Obrazek

BMK czy Hammerli ?

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
gonsalez
Posty: 12
Rejestracja: 10 lis 2007, 14:54
Lokalizacja: Elbląg

BMK czy Hammerli ?

Post autor: gonsalez »

Mam swoja QB 78 i jestem z niej b.zadowolony, jak na moje strzelanie uwazam ja za wystarczajaco precyzyjna, by zbytnio nie narzekac.
Wczoraj zupelnie przypadkiem spotkalem pana, ktory razem z synem strzelal z nowiutkiej BMK 20. Pare razy strzelilem i bylem pod wrazeniem mocy tej wiatrowki.
To prawda ze kopal, spust dosc twardy(mozna podobno regulowac) i dislowal(to bylo pierwsze strzelanie) ale ten power. Lubie czasem robic male destruction a ta wiatrowka swietnie sie do tego nadaje. Strzelalismy do panela podlogowego. Moja QB 78 wbijala w niego sruty i z drugiej strony powodowala tylko pekniecia, natomiast strzal z BMK 20 spowodowal laaadna dziure z drugiej strony. Inna sprawa, ze celnosc tego BMK moze nie byla jakas nadzwyczajna(odleglosc to 20 m) i znacznie ustepowala QB
Do czego jednak zmierzam. Tak sobie pomyslalem, ze fajnie by bylo miec wiatrowke sprezynowa o duzej mocy(w rozsadnej cenie), zeby cos czasem zniszczyc stad pomysl na BMK 20.
W kolterze maja tez jednak karabinek Hammerli Hunter 730 Combo, ktory wizualnie bardziej mi odpowiada, do tego gratis jakas tam lunetka(na rozklepanie :) ) a grzebiac na necie sprawdzilem, ze power maja w przyblizeniu ten sam ok 16J i obydwie sa w tej samej cenie. Mieliscie moze stycznosc z tym Hammerli. Ktos moglby cos poradzic?
QB 78 + PP 3-9x40 AO
Awatar użytkownika
stworek5
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 2112
Rejestracja: 29 kwie 2006, 12:00
Lokalizacja: Goleniów

Post autor: stworek5 »

Hammerli Hunter 730 to praktycznie Perfecta45 lub BMK12-nie wiem czy to kopie innego markowego karabinka czy nie, BMK20 to kopia HW95. Sam się zastanawiam nad nią lub BMK 30 (kopia Diany 48).
AA TX200 HC
Awatar użytkownika
Koval
-#LOK_KST
-#LOK_KST
Posty: 2086
Rejestracja: 17 cze 2006, 1:46
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: Koval »

Witam.
Opis nie dotyczy tego modelu ,ale może rzuci jakieś światło na temat obecnych wiatrówek "Hammerli" nie bez przyczyny w cudzysłowie :/ .
http://www.airguns.pl/node/633
To okropne jak można zniszczyć taką nazwę i markę.
Pozdrawiam.
Robert
Diana 60, AR2079B PCP, Webley Raider, HW-100, AA EV2 + kilka szkiełek lepszych i gorszych
Awatar użytkownika
Mein Gott
Posty: 1029
Rejestracja: 18 mar 2007, 19:32
Lokalizacja: pod Warszawą

Post autor: Mein Gott »

może się nie znam, ale, aby daleko nie szukać, hatsan fabryczny bezproblemowo może przekroczyć nawet 17J ;/
Marcin chcesz bana za you?
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6430
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Qbuś »

Mein Gott pisze:hatsan fabryczny bezproblemowo może przekroczyć nawet 17J ;/
Potwierdzam "na własnej skórze" :hihi:
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
Awatar użytkownika
krissnt
Posty: 83
Rejestracja: 01 mar 2008, 12:21
Lokalizacja: Nowy Tomyśl
Kontakt:

Post autor: krissnt »

Przyznam się, ze jakoś mnie ciągnie ten karabinek hammerli, wygladem jakoś tak zwabia mnie do siebie:D już chciałem zbierać pieniążki, ale po zebraniu informacji nie jest już tak kolorowo...
H80+PP6x40
tuning w drodze:)
Zippo
Posty: 118
Rejestracja: 22 mar 2008, 13:42
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: Zippo »

Wszystko jest tym piękniejsze im mniej poznane ;) A do demolki hary jest wzorowy,no i tańszy ;)
"Jesteśmy śmiertelni nie dlatego,że umrzemy,lecz dlatego,że zaczęliśmy żyć" K.W. Aleksandrowicz
Awatar użytkownika
jigt
Posty: 1743
Rejestracja: 15 lis 2006, 23:35
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: jigt »

Zippo pisze:Wszystko jest tym piękniejsze im mniej poznane
Słusznie!
Zawsze: Okonie biorą po tamtej stronie , a leszcze dalej jeszcze!
była Diana, są Viper 350GW z RM2-8x32AO, i H60 z PO 4x34
ODPOWIEDZ