Obrazek

QB78 - Test Srutów:)

Testy zestawów wiatrówkowych. Opinie, funkcjonalność, skupienia. Najlepiej poparte zdjęciami.
Awatar użytkownika
T'J
Posty: 487
Rejestracja: 29 gru 2009, 23:51
Lokalizacja: Kuźnica Katowska
Kontakt:

Post autor: T'J »

To nie chcę wiedzieć co mój Qubuś by wyprawiał na tym dystansie :lol: :lol:
Może spróbuje :hm:
"...PDG Ekipa robi tak Rap Kotku...."
Leszek_O
Posty: 81
Rejestracja: 11 sie 2010, 21:37
Lokalizacja: Mazowsze

Post autor: Leszek_O »

SLAWEK SOS pisze:wynik prawej tarczy
To po tunningu Alchemikiem :)
SLAWEK SOS pisze:gdybyś był na zawodach to miejsce czołowe zapewnione
Jakoś mnie nie ciągnie na zawody :) No, może tylko po to aby zobaczyć ludzi z forum, pokopać w oponki... tfu, nie to forum :D Niech będzie: podotykać sprzętów :)
Młody78 pisze:Może spróbuje
Próbuj, próbuj. Niezła frajda jak strzelisz, chwila oczekiwania i dopiero 'puk" jak śrut trafia w cel :) A to spory czas, bo zanim śrut doleci (zakładając średnia prędkość na całym dystansie, powiedzmy 170m/s) to ponad pół sekundy, potem jeszcze dźwięk ma wrócić, czyli jakaś 1/3 sekundy. Ale wiesz wcześniej, że trafiłeś, bo w lunecie widać jak cel podskakuje. Fajny efekt.

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 01 wrz 2010, 16:27 przez Leszek_O, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
T'J
Posty: 487
Rejestracja: 29 gru 2009, 23:51
Lokalizacja: Kuźnica Katowska
Kontakt:

Post autor: T'J »

Musze najpierw jakiś brystol 5x5m załatwić :lol:
"...PDG Ekipa robi tak Rap Kotku...."
Leszek_O
Posty: 81
Rejestracja: 11 sie 2010, 21:37
Lokalizacja: Mazowsze

Post autor: Leszek_O »

Młody78 pisze:Musze najpierw jakiś brystol 5x5m załatwić
:lol:
Wystarczy kawałek czegoś (np styropianu) 0,5m x 1m. No, może 1,5m. Na boki nie będziesz miał rozrzutu tylko opad, więc trzeba żeby było długie, może być wąskie.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Cortez
-#e-hft1
-#e-hft1
Posty: 2534
Rejestracja: 11 lut 2008, 11:23
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Cortez »

Leszek_O pisze: Próbuj, próbuj. Niezła frajda jak strzelisz, chwila oczekiwania i dopiero 'puk" jak śrut trafia w cel :) A to spory czas, bo zanim śrut doleci (zakładając średnia prędkość na całym dystansie, powiedzmy 170m/s) to ponad pół sekundy, potem jeszcze dźwięk ma wrócić, czyli jakaś 1/3 sekundy
No, można piwo wypic, zanim usłyszysz... :D
Daystate Merlyn S + Nitrex 3-9x42/SS 10x42
Leszek_O
Posty: 81
Rejestracja: 11 sie 2010, 21:37
Lokalizacja: Mazowsze

Post autor: Leszek_O »

A jak kto szybki to i po piwku zdrzemnąć się zdąży... :D

Pozdrawiam
H90 + PP 3-12x42AO
Jeżeli wpadniesz na pomysł aby kliknąć mi "Pomógł" - nie rób tego. Znajdę cię
wiesiektbg
-#LOK_KST
-#LOK_KST
Posty: 49
Rejestracja: 25 mar 2010, 12:42

imadło

Post autor: wiesiektbg »

wracając do strzelania z imadła. Niby wszystko jest oki, bo imadłu rączki się nie trzęsą, jednak jest jedno "ale". Żeby karabinkowi osadki nie "przeszlifować" bruzdami, trzeba coś włożyc miedzy szczęki a osadkę. Najlepiej, jesli jest to jakaś bardzo twarda guma-po odkształceniu zazwyczaj powinna powrócić do wcześniejszego polożenia, które ulega minimalnym zmianom przy załadowaniu karabinka. W qb78 dźwignia zamka chodzi dość ciężko, więc nie da się załadować śruta bezdotykowo. Wyglada więc na to, że w wynikach strzelań sposób mocowania Qubusia zadecydował o ostatecznym wyniku. Mój Qb78 najbardziej tolerował śrut exacta 4.53
ODPOWIEDZ