Obrazek

Usługi TOKARSKIE - Warszawa / Wysyłkowo

Oferty komercyjne
Awatar użytkownika
enginepol
Posty: 28
Rejestracja: 18 paź 2013, 16:04

Usługi TOKARSKIE - Warszawa / Wysyłkowo

Post autor: enginepol »

Witam!
Podejmę się wytoczenia dowolnych elementów na tokarce. Maksymalna długość 300 i średnica 60 lub element "talerzowy" o średnicy maksymalnej 120 i grubości 20. Mogę wykonać śrubę o dowolnym gwincie (z zakresu skoku gwintu 0,1-3mm) oraz nakrętkę o dowolnym gwincie powyżej średnicy 16. Pracuję w stali, mosiądzu, brązie, poliamidzie i innych tworzywach sztucznych.

Przedmioty mogę wykonać z dostarczonego materiału lub własnego. W przypadku chęci wykonania elementu z nietypowego materiału czas realizacji zostanie wydłużony przez konieczność złożenia przeze mnie zamówienia na wybrany surowiec.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt poprzez wiadomość prywatną na forum lub e-mail : enginepol (małpka) gmail (kropka) com. Wraz z wiadomością proszę wysłać rysunek techniczny danego elementu oraz materiału z jakiego ma zostać wykonany w celu wyceny. Jeśli zależy Ci na dorobieniu uszkodzonego elementu a nie masz możliwości jego zwymiarowania - możesz wysłać ten element do mnie a odeślę go wraz z kopią.

Dla stałych "bywalców" forum płatność za pobraniem, dla osób bez wyrobionej reputacji sposób płatności do ustalenia. Możliwość odbioru osobistego na terenie Warszawy.


Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 20 maja 2015, 16:19 przez enginepol, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
foxrysza
-#prezes
-#prezes
Posty: 3313
Rejestracja: 22 lip 2006, 12:16
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: foxrysza »

Zamówiłem u kolegi tulejkę która ma zastąpić muchę tunelową w Dianie 75
(tulejka ma być zamienna z muchą).
Element został wykonany bardzo dokładnie (według specyfikacji) i w expresowym czasie oraz za rozsądną cenę , dodam jeszcze że gdy kolega dowiedział się ode mnie że dorabiana przez niego tuleja będzie oksydowana to pięknie ją wypolerował co bym już nie musiał się pocić nad nią przed oksydowaniem.

Dziękuję i polecam innym usługi "enginepol"
(porządnie i szybko)
Radość w naszych dziecięcych oczach jest najważniejszą cnotą hobby.
Awatar użytkownika
TeEn
-#zasłużony2021
-#zasłużony2021
Posty: 154
Rejestracja: 07 maja 2012, 12:49
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: TeEn »

Ja jestem w trakcie ustalania ciut większej pracy, więc dzięki Ryszard za opinię. Jeśli się dogadamy z enginepol odnośnie mojej robótki to również dodam opinię o wykonaniu.
cina
Posty: 1
Rejestracja: 03 paź 2013, 21:24
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: cina »

Witam,
Ja również skorzystałem z usług Adama. Zleciłem wykonanie prowadnicy i korka z poliamidu do Gamo CF30 oraz dwóch podkładek. Adam wykonał elementy zgodnie ze specyfikacją. Jakość wykonania bardzo dobra, powiedziałbym nawet, że lepsza od zakładanej. I cena bardzo przystępna. Adam dopytuje często o przeznaczenie elementów i dokłada ekstra robotę od siebie (u mnie wykonał prowadnicę o mniejszej chropowatości niż w specyfikacji).
Gorąco polecam usługi Adama. Warto skorzystać. Na pewno będziecie zadowoleni.
Pozdrawiam,
Marcin
apoed
Posty: 7
Rejestracja: 22 lut 2011, 20:55
Lokalizacja: Piaseczno

Post autor: apoed »

Właśnie odebrałem zamówiony u Adama detal (drobne gwinty i wąskie tolerancje), wszystko pasuje doskonale, jestem bardzo zadowolony z jakości wykonania.
Zdecydowanie polecam.

Jurek
Awatar użytkownika
sindbad
Posty: 737
Rejestracja: 24 sty 2008, 13:23
Lokalizacja: Głogów

Post autor: sindbad »

No to mamy następnego "czarodzieja" na forum :) Jednak można tanio i dobrze! :spoko:
"kto nie szanuje własnej armii,będzie musiał szanowac obcą"
HFT Beaver
Awatar użytkownika
TeEn
-#zasłużony2021
-#zasłużony2021
Posty: 154
Rejestracja: 07 maja 2012, 12:49
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: TeEn »

Wczoraj doszedł od Adama mój złom.

Zrobiony jest pięknie, a nawet piękniej niż zamawiany. Zapakowane tak jak by się chciało elegancko.

Dodam, że w ramach usługi Adam doradzał, proponował zmiany - pełne zaangażowanie w modyfikację wiatrówki, super kontakt. Fachowa robota.

Cena - pytałem wcześniej kilka osób znanych z modyfikacji wiatrówek o to samo co robił Adam i powiem tak Adam zrobił w naprawdę atrakcyjnych pieniądzach.
Ode mnie tyle reszta będzie w temacie o mojej wiatrówce :)
Awatar użytkownika
enginepol
Posty: 28
Rejestracja: 18 paź 2013, 16:04

Post autor: enginepol »

Witajcie,
Od teraz mogę wykonać elementy o średnicy 110 mm i długości 500 mm oraz stożki o dowolnym kącie.
Odbiór osobisty elementów możliwy w Warszawie Jeziorki. Zapraszam do kontaktu :)

Pozdrawiam
Adam
Awatar użytkownika
palindrom
Posty: 198
Rejestracja: 02 lip 2010, 19:58
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: palindrom »

Adam wykonał dla mnie 2 osłony przeciwsłoneczne i uchwyt zamka Loguna Solo.
Lunety to Leupold 3-9x33 EFR oraz Burris Timberline 4.5-14x32. Zrobiłem wstępny projekt a Adam go poprawił. Osłony są znakomicie spasowane. Szczególnie w przypadku Burrisa, nie ma szpary między osłoną a pierścieniem regulacji paralaksy. Popatrzcie sami, obraz wart tysiąc słów.

Obrazek

Obrazek

Przymiarka:

Obrazek

Uchwyt ciut wypolerowałem i zabezpieczyłem lakierem:

Obrazek

Dalej już anodowane, wyczernione i pomalowane osłony na lunetach:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Logun Solo, HW50s, HW40PCA, C357, LOV-21
Obrazek
Awatar użytkownika
tomaschek
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 5780
Rejestracja: 28 kwie 2006, 10:14
Lokalizacja: Tarnobrzeg/Leicester

Post autor: tomaschek »

Jako kolejny zadowolony klient Adama winien jestem kilka słów.

Rewelacyjny kontakt, wykonanie ekspresowe, solidne, dokładne i za przystępną cenę.
Element został wykonany na podstawie ... zdjęcia z internetu :!:
Przesyłka dobrze zabezpieczona (pudełko w którym dostałem element rozłożyło mnie na łopatki - pozytywnie !).
Ogólnie rzecz biorąc bardzo miło, fachowo, szybko i niedrogo.

Pozdrawiam

Tomek.
Daystate Mk3 FT
Nitrex TR2 2-10x42
Awatar użytkownika
greg59
Posty: 1
Rejestracja: 02 mar 2014, 9:22
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: greg59 »

To ja też dołożę swoje trzy grosze:
szybko!
solidnie i dokładnie!
W atrakcyjnej cenie!

Pozdrawiam
Grzegorz
Crosman 2240, Copperhead
bob61
Posty: 18
Rejestracja: 27 lip 2014, 8:10
Lokalizacja: 06-200 , 02-353

Post autor: bob61 »

I ja dołączyłem do grona zadowolonych klientów.
Prowadnica,kapelusz i 2 podkładki wszystko extra spasowane i do odbioru tego samego dnia.Cena bardzo przystępna.
janusz22551

Post autor: janusz22551 »

To i ja coś napiszę. Kolega Adam wykonał dla mnie prowadnicę do mojego Harnasia i muszę przyznać, że świetnie wykonana a co najlepsze, zrobiona i wysłana tego samego dnia :D Brawo dla kolegi!
Awatar użytkownika
jacek9702
Posty: 42
Rejestracja: 17 lip 2013, 10:03
Lokalizacja: Sieraków Wlkp

Post autor: jacek9702 »

Jestem kolejnym klientem kolegi, i cóż mogę tylko polecić.
Usługa wykonana profesjonalnie, po zdobyciu odpowiedniego materiału, element wykonany natychmiastowo, wysyłka błyskawiczna, świetny kontakt, i przydatne porady techniczne, a co najlepsze bardzo przystępne ceny.

Polecam!!!
Hatsan striker EDGE + ZOS 3-9x50e
Ranger BT65 RB + Walther 3-9x44
Awatar użytkownika
pmtpriv
Posty: 5
Rejestracja: 20 lut 2013, 12:42
Lokalizacja: Warszawa Tarchomin

Post autor: pmtpriv »

Ja również mogę z czystym sumieniem polecić kolegę Adama, dorabiał mi pierścienie do lunety z nietypową średnicą i poprawiał uszkodzone popychacze śrutu. Miałem też okazję popatrzyć jak pracuje. Widać, że praca w metalu sprawia mu autentyczną frajdę.
Pozdrawiam
Piotrek
ODPOWIEDZ