Obrazek

MTC Viper connect

<font face="Arial" size="1">Wszystko o optyce na wiatrówki, balistyka, trajektorie.</font>
ODPOWIEDZ
St g Mechanik
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 174
Rejestracja: 24 gru 2016, 13:45

MTC Viper connect

Post autor: St g Mechanik »

Witam! Mam pytanie,czy ktoś z użytkowników używał rzeczonego celownika na sprężynie?
Awatar użytkownika
Koval
-#LOK_KST
-#LOK_KST
Posty: 2086
Rejestracja: 17 cze 2006, 1:46
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Re: MTC Viper connect

Post autor: Koval »

Raczej odradzam, już nawet przez fakt, że odległość okularu od oka jest minimalna, praktycznie przykładasz łuk brwiowy do jego krawędzi.

Pozdrawiam.
Robert
Diana 60, AR2079B PCP, Webley Raider, HW-100, AA EV2 + kilka szkiełek lepszych i gorszych
St g Mechanik
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 174
Rejestracja: 24 gru 2016, 13:45

Re: MTC Viper connect

Post autor: St g Mechanik »

No a jak z wytrzymałością. Instrukcja mówi tyko że do broni z małym odrzutem, za takiego uważam TX200 po Hoganie. Odległość mi nie przeszkadza nawet w okularach a i na to jest sposób.
Awatar użytkownika
mimut
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 1133
Rejestracja: 31 paź 2012, 13:32
Lokalizacja: Oldham District AC

Re: MTC Viper connect

Post autor: mimut »

Widziałem już takowe posadzone na sprężynie i raczej nie było skarg że się sypią. Jednakowoż myślę podobnie jak Robert. Może być problem z odlegloscia od oka :hm:
St g Mechanik
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 174
Rejestracja: 24 gru 2016, 13:45

Re: MTC Viper connect

Post autor: St g Mechanik »

Dzięki za odpowiedzi, jeżeli jest szansa że wytrzyma to ją zakładam bo bardzo mi odpowiada ponadto przesuwa środek ciężkości na kolbe co w MK3 jest wskazane :-)
St g Mechanik
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 174
Rejestracja: 24 gru 2016, 13:45

Re: MTC Viper connect

Post autor: St g Mechanik »

Jeżeli nic nie wyskoczy to oczywiście tak. Ostatnio mam same popieprzone sytuację ale się stabilizuja.
ODPOWIEDZ