Obrazek

Chińskie chrono

Powtarzające się pytania dotyczące wszystkich działów technicznych.
Automatyczne czyszczenie po 14 dniach.
Awatar użytkownika
szczupak
Posty: 42
Rejestracja: 06 lis 2016, 16:05

Re: Chińskie chrono

Post autor: szczupak »

Testowałem porównując pomiary z innymi i różnice kilku m/s. Może to właśnie chińskie pokazywało właśnie prawidłowo :).
Awatar użytkownika
masa
-#zasłużony2020-21s2
-#zasłużony2020-21s2
Posty: 389
Rejestracja: 26 sty 2015, 18:22
Lokalizacja: Mielec

Re: Chińskie chrono

Post autor: masa »

Swojego używam już jakiś czas. Pracuje powtarzalnie, nie głupieje podczas pomiarów. Czy jest dokładne? Uważam, że wystarczająco dla hobbysty. Czy jest dokładnie skalibrowane? Nie mam pojęcia. Na pewno na profesjonalny użytek namawiał bym na coś lepszego, ale ja nie mam zajawki na ustawianie swojego karabinka na "minimalnie pod limit".
Za te pieniądze polecam. Trzeba tylko pilnować, żeby bateria była naładowana, bo przy słabej baterii pokazuje głupoty.
TX200 HC + Element Helix
zakooo
Posty: 21
Rejestracja: 15 wrz 2015, 17:23
Lokalizacja: Kraków

Re: Chińskie chrono

Post autor: zakooo »

Zamówione czekam na paczkę :)
Dzięki
Hatsan 90
zakooo
Posty: 21
Rejestracja: 15 wrz 2015, 17:23
Lokalizacja: Kraków

Re: Chińskie chrono

Post autor: zakooo »

No i się doczekałem, w końcu przyszło 😉 pierwsze spostrzeżenia mam takie, ze wykonanie z zewnątrz naprawdę przyzwoite czego nie można powiedzieć o tym co w środku... Jakość lutowania na bardzo niskim poziomie, elementy podniesione, zadziory, niedobory cyny ale... działa i to się liczy 😉 Pomiary bardzo zbliżone +- 5 m/s (wygląda na to że dobrze nasmarowałem harnasia😉) . Ogólnie jestem zadowolony z zakupu pozostało jeszcze tylko sprawdzić czy podaje prawdziwe wyniki ale wyglądają sensownie.
Instrukcja napisana tylko krzaczkami i tu uwaga! Po przetłumaczeniu jest info, że nie wolno włączać urządzenia podczas ładowania bo grozi uszkodzenie baterii i wyświetlacza. Ja ten błąd popełniłem (bo kto czyta instrukcje i to jeszcze po chińsku prawda 😉) ale na moje szczęście nic się nie stało, przynajmniej mam taką nadzieję... Okaże się jak uda mi się to ustrojstwo rozładować do końca i naładować
Hatsan 90
Awatar użytkownika
masa
-#zasłużony2020-21s2
-#zasłużony2020-21s2
Posty: 389
Rejestracja: 26 sty 2015, 18:22
Lokalizacja: Mielec

Re: Chińskie chrono

Post autor: masa »

Ja swoje już rozładowałem do stanu, kiedy wywalało błędy odczytu i na wyświetlaczu pokazywały się różne inne głupoty.
Naładowane działa poprawnie, jak na początku. Oczywiście otwarta jest kwestia kalibracji i "długowieczności", ale, jak to mówią w Portugalii "time will tell...." :D
TX200 HC + Element Helix
Awatar użytkownika
szczupak
Posty: 42
Rejestracja: 06 lis 2016, 16:05

Re: Chińskie chrono

Post autor: szczupak »

to nie w Portugalii. Tak to mawiali starożytni Rosjanie. Ja swoje mam trzy lata i działa jak nowe a co do kalibracji już się wypowiedziałem.
woj2nio
-#zasłużony2020-21
-#zasłużony2020-21
Posty: 102
Rejestracja: 26 wrz 2018, 14:48
Lokalizacja: Wrocław

Re: Chińskie chrono

Post autor: woj2nio »

masa pisze: 29 mar 2020, 22:09 [...]
Dopisek, co by nie kusiło Qbusia, Kamazka i spółki :D
:lol: :lol: :lol:

w2o
... a kiedyś nauczę się strzelać :gwizd: ... o trafianiu w cel nawet nie wspominam... 8)
ODPOWIEDZ