Obrazek

Walther Century

Awatar użytkownika
kamazek
szpecjalista od GPK Zasłużony 2021
szpecjalista od GPK Zasłużony 2021
Posty: 3162
Rejestracja: 10 sie 2016, 7:28
Lokalizacja: Wrocław

Re: Walther Century

Post autor: kamazek »

Andrzej, sam poprawisz :)

Obrazek

Tarczka ok :spoko:

Edyta :
Mamut jak zwykle jest szybciejszy ;)
----------------------------------------------
LaOs Wrocław zaprasza :spoko:

Moje zabawki ASG :)
andrzej__
Posty: 176
Rejestracja: 26 lip 2020, 11:46

Re: Walther Century

Post autor: andrzej__ »

dziękuję i obiecuję że to było po raz przedostatni :) ;)
Kilka sztuk długich i dwie krótkie.
Qlko
-#nowy
-#nowy
Posty: 1
Rejestracja: 04 paź 2020, 21:28

Re: Walther Century

Post autor: Qlko »

Dzień Dobry.
Mam Walthera Century Varmint od października/listopada 2020 - była dobra promocja na combat.pl :)

Przegląd 0 w Cekausie od razu po zakupie. Wniosek Pana był taki, że sprzęt bardzo przyzwoity i w tym budżecie to dobra decyzja.

Zaryzykowałem tanią budżetową lupkę DOE 4x na montażu jednoczęściowym - ma za sobą 5 paczek śrutu, dalej działa bez zarzutu.

Strzelam JSB exact 4,52 (polecony w Cekausie). Snajper ze mnie żaden. Zgodnie z przepowiednią specjalisty, sprzęt mnie wyprzedza i pewnie jeszcze długo tak zostanie.
W pozycji podpartej przy bezwietrznej pogodzie na 50m tłukę raz za razem puszkę po śrucie (65mm średnicy). Podobno możliwy jest korek pet - jeszcze nie mój poziom.

Za to z wolnej ręki w pozycji stojącej mam problem z powtarzalnym trafianiem w litrową butelkę :)

Nie mam porównania z innym sprzętem poza chinką B3, więc mogę sprzęt podsumować tylko tak: "ja jestem z niego zadowolony".
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6430
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Re: Walther Century

Post autor: Qbuś »

Cześć !
z wolnej ręki w pozycji stojącej mam problem z powtarzalnym trafianiem w litrową butelkę
:hm: Z tego co "się orientuję", to żeby ze stojaka powtarzalnie ftrafiać, to trzeba "wiaderko" śrutu przepuścić (a i tak zdarza się spudłować :? ).
Ćwicz, trenuj, wszystko przed tobą :up: .
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
andrzej__
Posty: 176
Rejestracja: 26 lip 2020, 11:46

Re: Walther Century

Post autor: andrzej__ »

Dokładnie tak jak Qbuś prawi , a prawi dobrze:) Strzelaj , strzelaj, a jak już postrzelasz, to nie przestawaj.
Karabinek naprawdę super i gratki za wybór.To szkiełko co na nim masz wytrzyma, więc nie musisz sie martwić.
Kilka sztuk długich i dwie krótkie.
ODPOWIEDZ