Obrazek

Czeski Diablo Standard

Czyli to, co najważniejsze obok wiatrówki.
Dadi
Posty: 55
Rejestracja: 01 sty 2007, 12:24
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dadi »

Śmiechy śmiechami , ale jak by tak popatrzył z boku to sprzedawcy oferujący swoje towary ( mam tu na myśli wiatrówki :D ) prędkości dzwiękowe ale w limicie hehe , celności że ho ho , dołączają tarcze i ...... właśnie jakieś takie małe i lekkie , nadające się dla wędkarza na ciężarki . Zawsze to może postrzelać jak ryba nie bierze .
Powinni zweryfikować zestaw i zacząć ładować konkretny śrut , bo jaka tu opinia na temat nap. hatsana po paczce śrutu wystrzelanego w puszkę po farbie .
!!! Zgroza !!! jak pomyśle że posiadacz dmuchawki niema internetu i zaopatruje się na bazarze

To takie moje przemyślenia przed pójściem do łóżka . :idea:

Reasumując
Ciekawy i bardzo humorystyczny opisik
Był H80 i H70 .... Jest CZ200 i Diana 26 i będzie jeszcze H bo to niezła zabawa .
Awatar użytkownika
mrk
Posty: 225
Rejestracja: 22 lut 2007, 19:13
Lokalizacja: lubelskie

Post autor: mrk »

Dadi pisze:Powinni zweryfikować zestaw i zacząć ładować konkretny śrut
To ja miałem szczęście chyba, bo z wiatrówką dostałem śrut Crosmana :), kupowałem u Vmax2.
AA S400
erico
-#LOK_KST
-#LOK_KST
Posty: 48
Rejestracja: 05 lis 2006, 13:44
Lokalizacja: Sanok

Post autor: erico »

Hoho gdzie te czasy kiedy ten śrut był "wyższą klasą" polecaną zwłaszcza do slavi i człowiek cieszył jak głupi jak z niego strzelał (oczywiście do puszek z 20 m). No ale wtedy jeszcze nawet iwebu nie było, człowiek był zielony, nie wiedział.

Osobiście nadal bardzo polecam ten śrut - znakomicie nadał się zmieszany z silikonem do kolby mojego H 70
LGM
dziudek
Posty: 16
Rejestracja: 03 mar 2007, 22:08

Post autor: dziudek »

Ja z wiatrówką H 70 dostałem śrut szpic molet Apolo.Do lufy -portu ładowania wchodził lekko.Później kupiłem diabolo boxer bo taki był w sklepie.Problem z diadolo jest taki ,że nie mogę go palcem wcisnąć do lufy.Wystaje 0.5mm do 1mm a wciska się po zamknięciu lufy.Wydaje mi się że celność jest gorsza niż Apolo chociaż ten jest niedokładnie wykonany.Obecnie zamierzam kupić większą ilość śrutu tomitex szpic gładki na allegro i mam pytanie jak on wchodzi w port ładowania Hatsana .
Awatar użytkownika
mrk
Posty: 225
Rejestracja: 22 lut 2007, 19:13
Lokalizacja: lubelskie

Post autor: mrk »

Tomitexu kupiłem 2 paczki i będą to raczej jedyne paczki tego śrutu. Jest on kiepsko wykonany (nawet bardzo kiepsko). Mam porównanie z Crosmanem i H&N, różnica jest ogromna. W cenie też, ale biorąc pod uwagę ilości jakie zużywam to można szaleć ;).
Ostatnio zmieniony 07 kwie 2007, 21:08 przez mrk, łącznie zmieniany 1 raz.
AA S400
Awatar użytkownika
stworek5
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 2112
Rejestracja: 29 kwie 2006, 12:00
Lokalizacja: Goleniów

Post autor: stworek5 »

to zależy jaki masz ten port ale widać że zbyt mały, trzeba go bardzo delikatnie powiększyć. Tomitex szpic-gładki nie jest złym śrutem ale i nie najlepszym ;) u mnie lata ok, w Hatsanie też nie było tragedii.
AA TX200 HC
Awatar użytkownika
Funky_Koval
Posty: 132
Rejestracja: 14 cze 2006, 9:37
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Funky_Koval »

Znow mnie cos naszlo by przy okazji wczorajszego pobytu na dzialce postrzelac sobie znowu srutem Diablo Standard. Przy strzelaniu z 15 metrow do deski poslogowej zauwazylem kolejna ciekawa rzecz: te sruciny ktorym jakims cudem udalo sie trafic w deske utkwily w niej nie lebkiem a bokiem!! Nie mialem aparatu - nastepnym razem strzele foty, ale nie sadzilem ze cos takiego wogole jest mozliwe.
Strzelam do puszek po piwie hem... bezalkoholowym;)
przemek83
Posty: 126
Rejestracja: 28 mar 2007, 10:53
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: przemek83 »

Nic dziwnego.One mają beznadziejnie lekki przód przy uderzeniu obracają się i potem wygląda jakby bokiem leciała :) Chyba , że masz GL ?? Albo śrucina była tak żle dopasowana, że nawet gwintu nie złapała, nie weszła w ruch obrotowy za to po opuszczeniu lufy zaczęła koziołkować :evil: Niezły bajer :!:
Awatar użytkownika
Funky_Koval
Posty: 132
Rejestracja: 14 cze 2006, 9:37
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Funky_Koval »

Gwint u mnie solidny jak w KBKS. Chyba pierwsza opcja jest najbardziej prawdopodobna ale przy następnej okazji postrzelam do styropianu i obejrzę śrut uważniej w poszukiwaniu śladu gwintu.
Strzelam do puszek po piwie hem... bezalkoholowym;)
Awatar użytkownika
esen1a
Posty: 43
Rejestracja: 16 kwie 2007, 20:25
Lokalizacja: Głuchołazy

Post autor: esen1a »

Ja mieszkam nie daleko Czech, kupiłem raz u nich to badziewie. Jedynie co mi sie podoba w diabolo boxer to pudełko :) . Śrut wchodzi do lufy, ale!! nie wchodzi cały i wystaje co przy zamykaniu przecina go - zgniata, i resztki osadzają się na uszczelce. Daibolo standard to może wchodzi cały, al ebrudzi mi rączki:), wiadomo leci i robi co chce. Plusem, jest że wchodzi dość głeboko np w drzewo i nawet jest mocniejszy. Ja lubię strzelać do czegoś. Sam nie natrafiłem jeszcze na śruta, który by mnie zadziwił, kupuję po pudełku i sprawdzam. Wiem jedno nigdy już nie kupię DIABOLO BOXER.

Apropo karmy, co to za śrut taki wybuchający? Będzie działać w hatsanie ?:)
Awatar użytkownika
Funky_Koval
Posty: 132
Rejestracja: 14 cze 2006, 9:37
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Funky_Koval »

Ten temat juz byl - nie chce mi sie szukac. Wnioski przedstawil Krystian (Dude) ze jest on drogi, niecelny a slowo "wybuchowy" jest tanim chwytem reklamowym.
Strzelam do puszek po piwie hem... bezalkoholowym;)
Awatar użytkownika
Dude
Posty: 1248
Rejestracja: 28 kwie 2006, 14:24
Lokalizacja: Gniezno/Poznań
Kontakt:

Post autor: Dude »

Chyba mnie z kimś pomyliłeś ale ogólnie to by się zgadzało ;)
drozdzu
Posty: 1100
Rejestracja: 26 maja 2006, 7:50
Lokalizacja: okolice Świdnicy

Post autor: drozdzu »

Widziałeś moze "petardy" myszki?? to skręcone razem z siarką kamyczki które pod wpływem uderzenia wywołują zapłon siarki, wybuchem to bym tego nie nazwał ale jakiś tam dzwiek jest, ten srut działa napewno na podobnej zasadzie - nic szczególnego, gdyby na koncu był jakis ładunek zdolny niszczyć np. drewno czy szkło to co innego ale sam odgłos to słaba zabawa jak za tą cene ;)
Hw90 5,5 + dm60 + DOT 4-16x42 AO i fajny tłumiczek od Hogana
Awatar użytkownika
esen1a
Posty: 43
Rejestracja: 16 kwie 2007, 20:25
Lokalizacja: Głuchołazy

Post autor: esen1a »

czyli tani badziew. Naczytałem się i pomyślałem żeby spróbować, ale od początku wydało mi się to podejrzane. Gość opowidał co mu taki śrut nie rozwalił. W takim małym srucie i tyle niszczenia? wątpliwe, dlatego spytałem. Tzw. chwyt marketingowy :)
Ajrisk
Posty: 13
Rejestracja: 11 kwie 2007, 16:04
Lokalizacja: Z.G.

Post autor: Ajrisk »

Szkoda, ze nie przeczytałem tego wcześniej i tez sobie taki "śrut" za 13 pln kupiłem.
Brudzi palce, nie pasuje do lufy (na pudełku jest napisane 4,5) i laaata... gdzie chce.
Będę go miał dla gości jak ktoś będzie chcial postrzelać... :)
Hatsan 80 STG + zbieram kase na tuning i lupke :)
ODPOWIEDZ