 26 sty 2015, 18:22
Lokalizacja: Mielec

Re: Gamo Hunter 440

Post autor: masa »

kamazek pisze: 09 paź 2021, 16:00
Po ostatnich wpisach w tym temacie żałuję, że brałem w nim udział :nie:
Najpierw po prośbach, potem po groźbach został tylko podkulony ogon kupującego, sorry masa, ale taka jest sytuacja.
Sorry, że Cię zawiodłem, ale żeby nadal robić za małpę w tym cyrku te pare stówek to trochę za mało. ;)
Za stary jestem na podpuchy i żyję na tyle długo, żeby wiedzieć, że oszusta i tak los w dupę za to kopnie. Że nie moim butem? Trudno, lubię mieć czyste buty.... 8)
Napisz mi na priv, co Ty byś zrobił - może kiedyś mi się przyda. :up:
Ja mam trochę inną refleksję - jeżeli członek forum na 2 sprzedaże ma dwie negatywne opinie od kupujących i nie ma za to żadnych konsekwencji, tzn., że zakup przez forum jest nawet mniej bezpieczny niż z All....
Jak to mówią u nas na wsi - "punkt widzenia zależy od......"
TX200 HC + Element Helix
Awatar użytkownika
Mamutowicz
-#mamutowicz
-#mamutowicz
Posty: 4620
Rejestracja: 02 paź 2011, 14:07
Lokalizacja: Rajcza / Thurcroft

Re: Gamo Hunter 440

Post autor: Mamutowicz »

masa pisze: 09 paź 2021, 17:54 [...]
Ja mam trochę inną refleksję - jeżeli członek forum na 2 sprzedaże ma dwie negatywne opinie od kupujących i nie ma za to żadnych konsekwencji, tzn., że zakup przez forum jest nawet mniej bezpieczny niż z All....
Jak to mówią u nas na wsi - "punkt widzenia zależy od......"
Cóż.. Wywalenie kogoś z forum to kwestia 2 min ( o ile się nie zapomniało hasła do panelu nadymininistrantcyjnego.)
Jednak nie robiłem tego, bo wtedy andrzej_ jako strona w sporze straciłby możliwość udzielenia odpowiedzi.. takiej czy innej, a jak sam stwierdziłeś - sprawa jeszcze nie była zamknięta.
Co do bezpieczeństwa samego zakupu - Masz rację.. W przeciwieństwie do allegro czy ebaya gdzie można płacić przez paypal - my nie mamy możliwości zabezpieczyć kupującego/sprzedającego przed oszustwem i tutaj niestety chyba nic nie możemy więcej zrobić.
Przez lata nasza giełda funkcjonowała bez zarzutu opierając się na wzajemnym zaufaniu.
Niestety to zaufanie zostało poważnie nadszarpnięte.

Skoro jednak karabinek zostaje u ciebie bez refundacji - uznaję że temat sprzedaży Gamo hunter 440 kol andrzej_ jest zamknięty.
Kwestia porównania oferty do stanu faktycznego może równie dobrze zostać przedstawiona w innym dziale.
Niestety kol andrzej_ przez pół roku nie będzie mógł czynnie uczestniczyć w życiu forum.
Szkoda ze tak się sprawy potoczyły.

Piotrek.
TX200 by Tony Leach + SS 10x42 - do lufy exact i heja na tor.. :)
Ps.
Zacząłem znowu szczelać..
Dam znać jak zacznę ftrafiać. :D
Zablokowany