Dyskusja na temat zawodów i zlotu jubileuszowe "Tawerniaki" 2021

Informacje o planowanych spotkaniach, zdjęcia i opisy.

Moderator: Koval

Awatar użytkownika
AndyOO
Posty: 34
Rejestracja: 16 paź 2013, 8:50
Lokalizacja: KRGS - Kielce

Re: Dyskusja na temat zawodów i zlotu jubileuszowe "Tawerniaki" 2021

Post autor: AndyOO »

No i na Tawernie trzeba podziękować, Wszystkim za wszystko ;)
Było świetnie, warto było po latach odświeżyć tę atmosferę :up:
RENEGADE
Awatar użytkownika
Kukulek
-#nowy
-#nowy
Posty: 1
Rejestracja: 20 cze 2021, 21:01

Re: Dyskusja na temat zawodów i zlotu jubileuszowe "Tawerniaki" 2021

Post autor: Kukulek »

Również chciałbym podziękować za świetnie zorganizowane zawody. Żałuję tylko ze nie mogłem być caly weekend. Ale może za rok.
Awatar użytkownika
Koval
-#LOK_KST
-#LOK_KST
Posty: 2059
Rejestracja: 17 cze 2006, 1:46
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Re: Dyskusja na temat zawodów i zlotu jubileuszowe "Tawerniaki" 2021

Post autor: Koval »

Wyniki szczegółowe 1 dzień.

Silhouette pistolet, miejsca i punktacja
1. Piotr Kolman - 24
2. Dariusz Kieljan - 18
3. Tomasz Żebracki - 17
4. Zdzisław Słaby - 17
5. Dariusz Kida - 16
6. Wiesław Smardz - 11
7. Mateusz Smardz - 9
8. Józef Białek - 7
Konkurencję przygotował i sędziował Oko.

Silhouette karabin, miejsca i punktacja
1. Dariusz Kida - 25
2. Józef Białek - 21
3. Krzysztof Ćwik - 20
4. Robert Kowalski - 18
5. Artur Filip - 16
6. Krzysztof Walicki - 16
7. Jerzy Świstak - 16
8. Dariusz Kieljan - 15
9. Zdzisław Słaby - 15
10. Dorota Nowak-Frej - 15
11. Piotr Kolman - 15
12. Tomasz Żebracki -15
13. Mateusz Smardz -14
14. Bartłomiej Paluch - 14
15 Sylwek Ratomski - 14
16. Bogdan Furtak - 14
17. Wiesław Smardz - 14
18. Marcin Trojnar - 13
19. Piotr Frej - 12
20. Daniel Kozioł - 12 (jedno przejście)
21. Marek Urjasz - 9
22. Katarzyna Trojnar - 8
Konkurencję przygotowali Bodzio_75 i Mati07, sędziował Zagorek.

Strzelcami wybornymi "W dechę Tawerna" byli Dariusz Kieljan, Jerzy Świstak, Mateusz Smardz, Krzysztof Ćwik, Artur Filip.

O specjalna strefę kibica na dużym ekranie zadbał Bodzio_75

HFT w następnym poście.
Pozdrawiam.
Robert
Diana 60, AR2079B PCP, Webley Raider, HW-100, AA EV2 + kilka szkiełek lepszych i gorszych
Awatar użytkownika
AndyOO
Posty: 34
Rejestracja: 16 paź 2013, 8:50
Lokalizacja: KRGS - Kielce

Re: Dyskusja na temat zawodów i zlotu jubileuszowe "Tawerniaki" 2021

Post autor: AndyOO »

W oczekiwaniu na wyniki HFT, miło by było obejrzeć jakieś zdjęcia i filmy, sam widziałem nagrywającofotografujących płci obojga :) :devil2:
RENEGADE
Awatar użytkownika
Koval
-#LOK_KST
-#LOK_KST
Posty: 2059
Rejestracja: 17 cze 2006, 1:46
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Re: Dyskusja na temat zawodów i zlotu jubileuszowe "Tawerniaki" 2021

Post autor: Koval »

Drugi dzień, wyniki w HFT miejsca i punktacja

HFT1
1. Sylwester Ślosarczyk - 73 (dogrywka)
2. Tomasz Kocemba - 73 (dogrywka)
3. Tomasz Pastusiński - 72 (dogrywka) - Najlepszy Weteran
4. Krzysztof Kowalczyk - 72 (dogrywka)
5. Andrzej Dunin - 72 (dogrywka)
6. Krzysztof Janeczek - 71
6. Dawid Kobyłecki - 71
6. Tomasz Żebracki - 71
9. Wiesław Smardz -69
10. Jan Kobyłecki - 68
10. Sylwek Ratomski - 68
10. Piotr Kolman - 68
13. Robert Kowalski - 67
13. Tomasz Boligłowa - 67
15. Mariusz Skarubowicz - 66
16. Ewa Kobyłecka - 62 - Najlepsza Kobieta
16. Mateusz Gozdalski - 62
18. Józef Białek - 61
19. Wojciech Swachta - 60
19. Artur Filip - 60
21. Marcin Trojnar - 58
22. Bartek Paluch - 57
23. Jerzy Świstak - 56
23. Zdzisław Słaby - 56
23. Dariusz Kieljan - 56
26. Marek Urjasz - 54
26. Katarzyna Trojnar - 54
28. Piotr Frej - 52
29. Kamil Drelich - 51
30. Dorota Nowak-Frej - 45
31. Marek Puzio - 43
32. Andrzej Jarząb - 41

HFT2
1. Sławomir Wiśniewski - 69
2. Sławomir Wałęga - 66
3. Krzysztof Zagórski - 65
4. Artur Łowczak - 63
4. Wojciech Górecki - 63
4. Krzysztof Walicki - 63
7. Stanisław Gurba - 59
8. Bogdan Furtak - 58
8. Albert Mazurek - 58
10. Oleksander Gaponov - 56
10. Jacek Wójcik - 56
12. Tomasz Gatlik - 55
12. Rafał Strąkowski -55
14. Marcin Kukułka - 53
15. Marcin Tracz - 52
16. Piotr Kawa - 50
17. Witold Rudnik - 45
17. Robert Drożdż - 45
19. Michał Kudła - 38

Juniorzy
1. Mateusz Smardz- 69 - Najlepszy Junior
2. Zofia Wójcik - 63
3. Piotr Kocemba - 60
4. Arek Wójcik - 58
4. Wojciech Walicki - 58
6. Michał Kobyłecki - 53

Dziękuję za udział w zawodach i gratuluję sukcesów.
Tor nie był łatwy, a tropikalna pogoda dodała swoje.

Tor zaprojektował i sędziował Adik, ustawiali KrzysztofK i bobik66, pomagali przy budowie i składaniu toru Zagorek, Tomek_tom, Dosia, mati07, PuMa, Marino, Janec_k.
Teren pod tor i strzelnicę techniczną przygotował mati07

Pozdrawiam.
Robert
Diana 60, AR2079B PCP, Webley Raider, HW-100, AA EV2 + kilka szkiełek lepszych i gorszych
Awatar użytkownika
Adik
-#LOK_KST
-#LOK_KST
Posty: 539
Rejestracja: 24 mar 2010, 11:05
Lokalizacja: Jeżowe(podkarpackie)

Re: Dyskusja na temat zawodów i zlotu jubileuszowe "Tawerniaki" 2021

Post autor: Adik »

Walther LG210 Plus + BE4200
TX200 MK3 + Vortex
FWB P70 FT + Weaver RV9
ODPOWIEDZ