Obrazek

Qb 78 deluxe - ucieka gaz

andrzej__
Posty: 176
Rejestracja: 26 lip 2020, 11:46

Re: Qb 78 deluxe - ucieka gaz

Post autor: andrzej__ »

No cześć.Pewnie masz rację z exactem ale musiałbym zamówić bo u mnie sklep na M.... A jest zamknięty, a w pozostałych dwóch wybór marniutki. Trzeba zrobić większy zapas to wtedy przesyłka gratis :)
Tak jak mówiłem z 11m na logo sport lata dobrze (znaczy skupienie dobre) gamo Energy mimo iż ciasno włazi też sprawuje się dobrze, UMAREX moskito płaski do bani, UMAREX cobra do bani, crosman pointed i domed średnio na jeża.
Kilka sztuk długich i dwie krótkie.
Awatar użytkownika
Gudyn
Posty: 363
Rejestracja: 31 gru 2013, 12:57
Lokalizacja: Strzelce Kraj.

Re: Qb 78 deluxe - ucieka gaz

Post autor: Gudyn »

U mnie Pointed lata całkiem nieźle, powiedzmy że do 50m "oszczędzam" i z niego strzelam zamiast Exact. Na daleki dystans ma ok 90% celności Exacta. Ale u brata też Pointed słabo lata więc może będzie Ci pasował Exact podkaliber 4,51, bo u niego 4,52 trochę sieje. Ciekawe czy taka zależność by była między lufami.
Somewhere in the Zone hunting for bloodsuckers...
Powiedziałem "wejdź", nie stój tam.
andrzej__
Posty: 176
Rejestracja: 26 lip 2020, 11:46

Re: Qb 78 deluxe - ucieka gaz

Post autor: andrzej__ »

Pewnie tak bo to chińska lufka, co nie zmienia faktu że jest celna/celne bo pykałem z innej qbety i było super.
Tak jak pisałem na razie nie sprawdzę większych dystansów, a na 18m w piwnicy jest super.
Jak kupie exacta to potestuje, pewnie będzie jeszcze lepiej.
Kilka sztuk długich i dwie krótkie.
Awatar użytkownika
Gudyn
Posty: 363
Rejestracja: 31 gru 2013, 12:57
Lokalizacja: Strzelce Kraj.

Re: Qb 78 deluxe - ucieka gaz

Post autor: Gudyn »

QB całkiem przyzwoite, w tej cenie (no teraz już nie, ale jak bywała za 400 i mniej) to chyba nic fajniejszego się nie znajdzie. Mnie szczególnie urzekł system 4-taktu, taki kbks (szczególnie bez tłumika) :)
Somewhere in the Zone hunting for bloodsuckers...
Powiedziałem "wejdź", nie stój tam.
andrzej__
Posty: 176
Rejestracja: 26 lip 2020, 11:46

Re: Qb 78 deluxe - ucieka gaz

Post autor: andrzej__ »

No a ja swojego dostałem w prezencie od żony 16 lat temu. Postrzelelem troszkę i wylądowała w szafie. Wyjmowałem od czasu do czasu aby przetrzeć PKB. Ogólnie to jestem zwolennikiem tradycyjnych sprężyn, nie ma to jak miły kopniaczek. Teraz jednak jakoś spodobało mi się pykanie bezwstrzasowe:) w sumie do wyjecia łonego z szafy skłonił mnie zakup beemana 17, takie pyk pyk, bo, tak pewnie nadal by zalegał w ciemnościach :)
Przeglądałem też oferty karabinków pcp. Mialem D. Stormrider ale jakoś mnie to nie przekonało. Trochę drogi interes. Butla przetoczki szybko łączki i takie tam. Mam pompkę Hatsana i trzeba by dymać jak przy Diance, ale podoba mi się BSA Buccaneer. Nawet przystępna cena bo 1500plnów taniej niż at44... Zobaczymy pożyjemy.
Musze nazbierać szmalcu:)
Kilka sztuk długich i dwie krótkie.
ODPOWIEDZ