Obrazek

Kopanie po kostkach

Spam, Archiwum Forum.
Zablokowany
Awatar użytkownika
kamazek
szpecjalista od GPK Zasłużony 2021
szpecjalista od GPK Zasłużony 2021
Posty: 3162
Rejestracja: 10 sie 2016, 7:28
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nie wiesz co kupić? Pomyśl i zapytaj.

Post autor: kamazek »

108 pisze: 05 sty 2020, 21:05
Do czego ty się chcesz odnosić? Jest ciebie więcej czy reprezentujesz jakąś grupę recezencyjną która nigdy nie widziała tego karabinka i będzie tworzyć "mundre" posty bo ktoś tam coś tam...co za pierdy....level master :gwizd:
Info dla osób, które szukają sensu w wypowiedzi powyżej.
108 zionie chorobliwą nienawiścią do mojej skromnej osoby, więc wykorzystuje on swoje umiejętności oratorskie do tzw. "dowalania" moim wypowiedziom :)

Ja i kilku moich Kolegów, jako aktywni strzelcy, mamy praktycznie co tydzień, od kilku lat (niektórzy kilkunastu) do czynienia z różnymi wiatrówkami, od tych najtańszych, do tych najlepsiejszych ;)
Dzięki praktyce, również w naprawach/tuningowaniu, mamy zdolność ocenienia, co jest w danej sztuce na +, a co na -, który wyrób jest polecany do precyzyjnego strzelania, a który do radosnego gromienia baloników :)
----------------------------------------------
LaOs Wrocław zaprasza :spoko:

Moje zabawki ASG :)
Awatar użytkownika
diacon-fox
-#zasłużony2020
-#zasłużony2020
Posty: 789
Rejestracja: 23 lip 2012, 12:16
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nie wiesz co kupić? Pomyśl i zapytaj.

Post autor: diacon-fox »

108 pisze: 05 sty 2020, 21:05 Do czego ty się chcesz odnosić? Jest ciebie więcej czy reprezentujesz jakąś grupę recezencyjną która nigdy nie widziała tego karabinka i będzie tworzyć "mundre" posty bo ktoś tam coś tam...co za pierdy....level master :gwizd:
A do czego Ty się teraz odnosisz? Napiszesz coś merytorycznego czy dalej będziesz wyczekiwać okazji żeby się przy*******ać do kamazka?
Nie masz nic ciekawego do napisania w temacie, więc chociaż nie rób syfu na forum.
kamazek pisze: 06 sty 2020, 8:56 Ja i kilku moich Kolegów, jako aktywni strzelcy, mamy praktycznie co tydzień, od kilku lat (niektórzy kilkunastu) do czynienia z różnymi wiatrówkami, od tych najtańszych, do tych najlepsiejszych ;)
Dzięki praktyce, również w naprawach/tuningowaniu, mamy zdolność ocenienia, co jest w danej sztuce na +, a co na -, który wyrób jest polecany do precyzyjnego strzelania, a który do radosnego gromienia baloników :)
Jak już kamaz napisał...jest wiele osób "doświadczonych", posiadających wiedzę i chętnie się nią dzielących, tym bardziej z userami "świeżymi" w temacie.
Pro Sport + SWFA SS 10x42
S400 + Vortex Diamonback Tactical 4-16x44
Feinwerkbau 600
Beeman P17 + "kulminator"
M4 Full Metal kaliber 6mm
Awatar użytkownika
kilo
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 302
Rejestracja: 10 wrz 2016, 16:19
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nie wiesz co kupić? Pomyśl i zapytaj.

Post autor: kilo »

😵🤢🤮🤬Ktoś tu powinien posprzątać tą gówno burzę jednostek, jakoś nie na temat.
3x Niemiec, Niemka, Amerykanka i Czeszka= :hm:
szczelać nie umim ale ftrafiam 8)
Awatar użytkownika
kamazek
szpecjalista od GPK Zasłużony 2021
szpecjalista od GPK Zasłużony 2021
Posty: 3162
Rejestracja: 10 sie 2016, 7:28
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nie wiesz co kupić? Pomyśl i zapytaj.

Post autor: kamazek »

Kilo, jaka gówno burza ? ;)
Przypominając sobie historię wcześniejszych "przepychanek słownych", to teraz jest Wersal :)
A ja nie zamierzam odpowiadać, swoje wiem :P
----------------------------------------------
LaOs Wrocław zaprasza :spoko:

Moje zabawki ASG :)
Zablokowany