Obrazek

Skif Anics 3000

ogólne informacje o najpopularniejszych modelach wiatrówek
Awatar użytkownika
Wierzbin
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 3983
Rejestracja: 28 kwie 2006, 12:09
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: Wierzbin »

Zapytaj koleję Igi z forum iweb. Jak dla mnie jest ekspertem pistoletowym i strzela z cp99.
Daystate Mk3 FT + LS
Był H55 + Walther 3-9x40AO
Awatar użytkownika
KM88
Posty: 1979
Rejestracja: 24 wrz 2006, 9:42
Lokalizacja: Zielona Góra/Wrocław

Post autor: KM88 »

A ja cieszę się od wczoraj HW 40 :D śrutu nie widziałem ale jest dużooo słabszy od harrego ale ma to swój plus puszki super podskakują :D kiedys miałem okazje stzrelać z pistoletu walther na naboje gazowe i samo wykonanie pistoletu jak i jego osiągi był dla mnie żenujące śrut można było obserwować bez problemów i widać jak w pewnym momencie traci moc i poprostu spada nie dolatując do 40 m nawet.
"...Mądrością moją jest karabin, i klinga ukochanej szabli..."
H80 Custom Leapers 3-9x32,
HW40,Orlik
Obrazek
Dexter
Posty: 35
Rejestracja: 07 sty 2007, 20:36
Lokalizacja: Zawiercie

Post autor: Dexter »

Hmm... ale z tych 10 m jest w stanie przebić puszkę po piwie na wylot prawda ? mam na myśli Cp99 compact oczywiście a nie HW 40 :)
Obrazek
Awatar użytkownika
KM88
Posty: 1979
Rejestracja: 24 wrz 2006, 9:42
Lokalizacja: Zielona Góra/Wrocław

Post autor: KM88 »

Hmm... ale z tych 10 m jest w stanie przebić puszkę po piwie na wylot prawda ? mam na myśli Cp99 compact oczywiście a nie HW 40
Nie wiem nie podchodziłem do puszki tak blisko jak już trafił w butelkę z tych 30 m to butelka PET się tylko zachwiała i stała dalej a harry na tym samym dystansie może przebić i z 3 takie butelki. Ale za to CP ma tego plusa że ma magazynek i samo sie pzreładowuje :) co tez jest super sprawą lecz ta moc... czułem taki niedosyt.
"...Mądrością moją jest karabin, i klinga ukochanej szabli..."
H80 Custom Leapers 3-9x32,
HW40,Orlik
Obrazek
Dexter
Posty: 35
Rejestracja: 07 sty 2007, 20:36
Lokalizacja: Zawiercie

Post autor: Dexter »

wiesz zdaje sobie sprawę że nie dorówna Harremu ale ja tego wcale nie wymagam, chce go kupić właśnie po to żeby masakrować puszki na małym dystansie , coś co wsadzę do kabury idąc z psem na spacer do lasu , taki dodatek do Harrego :)
Obrazek
Awatar użytkownika
KM88
Posty: 1979
Rejestracja: 24 wrz 2006, 9:42
Lokalizacja: Zielona Góra/Wrocław

Post autor: KM88 »

No spox :) tylko uważam że 500zł za taka pukawkę to grubo za dużo :) ja mam HW 40 do mordowania puszek na małe dystnase lecz wiadomo to dziedek do orzechów i już raz sobie przytrzasnołem kciuk :) a mój kolega co ma walthera taki włąsnie na butle idzie sobie idzie aż tu nagle BUCH! butla wybuchła. Nic mu się nie stało pozatym że prawie mu noge zamroziło :D
"...Mądrością moją jest karabin, i klinga ukochanej szabli..."
H80 Custom Leapers 3-9x32,
HW40,Orlik
Obrazek
Awatar użytkownika
opusDead
Posty: 170
Rejestracja: 12 sty 2007, 22:06
Lokalizacja: Czewa

Post autor: opusDead »

OT.
Swego czasu jak kupiłem HW40 i Łucznika, a kilku kolegów w naszej grupie dołączyło z Hatsanami, to udawało mi sie trafiać butelki PET 1,5 z obu pistoletów częściej niż oni z Harrego. :maruda:
Ale teraz już lepiej strzelają.. no i nie mają już Hatsanów :nie: . A ja mam i Hatsana i oba pistolety :lol:
Pearl Jam - Chorzów 2007 - Spin the black...
Awatar użytkownika
KM88
Posty: 1979
Rejestracja: 24 wrz 2006, 9:42
Lokalizacja: Zielona Góra/Wrocław

Post autor: KM88 »

Dobry strzelec to i z kija trafi :) dla przykładu ostatnie zawody FT w których brałem udział
11.Hatsan 80STG
12.AA PS
13.FWB 601 CUSTOM
13.CZ200S
13.FWB 300S Junior
A pistol kupiłem dopiero teraz ale myśle że jak człowiek się uprze to też trafi w co chce :) musimy na zlocie zrobić jakąś konkurencje dla pistolów :)
"...Mądrością moją jest karabin, i klinga ukochanej szabli..."
H80 Custom Leapers 3-9x32,
HW40,Orlik
Obrazek
Awatar użytkownika
Mikrus
Posty: 955
Rejestracja: 04 paź 2006, 19:32
Lokalizacja: Kassel/Deutschland

Post autor: Mikrus »

Wierzbin pisze:
Mikrus pisze:i to co pisza na iwebie, ze widac kulki jak leca to basn i legenda.
Przy dobrym oświetleniu (mocne słońce - widać śruty wystrzelone z HW40 (3J na Exact)).
Ostatnio miałem nawet przyjemność oglądać latające śruciki z 15J PCP. Warunek: karabin bezodrzutowy i jasne tło (np biała kartka). Przy odrobinie dobrych chęci widać przemykający śrut.
Także lecącą kulkę "wydaje mi się" można dostrzec bez problemu. Od strony strzelającego ofkoz :D
No ja strzelalem w piwnicy, przy super warunkach dla CO2 i fakt, ze bylo dosyc ciemno. Moze dlatego go nie widzialem, ale i tak przesadzone jest to, ze strzelasz tak jakbys lal wode :| w pomieszczeniu zamknietym moze byc fajna zabawa bez lania wody ;)
Bezbronny
Awatar użytkownika
Wierzbin
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 3983
Rejestracja: 28 kwie 2006, 12:09
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: Wierzbin »

Mikrus pisze:ze strzelasz tak jakbys lal wode :| w pomieszczeniu zamknietym moze byc fajna zabawa bez lania wody ;)
Qrde oświeć mnie, bo nie wiem o co chodzi z tym "laniem wody"... :/
Daystate Mk3 FT + LS
Był H55 + Walther 3-9x40AO
Awatar użytkownika
KM88
Posty: 1979
Rejestracja: 24 wrz 2006, 9:42
Lokalizacja: Zielona Góra/Wrocław

Post autor: KM88 »

Ja też jestem ciekaw specjalnie dla dextera HW 40 przebija śrutem geco puszke na 15 m na wylot a śrutem tomitex płaski pzrebija się pzrez jedną ścinkę i powoduje latanie puszki jak na westernach :) i HW 40 może ładować dziewczyna co dziś uczyniła Oleńka którą się bulwersowała że bedzie miec za duże mięśnie :P
"...Mądrością moją jest karabin, i klinga ukochanej szabli..."
H80 Custom Leapers 3-9x32,
HW40,Orlik
Obrazek
Dexter
Posty: 35
Rejestracja: 07 sty 2007, 20:36
Lokalizacja: Zawiercie

Post autor: Dexter »

Co do lania wody to myślę że chodzi o to że wg. jednego z userów forum iweb strzelanie z CP99 Compact przypomina lanie wody z węża ogrodowego i obserwowania gdzie leci strumień wody - ot takie obrazowe "porównanie" ...

Kornel dziękuje za test :) tylko że teraz to mam jeszcze większy dylemat :hm:
Obrazek
Awatar użytkownika
KM88
Posty: 1979
Rejestracja: 24 wrz 2006, 9:42
Lokalizacja: Zielona Góra/Wrocław

Post autor: KM88 »

Wybrałem HW 40 i jestem z niego bardzo zadowolony :)
"...Mądrością moją jest karabin, i klinga ukochanej szabli..."
H80 Custom Leapers 3-9x32,
HW40,Orlik
Obrazek
Dexter
Posty: 35
Rejestracja: 07 sty 2007, 20:36
Lokalizacja: Zawiercie

Post autor: Dexter »

Tak się zastanawiałem czy nie warto zapłacić te 200 zł więcej i nie kupić Skifa ancisa 3000 LINK

Więc teraz proszę opinie na temat tego pistoletu - im więcej czytam tym większy mam mętlik w głowie w przyszłym tygodniu planuje dokonać wyboru ostatecznego :)

Pozdrawiam .

[ Dodano: 2007-02-06, 22:40 ]
Czy skif ma blow backa ? bo nie mogę nigdzie doczytać ...
Obrazek
Awatar użytkownika
Koval
-#LOK_KST
-#LOK_KST
Posty: 2086
Rejestracja: 17 cze 2006, 1:46
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: Koval »

Witam.
Zostaw Skifa w spokoju ,jeżeli jesteś gotowy dać nawet 600zł to kup Walthera CP88 i na 100% będzie to lepszy zakup.
Blow-back może jest efektowny ,ale nic po za tym ,lepiej jest częściej trafiać niż mieć "efekt prawdziwej broni".
Pozdrawiam.
Robert
Diana 60, AR2079B PCP, Webley Raider, HW-100, AA EV2 + kilka szkiełek lepszych i gorszych
ODPOWIEDZ