Obrazek

Walther Varmint RM8 Ultra Compact/Carbine

Sprzęt najpopularniejszych producentów.
ODPOWIEDZ
caboo
Posty: 5
Rejestracja: 09 mar 2021, 20:31

Walther Varmint RM8 Ultra Compact/Carbine

Post autor: caboo »

Witam serdecznie, chciałbym zapytać czy taki zestaw ma sens na pierwsze PCP jak tutaj:

https://www.airrifleshop.co.uk/products ... 3467838659

trochę czytałem na temat tego karabinka i wydaje się całkiem ciekawy jak na pierwsze PCP do ''szczelania'' w ogrodzie na 25-30m, no chyba że za tą cenę lub niewiele więcej można dostać coś lepszego.
Awatar użytkownika
Mamutowicz
-#mamutowicz
-#mamutowicz
Posty: 4620
Rejestracja: 02 paź 2011, 14:07
Lokalizacja: Rajcza / Thurcroft

Re: Walther Varmint RM8 Ultra Compact/Carbine

Post autor: Mamutowicz »

Za cały zestaw cena jest nawet przyjazna.
Raczej wątpię żebyś wyszarpał coś podobnego w tej cenie.
Dolicz jeszcze do tego 2 dychy za odbiór w najbliższym sklepie z wiadrówkami, chyba że będziesz się kulać tyle mil z Southampton do do Redbeck ..
TX200 by Tony Leach + SS 10x42 - do lufy exact i heja na tor.. :)
Ps.
Zacząłem znowu szczelać..
Dam znać jak zacznę ftrafiać. :D
caboo
Posty: 5
Rejestracja: 09 mar 2021, 20:31

Re: Walther Varmint RM8 Ultra Compact/Carbine

Post autor: caboo »

Dzięki bardzo :), tak za przesyłkę £15 plus lokalny sklep £25 za odbiór. Nie mogę tylko się dowiedzieć co to za model Hawke tam siedzi na tym karabinku, czy to cos z serii Vantage? Cena faktycznie jest całkiem zjadliwa :), próbowałem ''rozbić'' ten zestaw na poszczególne rzeczy na różnych stronach z wiatrówkami, w celu zmniejszenia ceny bo tak naprawdę nie zależy mi na tej plastikowej walizce, ale wychodzi to dużo wiecej niż w redbeck.
rokasa58
-#zasłużony2020
-#zasłużony2020
Posty: 764
Rejestracja: 29 gru 2016, 14:09
Lokalizacja: Okolice Wrocławia

Re: Walther Varmint RM8 Ultra Compact/Carbine

Post autor: rokasa58 »

Gdzieś wcieło mi odpowiedź,to jeszcze raz. Tam jest dużo części ze znalu i mocowanie lufy na kołek. Może coś sprawdzonego z drugiej ręki.
caboo
Posty: 5
Rejestracja: 09 mar 2021, 20:31

Re: Walther Varmint RM8 Ultra Compact/Carbine

Post autor: caboo »

rokasa58 pisze: 10 mar 2021, 7:57 Tam jest dużo części ze znalu i mocowanie lufy na kołek. Może coś sprawdzonego z drugiej ręki.

Podaj proszę co masz na myśli to pomyślimy w temacie :) bo rozważałem kupno second hand a tych stron:

https://www.gunstar.co.uk/
https://www.guntrader.uk/

jeszcze do niedawna można było kupić fajne karabinki w ciekawych cenach na freeads.co.uk ale niestety to już tylko wspomnienia. Jak ktoś zna jakieś ciekawe strony w UK z używanymi wiatrówkami to chętnie bym przejrzał :).
rokasa58
-#zasłużony2020
-#zasłużony2020
Posty: 764
Rejestracja: 29 gru 2016, 14:09
Lokalizacja: Okolice Wrocławia

Re: Walther Varmint RM8 Ultra Compact/Carbine

Post autor: rokasa58 »

Jeśli masz ciśnienie,to i tak kupisz,ja tylko napisałem to,co mi przekazał Specu /taki nasz dobry tuner/. Fakt ceny oszalały, np 2950 za HW97 STL :D
caboo
Posty: 5
Rejestracja: 09 mar 2021, 20:31

Re: Walther Varmint RM8 Ultra Compact/Carbine

Post autor: caboo »

Ciśnienia jeszcze nie mam :) żeby już kupować, ale ten HW97 STL to chyba ''sprężyna'' jest a ja celuję coś w pcp. No chyba że te wszyskie co2, pcp i inne wynalazki nijak się mają do starej sprężyny. Mnie chodzi jak na razie do rekreacyjnego ''szczelania'' w ogrodzie na te 30m. do tarczy.
caboo
Posty: 5
Rejestracja: 09 mar 2021, 20:31

Re: Walther Varmint RM8 Ultra Compact/Carbine

Post autor: caboo »

Panowie i Panie witam po ''krótkiej'' przerwie :), decyzja zapadła i jak napisał
rokasa58 ''Może coś sprawdzonego z drugiej ręki''
zakupione zostało zamiast Walthera..... HW100T .22 w zestawie z lunetą Nikko Stirling Mountmaster 4-12x50 AO IR MD i butlą 15L do ładowania :). Teraz tylko będę potrzebował kogoś kto dobrze przejrzy ten karabinek i przeprowadzi dogłębny serwis. Jeszcze jedno czy ktoś wie może jak bezpiecznie i legalnie zabrać ze sobą to cacko do Polski samochodem z Anglii?

Obrazek
Awatar użytkownika
Mamutowicz
-#mamutowicz
-#mamutowicz
Posty: 4620
Rejestracja: 02 paź 2011, 14:07
Lokalizacja: Rajcza / Thurcroft

Re: Walther Varmint RM8 Ultra Compact/Carbine

Post autor: Mamutowicz »

W bagażniku, najlepiej bez powietrza i z wypełnionymi dokumentami na Niemcy..
Ale!!
Nie wiem czy po brexicie coś się nie zmieniło wiec najlepiej napisz / zadzwoń: Home Office general enquiries call 020 7035 4848 i dopytaj.
TX200 by Tony Leach + SS 10x42 - do lufy exact i heja na tor.. :)
Ps.
Zacząłem znowu szczelać..
Dam znać jak zacznę ftrafiać. :D
ODPOWIEDZ