Obrazek

Niedzielne strzelanie 26.10.2008.

Krosno i okolice
farfocel16
Posty: 4
Rejestracja: 28 paź 2008, 13:52
Lokalizacja: Rytro

Post autor: farfocel16 »

Chryste Panie a nie mówiłam ze wychodze na fotkach dośc dziwnie xD masakra:D na szczescie nie jestem w ich centrum:D haha mam nadzieje ze wiecej kompromitujących fotek ze mną nie macie:D:D wypowiedzi mojego kochanego braciszka nie komentuje xD
Awatar użytkownika
kult
Posty: 89
Rejestracja: 25 lip 2007, 9:10
Lokalizacja: Brzostek

Post autor: kult »

Zasmucę Cię:P jestem już w posiadaniu ekstremalnych fotek z twoim udziałem :D :D , mam je wystawić na tawernie??? :D , na prawdę są bardzo fajne ;) ;)
Na grupowej całkiem nieźle wyszłaś;) razem z Basią ;)

Widzę że go bardzo lubisz i jesteście wprost jednomyślni... więc Jego zdanie jest Twoim :lol: ;) hehe
Nikt nie jest doskonały, ale niektórzy z nas są bliżej doskonałości od reszty...
farfocel16
Posty: 4
Rejestracja: 28 paź 2008, 13:52
Lokalizacja: Rytro

Post autor: farfocel16 »

hehe Basia sie swietnie bawiła z aparatem xD nie ladnie hehe w sumie bylo swietnie chociaż wiele nie nastrzelałam:d hehe moze nastepnym razem:D:D
Awatar użytkownika
kult
Posty: 89
Rejestracja: 25 lip 2007, 9:10
Lokalizacja: Brzostek

Post autor: kult »

Dobrze Basia zrobiła za co jej dziękuję :P zastanawiam się czy nie wystawić tych wspaniałych fotek na Tawernę :D :D hehe
Dawałem Ci mój karabinek... ale ty NIE za niskie progi :PP :lol: ;) ;) hehe
A kiedy będzie następny raz:>
Nikt nie jest doskonały, ale niektórzy z nas są bliżej doskonałości od reszty...
farfocel16
Posty: 4
Rejestracja: 28 paź 2008, 13:52
Lokalizacja: Rytro

Post autor: farfocel16 »

hehe nastepny raz bedzie jak zarząd ustali date hehe a bo ty masz jakis taki dziwny hehe a pozatym i tak dobrze sie bawiłam hehe:P taaak jak je dasz na tawerne to sie juz do ciebie nie odezwe xD to jest zenada a nie fotka xD pzdr
Awatar użytkownika
kult
Posty: 89
Rejestracja: 25 lip 2007, 9:10
Lokalizacja: Brzostek

Post autor: kult »

No ja myślę że jeszcze ta nasza starszyzna zbierze :D :D bo fajne macie miejscę :D :D , najlepiej gdyby to było wtedy kiedy będę miał już prawko ;) ;)

Nie jest takie krytyczne xP, jak tak to je wystawiam :lol: :D jak tylko znajdę czas :PP
Nikt nie jest doskonały, ale niektórzy z nas są bliżej doskonałości od reszty...
ODPOWIEDZ