Obrazek

UWAGA na niesolidną firmę !!! - SERWIS WIARUS

ODPOWIEDZ
Fosiarz
Posty: 4
Rejestracja: 27 lut 2013, 17:46

UWAGA na niesolidną firmę !!! - SERWIS WIARUS

Post autor: Fosiarz »

Chciałbym ostrzec wszystkich przed robieniem jakichkolwiek interesów z kol. "Miki" (Maciej B.) prowadzącym serwis wiatrówek pod nazwą "Serwis Wiarus" - Błonie pod Warszawą.
Ów gość ma stronę www na której oferuje usługi i gotowe części tuningowe m. in. do QB, Crosman i innych Co2, PCA, PCP. Na różnych forach można znaleźć posty sprzed jakiegoś czasu polecające jego działalność.
I właśnie tym zachęcony jakiś czas temu napisałem do niego na GG z prośbą o dostępność i cenę regulatora sprężyny zbijaka do Crosmana 2240 który Oferuje jak sam pisze na swojej stronie www "od ręki" - wtedy potwierdził. No to myślę super. Więc zadzwoniłem, mówię co i jak a on bym wysłał na e-maila zamówienie. Tak zrobiłem, podałem wszystkie dane i czekam.
Mija dobrych kilka dni i cisza. Więc znowu dzwonię a on że regulator który niby jest "od ręki" będzie miał za tydzień bo
odbiera z anodowania. No dobra, cholera, trudno, poczekam. Mija tydzień i kolejnych parę dni - znowu cisza, żadnych wiadomości, żadnej przesyłki. Dzwonię z pytaniem co się dzieje, a on że coś ma problemy ze zdrowiem. Ok, bywa to kiedy coś będzie wiadomo - odp. że "za kilka dni". No to znowu dzwonię za te kilka dni i odpowiedź że wyśle bez problemu "w środę" czyli za kolejnych kilka dni. Pytam : "czy na pewno", odpowiedź : "tak na pewno". Minęły od tego czasu 2 tygodnie i nic, ani jakiejkolwiek informacji, ani przesyłki - nic. Szlag mnie trafił, machnąłem ręką bo w ten sposób zmarnowałem miesiąc czasu.

Tak więc radzę wszystkim dać sobie spokój z tym człowiekiem. Szkoda czasu i nerwów. Są różne sytuacje w życiu - rozumiem - ale ten gość jest niepoważny, nic
nie informuje, nie odpisuje na e-maile i SMS a jak już się ktoś do niego dodzwoni to ze stoickim spokojem kłamie prosto w oczy i zwodzi.
Całe Szczęście że coś mnie tknęło i od początku poprosiłem o wysyłkę za pobraniem (nic nie wpłacałem). Już później znalazłem na jakimś forum
relację kogoś kto mu wpłacił i wysłał wiatrówkę na robotę. Pół roku nie mógł się doprosić o sprzęt z powrotem i nie wiem czy w ogóle go odzyskał.

W obecnej sytuacji i przy takim podejściu niech pan B. lepiej weźmie się w garść albo zamyka interes i zajmie czy innym.

W końcu tą część co chciałem kupiłem w sklepie u innego "tunera" Crosmanów w UK. Przesyłka bezproblemowo doszła z Anglii po dokładnie 7 dniach od zamówienia.

Zaznaczam też iż w tej całej historii nie ma jakiś osobistych konfliktów, ukrytych faktów i tym podobnych rzeczy z mojej strony. Po prostu byłem
zwykłym klientem "z ulicy" nie mającym nic wcześniej wspólnego z firmą pana B.

Pozdrawiam wszystkich Forumowiczów !
Awatar użytkownika
Jaro
Posty: 3955
Rejestracja: 30 gru 2009, 20:08
Lokalizacja: Ziębice
Kontakt:

Post autor: Jaro »

Przeczytałem całość i nie rozumiem czemu to zamieszanie :hm:
Nie robiłem z kolegą interesów, jednak nie widzę żadnych powodów by zakładać szkalujący go temat.
To Twój drugi tutaj post, więc może powinieneś najpierw zacząć od czytania :?:
Grupa "Beaver"
www.hftbeaver.org/hft
Fosiarz
Posty: 4
Rejestracja: 27 lut 2013, 17:46

Post autor: Fosiarz »

Jaro pisze:Przeczytałem całość i nie rozumiem czemu to zamieszanie :hm:
Nie robiłem z kolegą interesów, jednak nie widzę żadnych powodów by zakładać szkalujący go temat.
To Twój drugi tutaj post, więc może powinieneś najpierw zacząć od czytania :?:
Witam. Ja za to nie rozumiem sensu twojego postu. Bronisz kogoś kogo nie znasz i nie robiłeś z nim interesów. Od razu podliczasz mój " postowy dorobek" i odsyłasz do czytania "elementarza". Nie jestem 10-latkiem który robi "szum" aby zaistnieć na forum tylko chcę przekazać ważną informację.
Moje przesłanie zamieszczając ten post jest jasne : ostrzec przed niesolidnym człowiekiem który naciąga innych i jest to potwierdzone. Czy jest coś w tym złego ? Czy chciałbyś też zostać oszukany przez tego Pana ? Jeśli miejsce na taki temat jest niewłaściwe to proszę o przesuniecie do właściwego działu ale uważam że takie informacje są potrzebne.
Awatar użytkownika
Jaro
Posty: 3955
Rejestracja: 30 gru 2009, 20:08
Lokalizacja: Ziębice
Kontakt:

Post autor: Jaro »

Sie nie rozpędzaj kolego, tylko przeczytaj uważnie moje zdanie w tej sprawie:

1. Nikogo nie bronię. Mi mechanik także nie naprawił klimatyzacji bo nie znalazł na to czasu, ale nie szukam żadnego forum by o nim napisać...
2. Zaczynasz na naszym forum od razu od oskarżeń, a Twój wiek nie ma tu nic do tego.
3. Nie widzę znamion oszustwa i odsyłam do lektury Kodeksu Karnego. Mam za sobą dwie wygrane sprawy z oszustami, więc tę część KK odrobiłem.
4. Informacje o nie solidnych sklepach i wykonawcach są potrzebne, ale wszystko należy robić z umiarem...

To tyle w temacie z mojej strony. Nie ma sensu polemika nad rozlanym mlekiem ;)
Grupa "Beaver"
www.hftbeaver.org/hft
Fosiarz
Posty: 4
Rejestracja: 27 lut 2013, 17:46

Post autor: Fosiarz »

Ok. "mleko się rozlało" ale trzeba zapobiec by nie rozlało się go jeszcze więcej.
Jeśli mój post wpłynie pozytywnie na pana B. i zmieni swoje postępowanie co będzie potwierdzone wpisami innych osób to tylko dobrze - o to mi chodziło.
Każdy może mieć jakieś problemy i zawirowania w życiu ale trzeba być po prostu przy tym szczerymi i uczciwym w stosunku do innych (jeśli się prowadzi jakieś wspólne interesy).
ODPOWIEDZ