Obrazek

kto porysuje Hatsana 70 i za ile??

Awatar użytkownika
stworek5
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 2112
Rejestracja: 29 kwie 2006, 12:00
Lokalizacja: Goleniów

Post autor: stworek5 »

ta sprężynka da mu kole 13-14J-jak dla mnie wystarczy.
AA TX200 HC
phenix1
Posty: 4
Rejestracja: 01 maja 2006, 12:59
Lokalizacja: wieś

Post autor: phenix1 »

hm....właśnie do zakupu Hatsana przekonało mnie forum bron.iweb - chciałem postrzelać w miarę celnie na duże odległości. Do zapałem to mam chinkę - taką co na Allegro kosztuje całe 88zł :mrgreen: - moja po przeróbkach tamte się chowają :-D
Awatar użytkownika
stworek5
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 2112
Rejestracja: 29 kwie 2006, 12:00
Lokalizacja: Goleniów

Post autor: stworek5 »

Anonymous pisze:
phenix1 pisze:hm....właśnie do zakupu Hatsana przekonało mnie forum bron.iweb - chciałem postrzelać w miarę celnie na duże odległości. Do zapałem to mam chinkę - taką co na Allegro kosztuje całe 88zł :mrgreen: - moja po przeróbkach tamte się chowają :-D
nie specjalnie chciałbym się "narażać" ale kilka dni temu kupiłem w allegro na prośbę kolegi karabinek B2-4, nie powiem-miałem kilka chinek, opinie w 1/4 ok, ale ten karabinek wywarł pozytywne wrażenia, przy ustawianiu "lunetki 4x20" nie miałem złudzeń-heh-nie mniej po ustawieniu m/w cel fi35mm na 17m był trafiany regularnie !! co wywarło na mnie jakieś pozytywne wrażenie, nie chciałbym aby ten post odebrano jako reklamę chińskich wyrobów ale jeśli jest ok to czemu o tym nie napisć?? w końcu nawet na iweb.pl coraz częściej wyra zane sa opinie o ewolucji chińskich "wiatrówek" w stronę na + ;-)
sorki!! ten post jest mój, nie zwróciłem uwagi na zalogowanie :]
AA TX200 HC
Awatar użytkownika
Dude
Posty: 1248
Rejestracja: 28 kwie 2006, 14:24
Lokalizacja: Gniezno/Poznań
Kontakt:

Post autor: Dude »

Tu nie chodzi o to by się komuś narażać. Szczerze, bardzo mnie cieszy, że jesteś zadowolony ze swojego karabinka :-D Wszystko po prostu ogranicza się do tego, co kto oczekuje od swojego sprzętu. Gdyby mój Hatsan uzyskiwał skupienie fi 35 mm na 17 metrów chyba bym się załamał.
Awatar użytkownika
Dude
Posty: 1248
Rejestracja: 28 kwie 2006, 14:24
Lokalizacja: Gniezno/Poznań
Kontakt:

Post autor: Dude »

sorki!! ten post jest mój, nie zwróciłem uwagi na zalogowanie
Było trzeba tak od razu ;-)
Awatar użytkownika
stworek5
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 2112
Rejestracja: 29 kwie 2006, 12:00
Lokalizacja: Goleniów

Post autor: stworek5 »

Anonymous pisze:jak wspomniałem to tylko takie sobie wstępne ustawienie tego co było w cudzysłowiu ale jak na tego rodzaju sprzęt nie było źle!! zakupię ten karabinek ale nie jako wiatrówkze tylko jako materiał, zobaczymy co z tego wyjdzie :-D
heh, :oops: to znowu ja, nie wiem czemu ale gubię ustawienia ;-)
AA TX200 HC
Surveyor
Posty: 81
Rejestracja: 28 kwie 2006, 16:21
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: Surveyor »

Z tego co się doczytałem na iweb-ie, to zdarzają się "niezłe" egzemplarze chinek a może rzeczywiście pozytywnie ewoluują. Dla mnie jako początkującego strzelca wynik fi35mm na 20m (moze byc 17m:) to naprawdę niezły wyczyn. Myślę, że taka chinka więcej nawet potrafi, a z pewnością Harry 8-)
Awatar użytkownika
Yavol
Posty: 55
Rejestracja: 30 kwie 2006, 19:55
Lokalizacja: Mazowsze

Post autor: Yavol »

a ja nie wiedziałem gdzie mam napisać więc zapytam tu:

otóż wspominałem już gdzieś że w najbliższych dniach mam zamiar zaopatrzeć się w H70 tudzież H8, i odrazu myślę o tuningu!

i tu moje pytanko bo sprawdzałem sobie ceny sprężynek i prowadnic na Allegro, i mam zapytanie czy ktoś się orientuje ile za takie rzeczy liczy sobie ów słynny Hogan?!

PS: narazie nie uderzam do niego na maila bo nie mam jeszcze giwerki, ale może ktośma już jakieśinfo?!
Awatar użytkownika
stworek5
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 2112
Rejestracja: 29 kwie 2006, 12:00
Lokalizacja: Goleniów

Post autor: stworek5 »

najlepiej to po zakupie rozebrać (nie patrz na gwarancje!!) i zrobić co trzeba, jak masz znajomego tokarza to prowadnica niewiele cię wyniesie ale musisz zrobić ją pod wymiar sprężyny o fi mniejszej niż średnica wewnetrzna sprężyny o 0,1-0,15mm, długość w całości ok 16cm i po krzyku.

P.S. Jak bedziesz kupował to polecam model 70, jak dla mnie ma zdecydowanie wygodniejsze łoże.
AA TX200 HC
Awatar użytkownika
Yavol
Posty: 55
Rejestracja: 30 kwie 2006, 19:55
Lokalizacja: Mazowsze

Post autor: Yavol »

no właśnie z tokarzem to słabiutko i dlatego chciałbym zakupić cały zestawik od kogoś sprawdzonego i właśnie chciałem poznać orientacyjne ceny ;-)
H70 + Hoganowy zestawik
Awatar użytkownika
tomaschek
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 5780
Rejestracja: 28 kwie 2006, 10:14
Lokalizacja: Tarnobrzeg/Leicester

Post autor: tomaschek »

Około 100 zł za sprężynę, prowadnicę i chyba Hogan coś tam jeszcze dorzuca (jakieś smary i chyba uszczelka lufy i tłoka). Surveyor się dokładnie orientuje bo kupował niedawno u niego.
Daystate Mk3 FT
Nitrex TR2 2-10x42
Awatar użytkownika
stworek5
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 2112
Rejestracja: 29 kwie 2006, 12:00
Lokalizacja: Goleniów

Post autor: stworek5 »

właśnie o to chodzi, albo musisz kupić sprężynę z dopasowaną prowadnicą albo dorobić pod wymiar tej którą masz.
AA TX200 HC
Awatar użytkownika
Tomek242
Posty: 169
Rejestracja: 29 kwie 2006, 12:30
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Tomek242 »

Yavol pisze: i tu moje pytanko bo sprawdzałem sobie ceny sprężynek i prowadnic na Allegro, i mam zapytanie czy ktoś się orientuje ile za takie rzeczy liczy sobie ów słynny Hogan?!
Yavol! Czytaj uważnie i wróć do mojego wcześniejszego postu i masz wszystko jasne. Tydzień temu płaciłem 70 zł.
Hatsan 70S+Szkiełkobazarek 3-9x40
Awatar użytkownika
Yavol
Posty: 55
Rejestracja: 30 kwie 2006, 19:55
Lokalizacja: Mazowsze

Post autor: Yavol »

przepraszam bardzo, ale umknąl mi gdzieś ten post :-P
H70 + Hoganowy zestawik
hogan

Post autor: hogan »

:)
ODPOWIEDZ