Obrazek

Spotkanie w METRZE...

Informacje o planowanych spotkaniach, zdjęcia i opisy.

Moderator: Koval

ODPOWIEDZ
Logan

Spotkanie w METRZE...

Post autor: Logan »

Wczoraj jadę sobie spokojnie do domku metrem i patrzę a koles przedemna czyta sobie arsenał... Walczyłem ze soba ze 2 przystanki i w końcu nie wytrzymałem...
- Pan strzelec??
Zdziwione spojżenie...
-Pytam czy pan strzela??
-Tak.
-Ostra czy coś innego??
-Nie, tylko wiatrówka...
-Użytkownik iwebu??
-Nie, Tawerny...
-Logan :D.
- :zdziwko: :wooo: ... Borsuk...

Uśmiałem się :p...

Miło było wreszcie poznać...
Awatar użytkownika
Smoq
Posty: 2
Rejestracja: 13 lis 2006, 1:20
Lokalizacja: Nieporęt
Kontakt:

Post autor: Smoq »

:D Lol Świat jest piękny, a przede wszystkim mały :brawo:
Awatar użytkownika
Dude
Posty: 1248
Rejestracja: 28 kwie 2006, 14:24
Lokalizacja: Gniezno/Poznań
Kontakt:

Post autor: Dude »

Co za sptokanie :D

Ja natomiast kilka dni temu jadę sobie tramwajem w Poznaniu i nagle jeden dres do drugiego zagaduje:
"Te, wiesz co? Mogę Ci załatwić wiatrówkę za około 150 zeta. Normalnie stoją po trzy stówy! Super sprzęt! Gościu (zapewne sprzedawca) tam mi coś tłumaczył o zasięgach, przyspieszeniach... Jakby co to daj znać."

Już miałem się odezwać ale nie zrobiłem tego bo jakoś nie darzę sympatią dresów :evil:
Awatar użytkownika
nasc
Posty: 7
Rejestracja: 28 paź 2006, 0:53
Lokalizacja: warszawa

Post autor: nasc »

i jak tu w znaki nie wierzyc! ja odbylem male spotkanko i rozmawialem z zaprzyjazniona dziennikarka z METRA o "problemie" z dwiema wiadomymi wroclawskimi firmami. sorry, ze bez Waszego upowaznienia, ale czulem sie w obowiazku poniewaz w jednej z tych firm kupilem swego makarova. wybaczcie!!! nieswiadomka. dopiero pozniej kiedy serwowalem po forach wiatrowkowych poznalem prawde. moze i z tego powodu kupilem swego hatsana u Lukasa. jest i druga strona medalu. otoz zdarzaja sie wypadki, ze ktos (nie bede przeklinal) postrzeli kogos z wiatrowki. fakt ten dociera do opinii publicznej w mediach jako 100% procent wiedzy odbiorcy na temat wiatrowek wogole i tylko z tym sie kojarzy. nie ma przeciwwagi. dlatego chcialbym aby w w darmowym, rozdawanym na ulicy pismie pojawialy sie artykuly przyblizajace nasze zabawy. Arsenal czy Bies (gratuluje Logan, swietna robota) czytane sa w waskim kregu i nie maja wplywu na opinie publiczna. z tego co sie zorientowalem cierpimy na brak miejsca w mediach (np. zawody w Morsku) i moze uda sie to zmienic. idea bezkrwawego polowania - FT jest moim zdaniem wydarzeniem cywilizacyjnokulturowym wartym eseju. mam nadzieje, ze temat chwyci. jutro wysylam do redakcji linki dotyczace sprawy "wiatrowka" i bede trzymal reke na na pulsie.
ale sie rospisalem. znikam. pozdro.
BSA Lightning XL + DOC 3/9/40
Awatar użytkownika
Cyberstrzelec
Posty: 89
Rejestracja: 05 cze 2006, 22:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Cyberstrzelec »

I takeśmy się z Loganem poznali. :D :D :D A teraz okazało się, że mieszkamy od siebie w prostej linii jakieś 800 metrów. :brawo: Ale ten świat mały... :brawo:
H-55 TG (tuning) + Leapers 3-9x40 Mil Dot
Beretta Px4 Storm
Logan

Post autor: Logan »

Aż 800 ?? Kurde... Bo Ci zaświecę Zdzisiem po oknach... :p...
Kiedy chcesz swojego Hatsana odebrać?? Może jakieś piwko w Drewutni?? No chyba że wolisz mniej meliniarską spelunę to wtedy zapraszam Pod Kominek (Park).
Awatar użytkownika
Mikrus
Posty: 955
Rejestracja: 04 paź 2006, 19:32
Lokalizacja: Kassel/Deutschland

Post autor: Mikrus »

Ooooo lol drewutnia taka spelunka to i nas jest :D obok PKS ;)
Bezbronny
Logan

Post autor: Logan »

Nasza jest niedaleko PKP... I przyłażą tam Cyganie... W zasadzie to najczęściej Cyganiątka...
Ale knajpa ma jedną zaletę... Projektor i spory ekran... Fajnie się koncerty i mecze ogląda (choć ja za footballem nie przepadam).
Awatar użytkownika
Mikrus
Posty: 955
Rejestracja: 04 paź 2006, 19:32
Lokalizacja: Kassel/Deutschland

Post autor: Mikrus »

No u nas w drewniaku to przychodza same no hmm drobne pijaczki :) ale ja tam nie chadzam :] sa inne lepsze knajpki w miescie ;) np. jedna obok PKP :)
Bezbronny
Awatar użytkownika
Cyberstrzelec
Posty: 89
Rejestracja: 05 cze 2006, 22:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Cyberstrzelec »

Siemka, w sprawie hatsanka zadzwonię, browarek raczej innym razem :/ . Powód jak zwykle - notoryczny brak czasu. Do tego łapę zozcharatałem w robocie i musieli mnie pozszywać. :placze: Odezwę się.
H-55 TG (tuning) + Leapers 3-9x40 Mil Dot
Beretta Px4 Storm
Logan

Post autor: Logan »

Szybkiego powrotu do zdrówka... No i czekam na kontakt...
ODPOWIEDZ