Obrazek

Pierwsze PCP do 5000zł

Sprzęt najpopularniejszych producentów.
ODPOWIEDZ
Gali
-#nowy
-#nowy
Posty: 1
Rejestracja: 30 mar 2019, 20:22

Pierwsze PCP do 5000zł

Post autor: Gali »

Witam serdecznie, jestem nowym użytkownikiem forum. W latach młodości przez parę lat trenowałem strzelanie z tradycyjnych karabinków pneumatycznych na strzelnicy. Z czasem zapragnąłem powrócić do tego hobby i uzbierałem na ten cel 5000zł. Czytam forum od jakiegoś czasu zbierając informacje, ale szykuje się do zakupu sprzętu i chciałbym prosić o poradę doświadczonych forumowiczów.

Interesuje mnie broń PCP w limicie 17J na śrut 4,5mm.Za tą kwotę chciałbym zakupić komplet, karabin z optyką + np.: pompka do ładowania kartusza. Maksymalne dystanse, jakie chciałbym kiedyś osiągnąć to 100m. Najczęściej będę strzelać na dystansie od 25-50m. Chciałbym, aby wiatrówka charakteryzowała się zwarta i solidną konstrukcją, którą można wygodnie wziąć w rękę bądź zarzucić na ramie i wyjść na cały dzień do lasu. Najlepiej żeby była to sprawdzona i pewna konstrukcja.
Zależałoby mi na wiatrówce z drewnianym łożem wyglądem przypominającym broń myśliwską a mniej nowoczesny karabinek sportowy. Strzelać chciałbym z pozycji lezącej, klęczącej jak i stojącej. Myślę ze bardziej pasuje mi strzelectwo HFT. Od karabinka oczekuje, że umożliwi mi rozwój umiejętności i będzie dodatkowym hobby do szabli. Było by super gdyby dawał techniczne możliwość by w przyszłości wystąpić w amatorskich zawodach.

Karabinek może być jedno strzałowy, najlepiej zaopatrzony w regulator, aby możliwe było oddanie względnie stabilnych strzałów, bardzo podoba mi się czterotaktowe przeładowanie.

Bardzo proszę o sugestie w kierunku, jakiego modelu wiatrówki i optyki należałoby się zwrócić na początku w tym budżecie?
Strzelec Wyborowy
Posty: 10
Rejestracja: 05 cze 2019, 15:28

Re: Pierwsze PCP do 5000zł

Post autor: Strzelec Wyborowy »

Kup Air Arms f400 i lunetę hawke vantage
4-16x44mm
Awatar użytkownika
zbisz41
Posty: 226
Rejestracja: 19 gru 2015, 20:04
Lokalizacja: Stare Tarnowice

Re: Pierwsze PCP do 5000zł

Post autor: zbisz41 »

A taki byłby fajny? :D
Obrazek
Obrazek
WICHURA HFT TEAM
Steyr LG110 +Valiant HFT 4-12x40 -*-FWB-150 ­­­ ­­­­
ODPOWIEDZ