Obrazek

Pozycja lezaco slabe wyniki

Powtarzające się pytania dotyczące wszystkich działów technicznych.
Automatyczne czyszczenie po 14 dniach.
Awatar użytkownika
masa
-#zasłużony2020-21s2
-#zasłużony2020-21s2
Posty: 389
Rejestracja: 26 sty 2015, 18:22
Lokalizacja: Mielec

Re: Pozycja lezaco slabe wyniki

Post autor: masa »

Qbuś, częste nadużywanie "klynów" prowadzi właśnie do staczania się :D

"Kolego" Stawiniak, jesteś wielki!!!! Właśnie rozwiązałeś mój ostatni problem ze sprężyną Oteva, który opisywałem na forum.
Wyślę Ci rzeczoną sprężynę - "ciachnij ją i rozciągnij", jak to tylko Ty potrafisz, i zrób mi z niej zamiast obecnych 9J moje wymarzone 15J!!! :up:
PŁACĘ ZA USŁUGĘ 200PLN - warunek: gwarancja na stabilność pomiędzy 14.5-15J na 500 strzałów.
Poprzyj swoje teorie praktyką!!! Udowodnij swój geniusz i dogłębną znajomość tematu!!! :D
Poduszka powietrzna pod tłokiem nie jest amortyzatorem, a co najwyżej odbojnikiem!!! Amortyzator ma działanie DWUSTRONNE i tłumi głownie ruch POWRTONY sprężyny. Taki "spec" a nie wie????? W karabinku amortyzatorem mogła by być jedynie ciasna prowadnica sprężyny.
Gwintowane zawieszenie.... UUUUU :prosze: OOOOO :prosze: To takie z płynną regulacją napięcia wstępnego sprężyny, regulacją tłumienia (tylko odbicia, czy podwójne - odbicia i dobicia), a może jeszcze z progresywną sprężyną??? :hm: :hm:
No cóż.... pierwszy raz miałem takie w moim MOTOCYKLU jakieś 15, a może i 18 lat temu... :hihi: Ciekawe czym "kolega" się wtedy bawił.... :D
Drążki skrętne, garbusy, IVECO, inne pierdoły.... Miałem takie w swoim pikapie ISUZU, który kupiłem chyba w 1994 roku.... Suuuper - bardzo łatwo wymieniało się amortyzatory, tylko to nie ma KOPLETNIE NIC wspólnego z karabinkami sprężynowymi :nie:
Wystarczy...
Ponawiam ofertę na "tuning" mojej sprężyny!!!! Wykaż się Pan, udowodnij swoje racje, albo przestań piii........ :hihi:
TX200 HC + Element Helix
Awatar użytkownika
Mamutowicz
-#mamutowicz
-#mamutowicz
Posty: 4620
Rejestracja: 02 paź 2011, 14:07
Lokalizacja: Rajcza / Thurcroft

Re: Pozycja lezaco slabe wyniki

Post autor: Mamutowicz »

stawiniakPOL pisze: 02 lis 2020, 23:31[...] stosujemy "PETA" <- tylko takiego lepszego. I nie owijamy nim sprężyny tylko dajemy pod płaszczyzny przylegania. [...]
Ja qrde myślałem, że peta sie daje coby smar sie na uszczelkię nie dostawał dizla powodując.. ale pewnie za mało w temacie siedzem, bo w moim tx-u nie czeba beło... :/
TX200 by Tony Leach + SS 10x42 - do lufy exact i heja na tor.. :)
Ps.
Zacząłem znowu szczelać..
Dam znać jak zacznę ftrafiać. :D
ODPOWIEDZ