Obrazek

Crosman Marlin

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
MarksoPL
Posty: 37
Rejestracja: 08 lut 2013, 16:07

Crosman Marlin

Post autor: MarksoPL »

Mam zamiar kupić sobie crosmana marlin cowboy :D . Mam już hatsana 55 ale chciałbym pobawić się czymś na "bebeesy" . Pytanie głównie jest skierowane do ludzi którzy strzelali z tej zabawki . Nigdy nie strzelałem z kulek . Karabinek ma służyć do strzelania w np. puszki z ok 15 max 20 metrów.
Hatsan 55 STG + Point Precision 3x12x42
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6433
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Qbuś »

:D Te 150-200zł lepiej przeznacz na coś innego, bo ta "zabawka" nie da ci satysfakcji z trafiania na 15-20 metrów :/
ma długość 90 cm i waży zaledwie 1,24 kg. Taka waga i rozmiary wskazują na przeznaczenie karabinka do nauki dzieci i młodzieży, którzy pod bacznym okiem dorosłych stawiają pierwsze kroki na strzeleckiej ścieżce.
Ps. Nie strzelałem z tego, ale "obglądnołem z dotykaniem" dość dokładnie i długo i ..........To jak "odpustowa zabawka" :nie: .
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
Awatar użytkownika
sniper_pl
Posty: 69
Rejestracja: 24 sty 2012, 22:31

Post autor: sniper_pl »

miałem podobnego Crosmana bo 1077, i jako drugi sprzęt po spręzynie się nie nadaje.
Tak jak kolega wyżej pisze odpustowa zabawka, którą możesz sobie trzymać jedną ręką. To jest dobre dla dzieci i młodszych strzelców, którzy nie mają siły żeby naciągać prawdziwego łamańca
Awatar użytkownika
MarksoPL
Posty: 37
Rejestracja: 08 lut 2013, 16:07

Post autor: MarksoPL »

Dlaczego nie da mi satysfakcji ? To ma być druga plujka na krótki dystans bo z hatsana nie chce mi sie ściągać i zakładać lunety . Raz nawet wyrobiłem tak gwint w montażu. Chciałem pistolet ale ta plujka bardziej do mnie przemawia . Może mi ktoś powiedzieć jeszcze jak celne to jest ?
Ostatnio zmieniony 07 wrz 2013, 14:27 przez MarksoPL, łącznie zmieniany 1 raz.
Hatsan 55 STG + Point Precision 3x12x42
Mnih
Posty: 6
Rejestracja: 13 sie 2013, 21:22
Lokalizacja: Nysa

Post autor: Mnih »

Znajomy dał mi kiedyś z tego postrzelać. Na 10m jest dosyć celna, od 15 metrów trzeba mieć trochę wiecej szczęścia.
Slavia 634 + E59 + DOC
Awatar użytkownika
debowy
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 624
Rejestracja: 20 lip 2008, 12:41
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: debowy »

A może lider s9? Daje radę nawet na 50 m puszkę trafić jak nie wieje.
Awatar użytkownika
Hiszpan63
Posty: 340
Rejestracja: 01 lip 2009, 9:38
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hiszpan63 »

Mnih pisze: Na 10m jest dosyć celna
... żeby trafiać ledwo w czarne pole .. :maruda: ...
sniper_pl pisze:To jest dobre dla dzieci i młodszych strzelców, którzy nie mają siły żeby naciągać prawdziwego łamańca
... to daj to dziecku , żeby przeładowało ... :hihi: ... szybciej rzuci i ucieknie , niż zainteresuje się strzelaniem . Po 20-stu ładowaniach można się nabawić odgniotów na ręku .

... każdy dostępny pistolet w stylu Lider S-9 , Marksmann , HW40 , Gamo PR45 są wielokrotnie celniejsze od .... tego czegoś ... ;(
Jak Pan Bóg dali to i z kija wypali...
Mpp HP-01 "Gnom"
Awatar użytkownika
MarksoPL
Posty: 37
Rejestracja: 08 lut 2013, 16:07

Post autor: MarksoPL »

Właśnie myślałem nad liderem s9 i marksmanem 2004 . Nie wiem tylko czy jest między nimi jakaś zasadnicza różnica ale marksman wydaje się być lepszy :P . A może to http://kolba.pl/wiatrowka-sprezynowa-z- ... p1152.html ? Aha zapomniałem wspomnieć że sprzęt będzie do strzelania z otwartych.
Hatsan 55 STG + Point Precision 3x12x42
ODPOWIEDZ