Obrazek

Weihrauch HW 90K Tuning

ODPOWIEDZ
shadow88
-#nowy
-#nowy
Posty: 2
Rejestracja: 07 cze 2019, 17:46

Weihrauch HW 90K Tuning

Post autor: shadow88 »

Cześć. Jestem nowy na forum więc na wstępie chciałem przywitać wszystkich. Nabyłem niedawno HW 90K 4.5mm. Po wyjęciu z pudełka wiatrówka strzela naprawdę nieźle, ale chciałbym ją dać do tuningu aby zmniejszyć odrzut, sprawdzić czy trzyma prędkości i ogólnie ją do szykować. Oczytałem się trochę i przejrzałem wiele tematów odnośnie modyfikacji tego karabinka. Stwierdziłem że niestety sam sobie nie poradzę z tuningiem ponieważ nie mam odpowiedniego sprzętu. Głównie chodzi mi o zmniejszenie masy dobijaka i wykonanie "ślizgów" na tłoku (czy coś w tym stylu). Tutaj pytanie do Was.
1. Czy ktoś obeznany w temacie podjąłby się tuningu tego karabinka?(dębowy odpada pisałem z Nim i ma zdecydowanie ważniejsze sprawy na głowie)
2. Czy tylko po rozebraniu i przesmarowaniu HW90K jego praca będzie stabilniejsza a kop przy strzale nieco by się zmniejszył? Mówimy oczywiście o strzelaniu w limicie. Nie stanowi dla mnie problemu zakupienie chronografu jak coś by sprawdzić stabilność prędkości wylotowych i czy byłbym w stanie wykonać taki przegląd sam? Z góry dziękuję za odpowiedzi.
janusz22551

Re: Weihrauch HW 90K Tuning

Post autor: janusz22551 »

https://superwiatrowki.pl/ Zadzwoń i pogadaj z Eresem
shadow88
-#nowy
-#nowy
Posty: 2
Rejestracja: 07 cze 2019, 17:46

Re: Weihrauch HW 90K Tuning

Post autor: shadow88 »

Zadzwoniłem. Dziękuję janusz22551 za namiary :) Otrzymałem wszystkie potrzebne odpowiedzi. Pozdrawiam Cię i temat uważam za zamknięty.
janusz22551

Re: Weihrauch HW 90K Tuning

Post autor: janusz22551 »

:up:
ODPOWIEDZ