Obrazek

Miejscówka 30km

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
tasogare
Posty: 27
Rejestracja: 03 cze 2010, 13:53
Lokalizacja: Wrocław

Miejscówka 30km

Post autor: tasogare »

Krzysztof, myślmy pozytywnie, aplikując sobie kontrolowane ilości alkoholu na nerwy :D w razie draki, na otarcie łez, mam fajną, osłoniętą od wiatru, ok. 60m długości, odludną i 100% bezpieczną miejscówkę, którą chętnie wniosę jako wpisowe do grupy wrocławskiej ;) poszukuję cały czas następnych miejsc, a mam do tego nosa.
Ostatnio zmieniony 08 cze 2010, 7:35 przez tasogare, łącznie zmieniany 1 raz.
AA TX200 Mk3 + CP 1TL 3-9x42
Awatar użytkownika
RETROPER
Posty: 825
Rejestracja: 22 mar 2009, 11:28
Lokalizacja: Nowa Ruda/Wrocław

Post autor: RETROPER »

Takie miejsce nie powinno być ostatecznością,
czegoś takiego nam po prostu potrzeba, więc nie owijaj w bawełnę tylko pisz co i jak ;)

Jeśli faktycznie masz takie miejsce to :chyleczola:
Steyr 110FT + Light Stream 4,5-14x44
Awatar użytkownika
materatz
Posty: 650
Rejestracja: 24 kwie 2008, 19:41
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: materatz »

Najlepiej koordynaty gps np z google eartch albo mapke z zumi.pl.

Najlepiej w tym temacie
TXHC, QB78, Slavia631
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu, tylko żuje pszczoły!
Awatar użytkownika
tasogare
Posty: 27
Rejestracja: 03 cze 2010, 13:53
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: tasogare »

lipa na maksa, nie mogę wkleić zdjęć miejscówki, które specjalnie dzisiaj zrobiłem (w czynie społecznym :) ) nie mam konta typu picassa i nie zamierzam mieć. jeśli ktoś ma chęć, niech podeśle mejla, to wyślę zdjęcia i mapy do wstawienia.

opiszę jak dojechać, "Chodzi mi o to, aby język giętki / Powiedział wszystko, co pomyśli głowa. Juliusz Słowacki (1809 - 1849)"

jak ktoś nie trafi to stawiam mu browar, ale nie oszukujcie :D

Cienin pomiędzy Krzyżanowicami a Pasikurowicami. wybijamy się z pętli 144 na końcu Kamieńskiego, jedziemy w kierunku Krzyżanowic (za miasto), mijamy lipne osiedle Toya Golf po lewej (1km), ciśniemy dalej dalszego ka-ema, mijamy blachy "Cienin" nazwa z zgodna z rzeczywistością (prawdopodobnie komando SS Wehrewolf zrobiło tu czystkę, ostała się ino jedna chałupa), noga z gazu, jej nie zobaczymy, na wysokości zaropiałego przystanku PKS po lewej, skręcamy w prawo. o tym czy dobrze skręciliśmy, informują nas zapory przeciwczołgowe ustawione zaraz przy skręcie. pewności dodaje mijane po ok 200m bajorko po prawej za drzewami. do końca drogą jeszcze 150m i skręt 90 stopni w prawo przed łąką ( 2ka, prawy nie ciąć ;) to dla fanów WRC) jedziemy jakieś 250m. skręt w prawo, w momencie zauważenia szlabanu (uwaga, bywa otwarty). polanka osłonięta od wiatru, w formie kulochwytu i miejsca umieszczenia tarczy, bele słomy w pryzmach. ok 60m przestrzeni, z możliwością przedłużenia przez przecinkę o dalsze 20m. miejsce składowania słomy przez pobliską stadninę koni. napotkani koniuchowie dosiadający traktora, twierdzili że to teren wojskowy. podłe kłamczuchy, nie ma tam żadnych tablic informacyjnych, więc nie ma mandatu, pewnie im się śni do dziś moja mała sprężynka :) . poza tym opodal na łące, od zawsze udzielają się modelarze i motolotniarze, nikt ich nie goni. ja tam urzęduję w weekendy, dajcie znać jak się będziecie wybierali, mogę pokierować.
AA TX200 Mk3 + CP 1TL 3-9x42
Awatar użytkownika
materatz
Posty: 650
Rejestracja: 24 kwie 2008, 19:41
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: materatz »

chyba to .... 51 11 41 N 17 04 39 E zaledwie 30km tam i nazad licząc od ratusza :zdziwko: .... a miało być tak pięknie.
TXHC, QB78, Slavia631
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu, tylko żuje pszczoły!
Awatar użytkownika
bizoner
Posty: 78
Rejestracja: 10 mar 2010, 10:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: bizoner »

Wygląda na to, żem znowu uzbrojon:) Na dniach się piszę na tę hecę :)
HW 97k
BT 3-9x40
Awatar użytkownika
tasogare
Posty: 27
Rejestracja: 03 cze 2010, 13:53
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: tasogare »

materatz, żeby każdemu było blisko i po równo, to by trzeba na rynku ;) tam bez strat w ludziach się nie da :D
AA TX200 Mk3 + CP 1TL 3-9x42
Awatar użytkownika
materatz
Posty: 650
Rejestracja: 24 kwie 2008, 19:41
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: materatz »

Czasem strzelamy 2 razy w tygodniu.... Miejscówek takich jak twoja jest w promieniu 5, 7 km od rynca naprawdę sporo, wiec nie obraz się, żadna rewelacja. Koledzy niezmotoryzowani nie maja szans na te miejscówke. A swoja drogą Cienin to dosyć popularne miejsce zarówno dla wędkarzy jak i zwyczajnych plażowiczów, spotykałęm tam zarówno koniarzy jak i pasjonatów modeli RC - tłoczno tam jak na rynku :) Nie zapominajmy też że to nadal poligon.
TXHC, QB78, Slavia631
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu, tylko żuje pszczoły!
Awatar użytkownika
tasogare
Posty: 27
Rejestracja: 03 cze 2010, 13:53
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: tasogare »

nie mam porównania gdzie strzelacie, bo nie wiem gdzie strzelacie :) czytając wątek o miejscach do postrzelania, wywnioskowałem że jest z tym krucho, jak widać myliłem się. w miejscu które opisałem nie ma modelarzy, paralotniarzy, wędkarzy itp. są jakieś 200-300m z tyłu. miejsce jest o tyle dobre, że jest dużo przestrzeni i można np. grilla odpalić. każdemu co innego pasuje. ja do centrum mam daleko. jak mawiają rosyjskie służby specjalne w takich przypadkach: "chcieliśmy dobrze, a wyszło jak zwykle" :D . podałem alternatywę dla zmotoryzowanych z tej części miasta.
AA TX200 Mk3 + CP 1TL 3-9x42
Awatar użytkownika
RETROPER
Posty: 825
Rejestracja: 22 mar 2009, 11:28
Lokalizacja: Nowa Ruda/Wrocław

Post autor: RETROPER »

Faktem jest, że nie każdemu da się dogodzić (doskonale sam o tym wiem),
jednak najwięcej strzelców mieszka w samym Wrocławiu, wielu z nich jest zmotoryzowanych jedynie w komunikację miejską, a Ci którzy mają auto też niechętnie zapuszczają się w dalsze wyprawy.

Sam zresztą napisałeś, że masz nosa do szukania takich miejsc,
nie ma zatem co się użalać nad tym jednym ;)
Steyr 110FT + Light Stream 4,5-14x44
Awatar użytkownika
tasogare
Posty: 27
Rejestracja: 03 cze 2010, 13:53
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: tasogare »

prawda, jako zmotoryzowany służbowo, patrzę na to z innej strony. z drugiej strony, jeden strzelec zmotoryzowany jak ja, może zabrać do czterech strzelców pieszych z ustalonego miejsca zbiórki. samopomoc strzelecka, tak to się nazywa :) moje poszukiwania wiodą za miasto, w kierunku obiektów typu opuszczona fabryka (zero skwaru, deszczu, wiatru i komarów). we wro już prawie nie ma takich miejsc, gdzie można swobodnie wejść. ostatnim było dawne ZNTK koło Leclerc'a, ponad 200m hali... gdzieś przed Środą Śl. widziałem opuszczoną poniemiecką papiernię, trzeba będzie sprawdzić.
AA TX200 Mk3 + CP 1TL 3-9x42
Awatar użytkownika
Marti
Posty: 15
Rejestracja: 14 lut 2011, 9:13
Lokalizacja: Brzeg

Post autor: Marti »

Ja zapodam inną lokalizację dla mocno zmotoryzowanych (fakt - pod moim nosem 8) )

Jest to oficjalna strzelnica sportowa zaznaczona nawet na TARGEO

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

ale jest małe ALE :

Obrazek

jakiś IDIOTA postawił tam ule. W wolnej chwili udam się do PZP I Straży Miejskiej w celu zasięgnięcia informacji - zaznaczam teren ogólnodostępny i nie ogrodzony, na terenie zalewowym (między wałami).

Co o tym sądzicie?
Hatsan 90 QT SAS + Alchemik + PP 3-12x42 AO
KAT
Posty: 1147
Rejestracja: 03 maja 2008, 17:23

Post autor: KAT »

Marti - OK, ale ule są potrzebne a bardziej pszczoły... . :!:
Dowiedz się czego konkretnego jak możesz.
Pszczołami bawi się nasz MATTI, choć po prawdzie ja wolę miód (tu Q-ubuś może zasmakować...). :hihi:
Ważna jest formalna strona tematu.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Marti
Posty: 15
Rejestracja: 14 lut 2011, 9:13
Lokalizacja: Brzeg

Post autor: Marti »

KAT pisze:Marti - OK, ale ule są potrzebne a bardziej pszczoły... .
Zgadzam się, tylko dlaczego TAM? Poszperam w temacie.

Ule na strzelnicy to jak auto zaparkowane w basenie - niby można ale są lepsze miejsca.

Pozdro
Hatsan 90 QT SAS + Alchemik + PP 3-12x42 AO
ODPOWIEDZ