Obrazek

Nowa strzelnica w Boguszowie-Gorcach.

ODPOWIEDZ
johnny57
Posty: 15
Rejestracja: 14 sie 2011, 10:35
Lokalizacja: Lubin

Nowa strzelnica w Boguszowie-Gorcach.

Post autor: johnny57 »

WOŚP, Hämmerli 450, L/S
HB-22, Daisy 717
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6433
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Qbuś »

No to tylko "trzymać kciuki" , aby powstała :D .
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
matjas
Posty: 187
Rejestracja: 11 sie 2012, 19:48
Lokalizacja: wrocław/brzezia łąka
Kontakt:

Post autor: matjas »

powstała. nawet byłem postrzelać i pomogłem przy okazji zmontować maszt. na otwarciu co prawda nie byłem ale miejsce jest. jakieś 45m wolnej przestrzeni do strzelania.
co jest fajne w tym miejscu to to, że teoretycznie można ustawić cele na skałkach powyżej strzelnicy.
szkoda, że postanowiono w Boguszowie ostatecznie uśmiercić piękną poniemiecką oś na 100m obwałowaną itd w sumie w o wiele fajniejszym jak dla mnie miejscu. byłem teraz na urlopie ją oglądać - wystarczyło wyciąć kilka samosiejek grubości przedramienia i skosić trawę.... za łebka czyli w latach '80 jeszcze tam strzelano i było więcej niż OK. to mogłoby być nawet fajne miejsce na CP a tak... dupa. no ale widać ciężko czasami wyjśc poza margines myślenia tylko o sobie a tam z tego co mi wiadomo króluje... ASG :/
coś się tłumaczyli, że żule będą przychodzić itd... niestety nowe miejsce nie jest od nich wolne - zaraz po wmurowaniu ktoś zap...lił słupki zagradzające wjazd na teren strzelnicy.
zobaczymy co będzie z tą inicjatywą tak za dwa lata. życzę powodzenia tak czy owak.
matjas
radcom
Posty: 15
Rejestracja: 15 kwie 2012, 14:21
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: radcom »

Jeszcze stoi. Strzelnica jest monitorowana, więc puki co omijana przez złodziejaszków i śmieciarzy.Co do starej Lokowskiej, to cóż w Wałbrzychu było ich dwanaście, my uratowaliśmy jedną...

Pozdrawiam, radcom
ODPOWIEDZ