Obrazek

Exact

Czyli to, co najważniejsze obok wiatrówki.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mamutowicz
-#mamutowicz
-#mamutowicz
Posty: 4620
Rejestracja: 02 paź 2011, 14:07
Lokalizacja: Rajcza / Thurcroft

Re: Exact

Post autor: Mamutowicz »

Dlatego najlepiej kupować w Bohuminie.. ;)
Mimut co wakacje tam zaopatrza naszą bandę ze zmywaka i pomimo dużego przemiału śrutu jakoś do tej pory nie było niespodzianek.. Te 2 przypadki które miałem z zeszłego roku, to były z paczek kupionych w sklepie..
TX200 by Tony Leach + SS 10x42 - do lufy exact i heja na tor.. :)
Ps.
Zacząłem znowu szczelać..
Dam znać jak zacznę ftrafiać. :D
Awatar użytkownika
Foresto93
Posty: 22
Rejestracja: 23 kwie 2017, 18:07
Lokalizacja: Śląsk

Re: Exact

Post autor: Foresto93 »

Szkoda, że teraz trzeba aż tak bardzo uważać na to co się kupuję i coraz więcej rzeczy jest produkowanych byle jak.
Macie Koledzy jeszcze jakieś inne sprawdzone źródło, gdzie rzadko trafiają się takie "buble" ?
Lepiej późno, niż wcale :king:
Awatar użytkownika
Mamutowicz
-#mamutowicz
-#mamutowicz
Posty: 4620
Rejestracja: 02 paź 2011, 14:07
Lokalizacja: Rajcza / Thurcroft

Re: Exact

Post autor: Mamutowicz »

Szczerze.. To Exacta możesz brać w ciemno.. Miron ma takiego PH że nawet w rankingu największych pechowców zająłby drugie miejsce .. :hihi:
TX200 by Tony Leach + SS 10x42 - do lufy exact i heja na tor.. :)
Ps.
Zacząłem znowu szczelać..
Dam znać jak zacznę ftrafiać. :D
Awatar użytkownika
Foresto93
Posty: 22
Rejestracja: 23 kwie 2017, 18:07
Lokalizacja: Śląsk

Re: Exact

Post autor: Foresto93 »

Miron ma takiego PH że nawet w rankingu największych pechowców zająłby drugie miejsce ..
Dosyć intrygująca sprawa :) Życzę jednak dużo szczęścia ;)
Szczerze.. To Exacta możesz brać w ciemno..
Dzięki za podpowiedź :)
Lepiej późno, niż wcale :king:
janusz22551

Re: Exact

Post autor: janusz22551 »

Mamutowicz pisze: 25 kwie 2017, 17:34 Szczerze.. To Exacta możesz brać w ciemno.. Miron ma takiego PH że nawet w rankingu największych pechowców zająłby drugie miejsce .. :hihi:
Obrazek
Awatar użytkownika
mironTG
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 422
Rejestracja: 13 gru 2012, 20:33
Lokalizacja: Zebrzydowice

Re: Exact

Post autor: mironTG »

Podduszę jak kaczkę w piekarniku. Mamutek dej se pozór. :glupek:
Strzelam bo lubię :D AR 50 PCP :D
Awatar użytkownika
xork
Posty: 67
Rejestracja: 11 lip 2016, 9:39
Lokalizacja: Nowy Otwór Maz..

Re: Exact

Post autor: xork »

nie doceniamy rakiet OZTAY a może to choinki bardziej ,są perfekcyjnie tureckie
Nie śpię, bo trzymam kredens!
Awatar użytkownika
Mamutowicz
-#mamutowicz
-#mamutowicz
Posty: 4620
Rejestracja: 02 paź 2011, 14:07
Lokalizacja: Rajcza / Thurcroft

Re: Exact

Post autor: Mamutowicz »

Hmmm... Parę latek minęło.. I wszystko niby dobrze, ale.. jakimś cudem stare wypusty Exacta (2018 np) latają celnie, ale te nowe, z 2023 już.. niekoniecznie...
Może to moja wina,, nie wiem.. ale z Michałem staraliśmy się dzisiaj dopracować sqpienie na 25y i mieliśmy problem...
3-4 śruty wchodzą w punkt, a potem następne lewitują dookoła.. a potem znów w punkt...
Nie idzie dojść do tego co się dzieje. Czy to wina strzelca, karabinka? Optyki czy fśrutu..?
Jednak ze starej paczki z 2018 wszystko wchodziło w kropkię 8mm a teraz za nic nie chce...
Nie szukałbym winnego w paczce exacta, ale już kilka razy spotkałem się z opinią że obecny exact już nie trzyma klasy jak kiedyś...
Macie w tej kwestii jakieś doświadczenia?
TX200 by Tony Leach + SS 10x42 - do lufy exact i heja na tor.. :)
Ps.
Zacząłem znowu szczelać..
Dam znać jak zacznę ftrafiać. :D
Awatar użytkownika
Urko
Posty: 146
Rejestracja: 07 lis 2021, 9:42
Lokalizacja: Lemingrad

Re: Exact

Post autor: Urko »

Jeśli kogoś interesuje opinia ogródkowego strzelca, to mam podobne zdanie. I to dotyczy nie tylko tej jednej firmy. W 2018 roku dopiero zaczynałem strzelanie z wiatrówki więc nie bardzo potrafiłem się w tym rozeznać. Ale zdążyłem sobie postrzelać tym starym i wtedy względnie tanim Exact-em.

Może teraz JSB będzie zachęcał lepszych strzelców do kupowania wersji Premium? Nigdy tego nie próbowałem ale z pistoletu strzelam JSB Match

Obrazek

I tu oczywiście ciężko było by zauważyć jakieś uchybienia w wykonaniu amunicji, ale wydaje mi się, że JSB jest bezkonkurencyjny. A bardzo popularny w strzelaniu z pistoletu RWS czasami potrafi zaskoczyć. ;)

PS. Jeśli obrazek za duży, to z góry przepraszam...
rokasa58
-#zasłużony2020
-#zasłużony2020
Posty: 764
Rejestracja: 29 gru 2016, 14:09
Lokalizacja: Okolice Wrocławia

Re: Exact

Post autor: rokasa58 »

Mamutowicz pisze: 14 wrz 2023, 21:14 Hmmm... Parę latek minęło.. I wszystko niby dobrze, ale.. jakimś cudem stare wypusty Exacta (2018 np) latają celnie, ale te nowe, z 2023 już.. niekoniecznie...
Macie w tej kwestii jakieś doświadczenia?
Mam podobne przemyślenia, a na dodatek mam jeszcze taką bardzo starą paczkę ,która robi robotę.Może wina jest po stronie składu z jakiego robią obecne śruty.
Dobrze latają matryce 54,52 i tego mam duży zapas.
Ostatnio zerowałem się TX-sem i pierwszy lepszy exact,psuł mi dobry humor i dopiero matryca 52 go poprawiła :lol:
Obrazek
ODPOWIEDZ