Obrazek

Delta Optical Entry 6x32 AO

<font face="Arial" size="1">Wszystko o optyce na wiatrówki, balistyka, trajektorie.</font>
ODPOWIEDZ
janusz22551

Delta Optical Entry 6x32 AO

Post autor: janusz22551 »

Luneta nie trzyma zera. Po wyzerowaniu kilka strzałów i po chwili nie trafiam w tarcz, znów zeruje i po chwili to samo. Zadzwoniłem do serwisu Delty i pan stwierdził, że może się nie kwalifikować do naprawy gwarancyjnej bo mogłem ją "przeregulować" :maruda: Powiedzcie mi czy coś takiego jest możliwe, czy tylko chcą zbyć natręta?
Tao
Posty: 50
Rejestracja: 28 mar 2012, 17:11

Post autor: Tao »

Ja miałem to samo z PP i zero problemów w zielonym . Taka odpowiedz z ich strony to ciut nie poważna postawa do klienta. Nie daj się zbyć i masz prawo żądać reklamacji .
Vickers82
Posty: 300
Rejestracja: 30 cze 2009, 18:11

Post autor: Vickers82 »

Można chyba przeregulować DOTa np.
Piszę "chyba" bo miałem podobną sytuację, z tym że mi zero uciekało w poziomie.
Z każdym strzałem (z PCP) kolejna przestrzelina odsuwała się nawet i o kilkanaście mm od poprzedniej.
Po odesłaniu do serwisu, stwierdzono że pokręciłem za dużo i to był powód samoistnie zmieniających się ustawień.
Gwarancję uznali, odesłali i dodali instrukcję ile max można w tych lunetkach kręcić wieżami.
Trochę to dla mnie dziwne jest że mimo iż DOT (duży) i tak ma tej regulacji tyle co kot napłakał to jeszcze w ten sposób jest ona zawężona.
Mam kilka innych lunet i tam mogę kręcić ile mi pasuje i nic złego do tej pory się nie działo.
A z tym DOTem teraz dmucham na zimne, stosuję się do tej instrukcji i póki co też wszystko jest ok.
ODPOWIEDZ