Obrazek

Znaleziono 209 wyników

autor: bartusia
06 cze 2026, 18:27
Forum: Grupa Wrocławska
Temat: Wrocław strzela (i nie tylko)
Odpowiedzi: 8773
Odsłony: 2136656

Re: Wrocław strzela (i nie tylko)

Mnie nie będzie w piątek. Wyjeżdżamy już do Łodzi ma MP.
autor: bartusia
06 cze 2026, 12:48
Forum: Grupa Wrocławska
Temat: Wrocław strzela (i nie tylko)
Odpowiedzi: 8773
Odsłony: 2136656

Re: Wrocław strzela (i nie tylko)

Jadę jutro do Kalet na zawody jak ktoś ma ochotę się zabrać...
autor: bartusia
01 cze 2026, 17:12
Forum: Grupa Wrocławska
Temat: Wrocław strzela (i nie tylko)
Odpowiedzi: 8773
Odsłony: 2136656

Re: Wrocław strzela (i nie tylko)

Jakiś kociołek w czwartek? Jakieś sylwetki? Albo kilka figurek? Czy wszyscy sypią kwiatkami i zajęci?
autor: bartusia
25 maja 2026, 18:43
Forum: Grupa Wrocławska
Temat: Wrocław strzela (i nie tylko)
Odpowiedzi: 8773
Odsłony: 2136656

Re: Wrocław strzela (i nie tylko)

W niedzielę zapraszamy do Mikstatu!

http://dgstbeaver.pl/forum/showthread.php?tid=1233
autor: bartusia
02 maja 2026, 19:04
Forum: Grupa Wrocławska
Temat: Wrocław strzela (i nie tylko)
Odpowiedzi: 8773
Odsłony: 2136656

Re: Wrocław strzela (i nie tylko)

Wisior pisze: 30 kwie 2026, 15:01 Jutro ognisko? Bo Ania mnie po kiełbasę wygania :hm:
Nadal szukasz? :lol:
autor: bartusia
25 gru 2025, 22:33
Forum: Grupa Wrocławska
Temat: Wrocław strzela (i nie tylko)
Odpowiedzi: 8773
Odsłony: 2136656

Re: Wrocław strzela (i nie tylko)

27.12?
autor: bartusia
16 lis 2025, 17:50
Forum: Grupa Wrocławska
Temat: Wrocław strzela (i nie tylko)
Odpowiedzi: 8773
Odsłony: 2136656

Re: Wrocław strzela (i nie tylko)

srut_jsb.png
Prosto z Bohumina.
Exact 48070021 1 4.52
5 paczek zafoliowane.
Wylosowane w tomboli.
Ktoś chętny? Tylko całość...
autor: bartusia
06 lis 2025, 7:29
Forum: Grupa Wrocławska
Temat: Wrocław strzela (i nie tylko)
Odpowiedzi: 8773
Odsłony: 2136656

Re: Wrocław strzela (i nie tylko)

Wtorek... Kociołek?
Niedziela zawody w Poznaniu...
autor: bartusia
24 lip 2025, 21:45
Forum: Grupa Wrocławska
Temat: Tęczowe treningi miniHFT w LaOsie
Odpowiedzi: 44
Odsłony: 34391

Re: Tęczowe treningi miniHFT w LaOsie

Trochę nas mało... Pogoda niepewna więc zostaje nam ognisko i jakaś figurka na stojaki 😇

Może przyjdzie jeszcze czas, że wrócimy na tor w LaOsie...
autor: bartusia
22 lip 2025, 11:00
Forum: Grupa Wrocławska
Temat: Tęczowe treningi miniHFT w LaOsie
Odpowiedzi: 44
Odsłony: 34391

Re: Tęczowe treningi miniHFT w LaOsie

Jeśli się zbierzemy... to strzelanie pewnie o 10:00
autor: bartusia
21 lip 2025, 21:07
Forum: Grupa Wrocławska
Temat: Tęczowe treningi miniHFT w LaOsie
Odpowiedzi: 44
Odsłony: 34391

Re: Tęczowe treningi miniHFT w LaOsie

Ktoś chętny na mały tor w najbliższą sobotę?
autor: bartusia
12 lip 2025, 15:17
Forum: Grupa Wrocławska
Temat: Wrocław strzela (i nie tylko)
Odpowiedzi: 8773
Odsłony: 2136656

Re: Wrocław strzela (i nie tylko)

Jadę jutro do Poznania... Jak ktoś ma ochotę zapraszam

http://wsststrzelec.pl/forum/viewtopic.php?t=2846
autor: bartusia
17 cze 2025, 23:01
Forum: Grupa Wrocławska
Temat: Wrocław strzela (i nie tylko)
Odpowiedzi: 8773
Odsłony: 2136656

Re: Wrocław strzela (i nie tylko)

Będę koło 12.30
autor: bartusia
30 maja 2025, 13:32
Forum: Grupa Wrocławska
Temat: Tęczowe treningi miniHFT w LaOsie
Odpowiedzi: 44
Odsłony: 34391

Re: Tęczowe treningi miniHFT w LaOsie

No dobra... To szykuje kaszaneczke na jutro
autor: bartusia
30 maja 2025, 8:55
Forum: Grupa Wrocławska
Temat: Wrocław strzela (i nie tylko)
Odpowiedzi: 8773
Odsłony: 2136656

Re: Wrocław strzela (i nie tylko)

Za tydzień zapraszam do Mikstatu!

http://dgstbeaver.pl/forum/showthread.php?tid=1220