Obrazek

Webley Longbow

Awatar użytkownika
Mamutowicz
-#mamutowicz
-#mamutowicz
Posty: 4620
Rejestracja: 02 paź 2011, 14:07
Lokalizacja: Rajcza / Thurcroft

Post autor: Mamutowicz »

Ooo.. to na Czerwiec muszę się przyłożyć do losowania odległości..
Dużych odległości.. :hm:

Gratki! Fajnie się zapowiada!
TX200 by Tony Leach + SS 10x42 - do lufy exact i heja na tor.. :)
Ps.
Zacząłem znowu szczelać..
Dam znać jak zacznę ftrafiać. :D
janusz22551

Post autor: janusz22551 »

Mamutowicz pisze:Ooo.. to na Czerwiec muszę się przyłożyć do losowania odległości..
Dużych odległości.. :hm:
No Piotrek, nie podcinaj mi skrzydeł bo znowu puknę parę zer i wpadnę w depresje :hihi:
Awatar użytkownika
Mamutowicz
-#mamutowicz
-#mamutowicz
Posty: 4620
Rejestracja: 02 paź 2011, 14:07
Lokalizacja: Rajcza / Thurcroft

Post autor: Mamutowicz »

No.. zobaczę.. ;)
Depresja w naszym przypadku jest dalece niewskazana, bo z reguły oznacza wymianę sprzętu.. a to przeważnie jest zabójcze dla domowego budżetu.. ;(
TX200 by Tony Leach + SS 10x42 - do lufy exact i heja na tor.. :)
Ps.
Zacząłem znowu szczelać..
Dam znać jak zacznę ftrafiać. :D
janusz22551

Post autor: janusz22551 »

Wróciła do mnie optyka z serwisu więc wczoraj chciałem wystrzelać e-tarczki, ale szybko odeszła mi ochota. Nie wiem co się dzieje, ale to chyba coś z karabinkiem. Podejrzewam kiepską uszczelkę tłoka i tak coś mi się zdaje że ma za ciasną prowadnicę. Optykę sprawdzę jeszcze na Hatsanie, ale myślę że to brak stabilności karabinka. Chrono pewnie by wszystko wyjaśniło, ale niestety brak :maruda:

Strzelane na 25m JSB 4,5 w trzy górne tarczki ;(
Załączniki
DSC02090 (633 x 356).jpg
Awatar użytkownika
Mamutowicz
-#mamutowicz
-#mamutowicz
Posty: 4620
Rejestracja: 02 paź 2011, 14:07
Lokalizacja: Rajcza / Thurcroft

Post autor: Mamutowicz »

:hm: A czemu jedne dziurki są duże a inne małe? wypróbowywałeś różny kaliber? .. :zdziwko:
No.. faktycznie qpa.. jak na ten dystans to i z Norconii by lepiej wyszło.. zoś jest zdrowo "nie teges".. ;(
TX200 by Tony Leach + SS 10x42 - do lufy exact i heja na tor.. :)
Ps.
Zacząłem znowu szczelać..
Dam znać jak zacznę ftrafiać. :D
Awatar użytkownika
mimut
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 1133
Rejestracja: 31 paź 2012, 13:32
Lokalizacja: Oldham District AC

Post autor: mimut »

coś mnie się zdaje ze trzeba będzie poszukać innego śrutu. Chyba ze w środku cosik się zwaliło
janusz22551

Post autor: janusz22551 »

Mamutowicz pisze::hm: A czemu jedne dziurki są duże a inne małe? wypróbowywałeś różny kaliber? .. (
Właśnie też nie wiem czemu tak jest.
Próbowałem na JSB 4,52 ale szału nie było, kupiłem więc na próbę pudełko 4,5 i pudełko crosmana. JSB 4,5 wypadł bardzo dobrze, więc zamówiłem 5 pudełek no ale ciężko teraz coś wystrzelać :hm:
janusz22551

Post autor: janusz22551 »

Dziś optyka z Wembleya poszła na Striker Edge, zabrałem ten sam śrut i.... Początkowo pomyślałem, że serwis coś spaprał z optyką ale zabrałem resztki Gamo i tu zdziwienie. Dodam tylko, że Gamo pozostawia wiele do życzenia, bo niektóre śruciny wchodzą bardzo lekko do portu ładowania a niektóre bardzo ciasno. Wynik pozostawiam Wam do oceny.
Załączniki
DSC02092 (633 x 356).jpg
DSC02091 (633 x 356).jpg
Awatar użytkownika
photochem
-#LOK_KST
-#LOK_KST
Posty: 326
Rejestracja: 06 sie 2014, 11:31
Lokalizacja: Puszczykowo
Kontakt:

Post autor: photochem »

Janusz, ale sam wynik nie mówi nic... Napisz chociaż odległość i pozycję z jakiej strzelałeś :hihi:
HW97k (Dębowy) + Leupold VX3 || TX200 mk3 + mDOT || Gamo PR45
janusz22551

Post autor: janusz22551 »

25m klęcząca z podpórką. Dziwi mnie że na żadnym pudełku tego JSB nie ma numerów matrycy.
Awatar użytkownika
photochem
-#LOK_KST
-#LOK_KST
Posty: 326
Rejestracja: 06 sie 2014, 11:31
Lokalizacja: Puszczykowo
Kontakt:

Post autor: photochem »

No fakt, jest źle... ale wbrew ostatnim opiniom dotyczącym pogorszenia się jakosci exacta mi strzela się z niego bardzo dobrze (na 25m robi jedną - choć zwykle podluzna dziurkę :D )... a nie strzelam z jakis historycznych zapasów, bo zakupy robię co 2-3 miesiące
HW97k (Dębowy) + Leupold VX3 || TX200 mk3 + mDOT || Gamo PR45
janusz22551

Post autor: janusz22551 »

Poprzedni exact kupiłem w "kolbie"i Strikerem na 25m miałem coś takiego (optyka nie zerowana).
Załączniki
DSC02093 (633 x 356).jpg
ODPOWIEDZ