Obrazek

Wiatrówka Crosman Summit 4,5mm

Awatar użytkownika
Gudyn
Posty: 363
Rejestracja: 31 gru 2013, 12:57
Lokalizacja: Strzelce Kraj.

Post autor: Gudyn »

Wstępnie dogadałem się już z Kolegą Tunerem i w sumie nie wyjdzie to tak dużo, a parę osób już pisało o czarach i niesamowitej poprawie Summita. Dla mnie to ma duży sens, bo na porządny sprzęt, którego nie będzie trzeba poprawiać, a będzie dosyć dobrze strzelał niestety mnie nie stać. Zastanawiam się więc, czy ciężkie pellety 10gr będą odpowiednie po tuningu, ale to pewnie mechanik powie co i jak ;)
Somewhere in the Zone hunting for bloodsuckers...
Powiedziałem "wejdź", nie stój tam.
Awatar użytkownika
Wisior
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 1677
Rejestracja: 02 sty 2012, 18:24
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Wisior »

Gudyn, zajrzyj kiedyś na pustynię. Koledzy podpowiedzą, czy warto poprawiać sprzęt. A mi, przy okazji, dasz kilka rad odnośnie polowania na pijawki ;)
I'm one of those bad things, that happen to good people
Baby Have Fun :killer2: :D
Awatar użytkownika
mironTG
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 422
Rejestracja: 13 gru 2012, 20:33
Lokalizacja: Zebrzydowice

Post autor: mironTG »

Zdolne łapki zawsze coś poprawią. POWODZENIA . A jak chodzi o fundusze to istnieją zakupy ratalne, mam zamiar skusić sie na nie i zakupić Iżyka i lupkę ot tak dla kaprysu :D
Strzelam bo lubię :D AR 50 PCP :D
Awatar użytkownika
Gudyn
Posty: 363
Rejestracja: 31 gru 2013, 12:57
Lokalizacja: Strzelce Kraj.

Post autor: Gudyn »

Hehe, jeszcze pewnie w życiu kredytów się nachapię :P Nie wiem jak jest z tym Summitem, czy to ja nie potrafię z tego hukać czy mam jakiś felerny egzemplarz. Chciałbym jego doprowadzić do dobrego stanu, żeby trafiał porządnie i nie kasował lunetek (nawet tych mocniejszych). Zabawę dopiero zacząłem, więc nie mam doświadczenia w tych sprawach. Z tego też powodu katuję tematy na forach i liczę na dobre słowo ;) Parę fajnych porad już uzyskałem i składam całość do kupy, żeby wyszło z tego coś zjadliwego :D

[ Dodano: Czw 09 Sty, 2014 16:51 ]
A mam jeszcze pytanko o montaż - mianowicie czego najlepiej użyć do mocowania lunety? Chodzi mi o tą "matę", którą są wyściełane uchwyty do tubusu. W montażu jaki mam ta mata jest jakaś dziwna i luneta przykleja mi się do niej, klej zostaje na lunecie i jest lipa ogólnie. Kawałki skóry będą dobre czy jest jakiś znany patent na to?
Somewhere in the Zone hunting for bloodsuckers...
Powiedziałem "wejdź", nie stój tam.
ODPOWIEDZ