Obrazek

Gamo Hunter 440

Spam, Archiwum Forum.
Awatar użytkownika
masa
-#zasłużony2020-21s2
-#zasłużony2020-21s2
Posty: 389
Rejestracja: 26 sty 2015, 18:22
Lokalizacja: Mielec

Re: Gamo Hunter 440

Post autor: masa »

andrzej__ pisze: 22 wrz 2021, 0:24 Po co te dewagacje Staszku, moja propozycja jest nadal aktualna. Ja nie mam przed czym i kim uciekać.....
OK. Kończąc temat.
Andrzej - Twoja propozycja to:
1. Zwrot karabinka do Ciebie w niezmienionym stanie.
2. Refundacja przez Ciebie moich dotychczasowych kosztów + koszt wysyłki do Ciebie, czyli 650+30 = 680zł.
3. Finalizacja tematu poprzez wysłanie karabinka i lunety do Ciebie pomiędzy 6 a 10 października za pobraniem w kwocie 680zł.
Jeżeli wszystko się zgadza, to potwierdź swoją wolę na takie rozwiązanie, ja pakuje paczkę i odkładam na półkę do wysyłki w umówionym terminie, a tym czasem młodemu kupię coś innego za swoje pieniądze.
Jaka jest Twoja odpowiedź??
PS. Jeżeli chodzi o ścisłość, to jestem starszy od Ciebie i próbuję załatwić sprawę stosownie do swojego wieku.
TX200 HC + Element Helix
andrzej__
Posty: 176
Rejestracja: 26 lip 2020, 11:46

Re: Gamo Hunter 440

Post autor: andrzej__ »

No i bardzo pięknie. Przystaje na takie rozwiązanie. O to właśnie prosiłem.
Kilka sztuk długich i dwie krótkie.
Awatar użytkownika
masa
-#zasłużony2020-21s2
-#zasłużony2020-21s2
Posty: 389
Rejestracja: 26 sty 2015, 18:22
Lokalizacja: Mielec

Re: Gamo Hunter 440

Post autor: masa »

andrzej__ pisze: 22 wrz 2021, 19:50 No i bardzo pięknie. Przystaje na takie rozwiązanie. O to właśnie prosiłem.
OK. Temat do zamrażarki na 2 tygodnie.
Zakończenie w umówionym terminie.
TX200 HC + Element Helix
andrzej__
Posty: 176
Rejestracja: 26 lip 2020, 11:46

Re: Gamo Hunter 440

Post autor: andrzej__ »

Jednak zmiana postanowień. PISAŁEM Staszkowi że moja partnerka ma pensje 5tego października i odkupię... zapłacę paczkę pobraniowa. Jest problem bo Ona się na to nie godzi. Twierdzi że sprzęt był obejrzany i decyzja zakupu zapadła, więc nie będzie płacić za zwrot. Temat nie zdążył zamarznąć, a już goreje do czerwoności.
Przykro mi Staszku ale Gamo zostaje u Ciebie. Decyzja mojej partnerki jest nieodwołalna. Ja kasy nie na trzepie po nie mam pracy, a dyskusje na ten temat z moją partnerka nie mają sensu.
Kilka sztuk długich i dwie krótkie.
andrzej__
Posty: 176
Rejestracja: 26 lip 2020, 11:46

Re: Gamo Hunter 440

Post autor: andrzej__ »

Opowiedziałem historie swojej ukochanej i ona mimo że nie zna się na zasadach i strzelectwie, stwierdziła jednoznacznie, "skoro ktoś obejrzał zdjęcia, zamówił, odebrał i zapłaci, a co gorsza otworzył paczkę i grzebał w sprzęcie, to dyskfalifikuje go do reklamacji.
Czy kupując w sklepie za 689zl ten karabin, klient ma prawo do zwrotu po uprzedniej ingerencji we wnętrze w/w sprzętu? Otóż nie. Każdy sklep odpowie przecząco.
Gamo byli sprawne i nowe i piękne... Masa chcąc skasować Pionowy luz lufy, dokręcał śrubę, aż w konsekwencja ja zjechał. Wymyślił luz na boki lufy i chce zwalić winę na mnie. Dyskwalifikacja luzu w kostce.... A od samego początku utrzymywał że śruba be.
Nie chce mi już się wywlwkac tego bo mnie to męczy... zwłaszcza że masa jest znany na forum i ściśle grono zawsze za nim stanie. Choćbym se obciął ucho za prawdę, nic mi to nie da.... Wiadomo czyje racja a kto oszust.
Kilka sztuk długich i dwie krótkie.
andrzej__
Posty: 176
Rejestracja: 26 lip 2020, 11:46

Re: Gamo Hunter 440

Post autor: andrzej__ »

I jeszcze jedno Staszku... Nie mów o320zl kosztów za dorobienie tej śruby... Jesteś szpecem a karabin ma być w prezencie dla chrzesniaka... Wydaje mi się że jako wujek zrobisz to za darmo, ot tak.
Kilka sztuk długich i dwie krótkie.
ninalken
-#zasłużony2020-21
-#zasłużony2020-21
Posty: 218
Rejestracja: 16 kwie 2015, 16:45
Lokalizacja: Poznań i okolice...

Re: Gamo Hunter 440

Post autor: ninalken »

@andrzej_ prześpij się z tematem i podejmij sam autonomiczną decyzję, bo kolejnej "szansy rehabilitacji" możesz nie dostać... Żebyś nie miał później pretensji do całego świata, że się na Ciebie uwziął.
Ps. Ja zdobyłem tą banalną Twoim zdaniem blaszkę dzięki Koledze z jednego forum. Ty takich Kolegów za chwilę możesz już nie mieć... przemyśl.
Różne takie tam... stare ale z duszą ;)
Awatar użytkownika
masa
-#zasłużony2020-21s2
-#zasłużony2020-21s2
Posty: 389
Rejestracja: 26 sty 2015, 18:22
Lokalizacja: Mielec

Re: Gamo Hunter 440

Post autor: masa »

andrzej__ pisze: 24 wrz 2021, 17:57 Jednak zmiana postanowień. PISAŁEM Staszkowi że moja partnerka ma pensje 5tego października i odkupię... zapłacę paczkę pobraniowa. Jest problem bo Ona się na to nie godzi. Twierdzi że sprzęt był obejrzany i decyzja zakupu zapadła, więc nie będzie płacić za zwrot. Temat nie zdążył zamarznąć, a już goreje do czerwoności.
Przykro mi Staszku ale Gamo zostaje u Ciebie. Decyzja mojej partnerki jest nieodwołalna. Ja kasy nie na trzepie po nie mam pracy, a dyskusje na ten temat z moją partnerka nie mają sensu.
Co Ty chłopie PIERD..........!!!!!!!!!!!!!!!
Ja dzisiaj zacząłem szykować młodemu Hatsana 55qt, którego po Twojej odpowiedzi zamówiłem w Kolbie!!!!!!!!!!!!!!!
Weź sobie k......... chwilówkę i nie doprowadzaj mnie do szału, bo ja do tego Wałbrzycha wcale tak daleko nie mam, żeby Ci tą lufę własnoręcznie wsadzić i strzelić!!!!!!!!
Nie żartuję 47-letni gówniarzu!!!!!!!!!
TX200 HC + Element Helix
Awatar użytkownika
masa
-#zasłużony2020-21s2
-#zasłużony2020-21s2
Posty: 389
Rejestracja: 26 sty 2015, 18:22
Lokalizacja: Mielec

Re: Gamo Hunter 440

Post autor: masa »

andrzej__ pisze: 24 wrz 2021, 18:47 I jeszcze jedno Staszku... Nie mów o320zl kosztów za dorobienie tej śruby... Jesteś szpecem a karabin ma być w prezencie dla chrzesniaka... Wydaje mi się że jako wujek zrobisz to za darmo, ot tak.
Śrubę zepsułeś bo chciałeś skasować luz na kostce lufy!!!!!!!!!!
Nie będę nic robił chrześnikowi przy TWOJEJ wiatrowce!!!!
Nie będę finansował Twoich życiowych niepowodzeń!!!!!
W umówionym terminie odsyłam karabinek, a jak go nie przyjmiesz, to się spotkamy. Obiecuję Ci to publicznie!!!!!!!
TX200 HC + Element Helix
Awatar użytkownika
masa
-#zasłużony2020-21s2
-#zasłużony2020-21s2
Posty: 389
Rejestracja: 26 sty 2015, 18:22
Lokalizacja: Mielec

Re: Gamo Hunter 440

Post autor: masa »

andrzej__ pisze: 24 wrz 2021, 18:39 Opowiedziałem historie swojej ukochanej i ona mimo że nie zna się na zasadach i strzelectwie, stwierdziła jednoznacznie, "skoro ktoś obejrzał zdjęcia, zamówił, odebrał i zapłaci, a co gorsza otworzył paczkę i grzebał w sprzęcie, to dyskfalifikuje go do reklamacji.
Czy kupując w sklepie za 689zl ten karabin, klient ma prawo do zwrotu po uprzedniej ingerencji we wnętrze w/w sprzętu? Otóż nie. Każdy sklep odpowie przecząco.
Gamo byli sprawne i nowe i piękne... Masa chcąc skasować Pionowy luz lufy, dokręcał śrubę, aż w konsekwencja ja zjechał. Wymyślił luz na boki lufy i chce zwalić winę na mnie. Dyskwalifikacja luzu w kostce.... A od samego początku utrzymywał że śruba be.
Nie chce mi już się wywlwkac tego bo mnie to męczy... zwłaszcza że masa jest znany na forum i ściśle grono zawsze za nim stanie. Choćbym se obciął ucho za prawdę, nic mi to nie da.... Wiadomo czyje racja a kto oszust.
Gamo nie ma luzu na boki oszuście, bo konstrukcja tej plastikowej kostki jest pomyślana tak, żeby boczny luz kasować przy zatrzaśniętej lufie.
Gamo ma luz na śrubie kostki, czyli lufa góra - dół. Trzeba trochę znajomości mechaniki, żeby bezkarnie kłamać już nie mówiąc o umiejętności dokręcenia głupiej śruby bez zniszczenia jej łebka, no ale jak ktoś próbuje torxa dokręcać imbusem......
Nie kłam!!!!!!!
Ze mną Ci się nie upiecze. Nie licz na to!!!
TX200 HC + Element Helix
Awatar użytkownika
Mamutowicz
-#mamutowicz
-#mamutowicz
Posty: 4620
Rejestracja: 02 paź 2011, 14:07
Lokalizacja: Rajcza / Thurcroft

Re: Gamo Hunter 440

Post autor: Mamutowicz »

andrzej__ pisze: 24 wrz 2021, 17:57 [...] Ja kasy nie na trzepie po nie mam pracy, [...]
Po prostu oddaj to co ci masa przelał i tyle.. Kto ci każe kasę od partnerki brać?

Ps.
Znalazłem takie cuś:
https://www.airgunspares.com/gunspares/ ... screw.html
W opisie pisze że pasuje do wielu modeli - w tym 440
Mają tam też tą tulejkę do której ona wchodzi...
TX200 by Tony Leach + SS 10x42 - do lufy exact i heja na tor.. :)
Ps.
Zacząłem znowu szczelać..
Dam znać jak zacznę ftrafiać. :D
Awatar użytkownika
kilo
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 302
Rejestracja: 10 wrz 2016, 16:19
Lokalizacja: Wrocław

Re: Gamo Hunter 440

Post autor: kilo »

Czytam, czytam i nie wieże 😳? andrzej_ powinien dostać bana za pierwszą próbą oszustwa kolegi ninalken już nie mówiąc o tym, że to forum w zasadzie dla dorosłych! andrzej_ poproś mamę jeszcze raz tylko tym razem powiedz prawdę to może mama klapsa ci nie da i jednak da ci te pieniążki żeby kłopotów sporo synkowi zaoszczędzić. Trzeba być ostrożnym jak się chce kogoś oszukać na forum w szczególności na bliską odległość 🤔

P. S. masa zamiast to odsyłać i czekać aż wróci znowu do Ciebie bo andrzej_ nie odbierze jak już napisał, spakuj karabinek i zrób sobie wycieczkę żeby osobiście zwrócić go nieuczciwemu sprzedawcy.
3x Niemiec, Niemka, Amerykanka i Czeszka= :hm:
szczelać nie umim ale ftrafiam 8)
Awatar użytkownika
kamazek
szpecjalista od GPK Zasłużony 2021
szpecjalista od GPK Zasłużony 2021
Posty: 3162
Rejestracja: 10 sie 2016, 7:28
Lokalizacja: Wrocław

Re: Gamo Hunter 440

Post autor: kamazek »

andrzej_, ty masz faktycznie 47 lat ?
Czy może zabrakło przecinka pomiędzy 4 a 7 ? :zdziwko:
A ta twoja partnerka nie nie przypadkiem opiekunka z grupy przeszkolonej, do której uczęszczasz ? :lol:

Jeżeli jesteś jednak pełnoletnim facetem, to po takich pierdołach, jakie wypisujesz, nadaję ci miano Piz.y :)
----------------------------------------------
LaOs Wrocław zaprasza :spoko:

Moje zabawki ASG :)
Awatar użytkownika
diacon-fox
-#zasłużony2020
-#zasłużony2020
Posty: 789
Rejestracja: 23 lip 2012, 12:16
Lokalizacja: Wrocław

Re: Gamo Hunter 440

Post autor: diacon-fox »

Andżej (czy tam Adam? :hm: ) a Ty nie masz coś jeszcze do sprzedania? bo od Ciebie to kupie w ciemno.

Tak swoją drogą, dlaczego na forum trzyma się jeszcze takiego "kombinatora"? Przecież po ostatniej akcji, którą odwalił przy sprzedaży Slavki, kiedy to OBIECAL dosłać blaszkę i oddać część kosztów przesyłki a później się "rozmyślił" widać było, że osobnik ewidentnie nie nadaje się na forum "koleżeńskie".
Na dodatek jedzie po forumowiczach twierdząc, że to "dzieciarnia" a sam stosuje argumenty rodem z gimnazjum...tragedia :?
Pro Sport + SWFA SS 10x42
S400 + Vortex Diamonback Tactical 4-16x44
Feinwerkbau 600
Beeman P17 + "kulminator"
M4 Full Metal kaliber 6mm
woj2nio
-#zasłużony2020-21
-#zasłużony2020-21
Posty: 102
Rejestracja: 26 wrz 2018, 14:48
Lokalizacja: Wrocław

Re: Gamo Hunter 440

Post autor: woj2nio »

diacon-fox pisze: 26 wrz 2021, 8:42 [...]
Na dodatek jedzie po forumowiczach twierdząc, że to "dzieciarnia" a sam stosuje argumenty rodem z gimnazjum...tragedia :?
Ty sobie gymnazystami gymby nie wycieroj... lada moment mój młody trafi do tej "wylengarni zła wszelakiego" i nawet Twój "ful metal" Cię nie obroni ... zabierze bez płacenia... bo mu się spodobał :D :bije: :uzi: ... i jeszcze kiełbę spali...

A teraz głęboko oddychamy, wrzucamy na luz i wyrzucamy... złe emocje :hm:
... a kiedyś nauczę się strzelać :gwizd: ... o trafianiu w cel nawet nie wspominam... 8)
Zablokowany