Obrazek

QB18 - jak to się rozkłada?

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Gudyn
Posty: 363
Rejestracja: 31 gru 2013, 12:57
Lokalizacja: Strzelce Kraj.

QB18 - jak to się rozkłada?

Post autor: Gudyn »

Jak w temacie - dostałem coś takiego do przeglądu, ale a cholerę nie wiem jak się rozkłada :lol:
Zabrałem się o d. strony i poległem po wybiciu bolca (zwiniętej pionowej blaszki). Z tyłu siedzi jakiś plastik, ale nie wiem jak się go wyciąga, wykręciłem jakiegoś dziwnego długiego robaczka, ale to nie pomogło w wyjęciu bezpiecznika, nie wiem co go trzyma :hm: Nie chcę tego zepsuć młotkiem :PP
Somewhere in the Zone hunting for bloodsuckers...
Powiedziałem "wejdź", nie stój tam.
Awatar użytkownika
wiatq
Posty: 99
Rejestracja: 14 maja 2016, 17:51

Re: QB18 - jak to się rozkłada?

Post autor: wiatq »

Jak rozkłada się QB18? Tak samo jak wszystko co chińskie - stawiasz w szafie i czekasz kilka miesięcy aż się rozłoży (ulegnie biodegradacji) :D :D
Druga sprawa to - jak się nie wie jak coś rozłożyć to tak głupio brać robotę ... no ale dobra... każdy kiedyś zaczynał.

A już tak zupełnie serio to tam jakichś cudów nie ma. QB18 to ta sama konstrukcja co Hunter Force 600, Hammerli Black czy QB20 - prosta chińska konstrukcja.
FWB 300S
Haenel 310
TX200HC
AA PS
PR900W
Gamo PR45
Kalkulator energii wiatrówki
Awatar użytkownika
Gudyn
Posty: 363
Rejestracja: 31 gru 2013, 12:57
Lokalizacja: Strzelce Kraj.

Re: QB18 - jak to się rozkłada?

Post autor: Gudyn »

Robię to nieodpłatnie, tyle co może uszczelki wymienię jak będzie trzeba, przeczyszczę, przesmaruję i wsio. Byle strzelało lepiej niż teraz. Sam z ciekawości zaproponowałem koledze, bo mówi że lubi strzelać.
A tak na serio to nic nie znajduję odnośnie demontażu tego plastikowego tyłu...
Somewhere in the Zone hunting for bloodsuckers...
Powiedziałem "wejdź", nie stój tam.
ODPOWIEDZ