Obrazek

Czy DOC wyzionął ducha?

<font face="Arial" size="1">Wszystko o optyce na wiatrówki, balistyka, trajektorie.</font>
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
swinka
Posty: 137
Rejestracja: 08 kwie 2013, 9:55
Lokalizacja: Bielsko Biała

Czy DOC wyzionął ducha?

Post autor: swinka »

Hej

Na ostatnich zawodach stała się dziwna rzecz. Dwa dni przed ładnie jak na moje ubogie możliwości, trafiałem w tarcze na 20m. W dzień zawodów na range zero też na 20m zero było. Zaczął padać mocno deszcz i zrobiło się zimno. Zawody się zaczęły i pupa, nic nie wchodziło.
Po zawodach na range zero wysokość się trzymała na 20m, ale karabinek strzelał w prawo z 5cm jak nie więcej (2 strzały punkt w punkt, jeden tak w prawo ok 4cm).
Czyżby DOC umarł?

Pomyślałem, że może trzeba zrobić mały upgrade i kupić lepszy montaż i może optykę, ale za cholerkę nie wiem co wybrać. Myślałem o montażu już tym razem jednoczęściowym. Myślałem o Sportsmatch OP25C, chyba że nie warto tyle płacić i lepiej wziąć jakiś hawke lub accushot?

Co do lunety to myślałem przeznaczyć może ok 700-900zł. Chyba, że jakoś reanimować tego DOCa, ale nie wiem czy brak AO mnie nie rpzerasta :/
HW100 S 4,5mm + Vortex Diamondback 4-12x40
HW95 Lux 4,5mm
HW40
Awatar użytkownika
Jaro
Posty: 3955
Rejestracja: 30 gru 2009, 20:08
Lokalizacja: Ziębice
Kontakt:

Post autor: Jaro »

swinka pisze:Myślałem o Sportsmatch OP25C
Mam ten montaż i polecam. Wart swojej ceny. Odnośnie lunety to warto jeszcze to sprawdzić. Może zadzwoń do serwisu producenta i dowiedz się ile kosztuje taki przegląd optyki...
Grupa "Beaver"
www.hftbeaver.org/hft
Awatar użytkownika
swinka
Posty: 137
Rejestracja: 08 kwie 2013, 9:55
Lokalizacja: Bielsko Biała

Post autor: swinka »

Diagnoza w delcie jest za free ale naprawa pływającego zera wynosi koło 150zł. Czyli plus wysyłka prawie 200 zl :/

Ogólnie na razie zamówiłem tego sportmatcha. Potem najwyżej pomyśle o optyce. Mam nadzieje że to nie karabinek nawala
HW100 S 4,5mm + Vortex Diamondback 4-12x40
HW95 Lux 4,5mm
HW40
ODPOWIEDZ