Znaleziono 209 wyników
- 06 cze 2026, 18:27
- Forum: Grupa Wrocławska
- Temat: Wrocław strzela (i nie tylko)
- Odpowiedzi: 8773
- Odsłony: 2136656
Re: Wrocław strzela (i nie tylko)
Mnie nie będzie w piątek. Wyjeżdżamy już do Łodzi ma MP.
- 06 cze 2026, 12:48
- Forum: Grupa Wrocławska
- Temat: Wrocław strzela (i nie tylko)
- Odpowiedzi: 8773
- Odsłony: 2136656
Re: Wrocław strzela (i nie tylko)
Jadę jutro do Kalet na zawody jak ktoś ma ochotę się zabrać...
- 01 cze 2026, 17:12
- Forum: Grupa Wrocławska
- Temat: Wrocław strzela (i nie tylko)
- Odpowiedzi: 8773
- Odsłony: 2136656
Re: Wrocław strzela (i nie tylko)
Jakiś kociołek w czwartek? Jakieś sylwetki? Albo kilka figurek? Czy wszyscy sypią kwiatkami i zajęci?
- 25 maja 2026, 18:43
- Forum: Grupa Wrocławska
- Temat: Wrocław strzela (i nie tylko)
- Odpowiedzi: 8773
- Odsłony: 2136656
- 02 maja 2026, 19:04
- Forum: Grupa Wrocławska
- Temat: Wrocław strzela (i nie tylko)
- Odpowiedzi: 8773
- Odsłony: 2136656
Re: Wrocław strzela (i nie tylko)
Nadal szukasz?
- 25 gru 2025, 22:33
- Forum: Grupa Wrocławska
- Temat: Wrocław strzela (i nie tylko)
- Odpowiedzi: 8773
- Odsłony: 2136656
- 16 lis 2025, 17:50
- Forum: Grupa Wrocławska
- Temat: Wrocław strzela (i nie tylko)
- Odpowiedzi: 8773
- Odsłony: 2136656
Re: Wrocław strzela (i nie tylko)
Prosto z Bohumina.
Exact 48070021 1 4.52
5 paczek zafoliowane.
Wylosowane w tomboli.
Ktoś chętny? Tylko całość...
Exact 48070021 1 4.52
5 paczek zafoliowane.
Wylosowane w tomboli.
Ktoś chętny? Tylko całość...
- 06 lis 2025, 7:29
- Forum: Grupa Wrocławska
- Temat: Wrocław strzela (i nie tylko)
- Odpowiedzi: 8773
- Odsłony: 2136656
Re: Wrocław strzela (i nie tylko)
Wtorek... Kociołek?
Niedziela zawody w Poznaniu...
Niedziela zawody w Poznaniu...
- 24 lip 2025, 21:45
- Forum: Grupa Wrocławska
- Temat: Tęczowe treningi miniHFT w LaOsie
- Odpowiedzi: 44
- Odsłony: 34391
Re: Tęczowe treningi miniHFT w LaOsie
Trochę nas mało... Pogoda niepewna więc zostaje nam ognisko i jakaś figurka na stojaki 
Może przyjdzie jeszcze czas, że wrócimy na tor w LaOsie...
Może przyjdzie jeszcze czas, że wrócimy na tor w LaOsie...
- 22 lip 2025, 11:00
- Forum: Grupa Wrocławska
- Temat: Tęczowe treningi miniHFT w LaOsie
- Odpowiedzi: 44
- Odsłony: 34391
Re: Tęczowe treningi miniHFT w LaOsie
Jeśli się zbierzemy... to strzelanie pewnie o 10:00
- 21 lip 2025, 21:07
- Forum: Grupa Wrocławska
- Temat: Tęczowe treningi miniHFT w LaOsie
- Odpowiedzi: 44
- Odsłony: 34391
Re: Tęczowe treningi miniHFT w LaOsie
Ktoś chętny na mały tor w najbliższą sobotę?
- 12 lip 2025, 15:17
- Forum: Grupa Wrocławska
- Temat: Wrocław strzela (i nie tylko)
- Odpowiedzi: 8773
- Odsłony: 2136656
Re: Wrocław strzela (i nie tylko)
Jadę jutro do Poznania... Jak ktoś ma ochotę zapraszam
http://wsststrzelec.pl/forum/viewtopic.php?t=2846
http://wsststrzelec.pl/forum/viewtopic.php?t=2846
- 17 cze 2025, 23:01
- Forum: Grupa Wrocławska
- Temat: Wrocław strzela (i nie tylko)
- Odpowiedzi: 8773
- Odsłony: 2136656
Re: Wrocław strzela (i nie tylko)
Będę koło 12.30
- 30 maja 2025, 13:32
- Forum: Grupa Wrocławska
- Temat: Tęczowe treningi miniHFT w LaOsie
- Odpowiedzi: 44
- Odsłony: 34391
Re: Tęczowe treningi miniHFT w LaOsie
No dobra... To szykuje kaszaneczke na jutro
- 30 maja 2025, 8:55
- Forum: Grupa Wrocławska
- Temat: Wrocław strzela (i nie tylko)
- Odpowiedzi: 8773
- Odsłony: 2136656

