Obrazek

Wymiary śrub Air Arms

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mlodyferel
Posty: 1050
Rejestracja: 11 cze 2009, 18:41
Lokalizacja: Jasło/Zarzecze
Kontakt:

Wymiary śrub Air Arms

Post autor: Mlodyferel »

Witam.. interesuje mnie wymiar i rodzaj gwintu w AATx200HC.. konkretnie chodzi mi o tą długa śrubę w kabłąku spustu... chciałbym ją wykorzystać do zamontowania Palmrest-u.. aby dorobić taka tylko powiedzmy że przedłużoną i 2 stronnie nagwintowana..
B,C,C+E,KW....
Zamienił stryjek ... Karabin na kółko :hm:
Awatar użytkownika
janekk4501
Posty: 251
Rejestracja: 04 cze 2010, 21:24
Lokalizacja: Straszęcin

Re: Wymiary śrub Air Arms

Post autor: janekk4501 »

Mlodyferel pisze:Witam.. interesuje mnie wymiar i rodzaj gwintu w AATx200HC.. konkretnie chodzi mi o tą długa śrubę w kabłąku spustu... chciałbym ją wykorzystać do zamontowania Palmrest-u.. aby dorobić taka tylko powiedzmy że przedłużoną i 2 stronnie nagwintowana..
chyba wiem kto by ci to podał, Hogan, swojego czasu kupiłem od niego śruby specjalnie do prosporta, bardzo "twarde" - chyba tak się to mówi. Ale akurat tej grubej nie potrzebowałem, napisz mu PW, a napewno ci odpowie . I tu ciekawostka- Miałem problem z odkręceniem śrubki co trzyma wajchę z cylindrem, płytki był otwór na imbus i cholerstwo się obrobiło, Waldek mi przysłał zaraz, ale ja napisałem maila do Air Arms w Anglii, że karabinek nowy, podałem numer seryjny,i numer katalogowy śrubeczki i że śrubka do d..y. Podałem adres swój , i po dwóch tygodniach śrubeczka przyszła ładnie zapakowana z przeprosinami, oczywiście wszystko po angielsku. Dobrze, że znam język angielski ;) o ten http://translate.google.pl/#
TX HC BY HOGAN -DOT 4-16x42 na OP25C
ODPOWIEDZ