Znaleziono 790 wyników
- 25 maja 2026, 16:16
- Forum: Air Arms
- Temat: TX200 bezodrzutowy
- Odpowiedzi: 23
- Odsłony: 18632
Re: TX200 bezodrzutowy
Mój jak widać na filmiku,bardziej kopał, więc się nie da
. To był najcelniejszy sprężynowiec jakiego miałem. Piszę w czasie przeszłym,bo sprzedałem.
- 22 maja 2026, 7:17
- Forum: Air Arms
- Temat: TX200 bezodrzutowy
- Odpowiedzi: 23
- Odsłony: 18632
Re: TX200 bezodrzutowy
Dla kontrastu,dawny mój na pełnej
https://youtube.com/shorts/39GQ74gTksg? ... x6trW8IWl2
I trochę zmniejszona Ek
https://youtube.com/shorts/hujfaq7lnzM? ... I6I5cCLF1X
https://youtube.com/shorts/39GQ74gTksg? ... x6trW8IWl2
I trochę zmniejszona Ek
https://youtube.com/shorts/hujfaq7lnzM? ... I6I5cCLF1X
- 26 lut 2026, 8:52
- Forum: Hatsan
- Temat: Sprężyna gazowa Vortex
- Odpowiedzi: 312
- Odsłony: 343454
Re: Sprężyna gazowa Vortex
To tak jak by porównać przesiadkę z syrenki na merola w drugą stronę już ciężkoMamutowicz pisze: 26 lut 2026, 3:16 ale - czasami mnie korci żeby znów kupić Hatsana i porównać "wtedy" do |"teraz"
- 24 lut 2026, 7:46
- Forum: Hatsan
- Temat: Sprężyna gazowa Vortex
- Odpowiedzi: 312
- Odsłony: 343454
Re: Sprężyna gazowa Vortex
Dzięki za info! Gdybyś miał link do tego odcinka, bardzo proszę :)
Proszę a ile pompować by uzyskać daną Ek też znajdziesz na którymś z Jego filmików,jest też instruktażowy filmik jak rozebrać siłownik/tylko trzeba zasponsorować/. Jak zaczynał,to oglądałem a obecnie zrobił sobie komercję,to ...
- 23 lut 2026, 15:18
- Forum: Hatsan
- Temat: Sprężyna gazowa Vortex
- Odpowiedzi: 312
- Odsłony: 343454
Re: Sprężyna gazowa Vortex
Witam
Czy w Hatsanie 95 Vortex jest zawór do tłoka, żeby samodzielnie móc dopompować powietrza? A jeżeli tak, poproszę o wskazówki jak to wykonać :)
Zawór jest. Jak wykonać? Do tej operacji potrzebne :
- narzędzia i wiedza jak rozebrać Hatsana 95 Vortex.
- pompka i chrono
- jeśli oringi w ...
- 21 lut 2026, 12:55
- Forum: Walther LG
- Temat: Walther LG>300 gdzie szukać celności.
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 1514
Re: Walther LG>300 gdzie szukać celności.
Dzięki Rokasa za pomysła !!! :D
Niedługo wszystkie moje Walthery tak usprawnię (oczywiście po testach pistola) :D .
:up: Zawsze twierdziłem i twierdzę,że tutaj to jest merytoryka a nie czcze pisanie :D
Już szukam takiej rurki.
Wieczorna aktualizacja. Brak tokarki daje się we znaki ale jakoś ...
- 21 lut 2026, 8:57
- Forum: Walther LG
- Temat: Walther LG>300 gdzie szukać celności.
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 1514
Re: Walther LG>300 gdzie szukać celności.
:hm: Roman ! Zainspirowałeś mnie tym tematem, nic nie będę obcinał tylko wyświdruję dziurkę i wepcham cienki "guść" w popychacz 8) . Trochę to zwęzi przepływ, ale co tam, kto nie ryzykuje, miodu nie je ! :lol:
Sprawdzałeś czy też tak indeksuje śrut płytko jak w moim? Bo jeśli tak,to inicjujemy ...
- 17 lut 2026, 21:58
- Forum: Walther LG
- Temat: Walther LG>300 gdzie szukać celności.
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 1514
Re: Walther LG>300 gdzie szukać celności.
Jeśli zrobiłeś przyrząd do wstępnej kalibracji śrutu, to będzie miało wpływ na poprawę stabilności prędkości a co za tym idzie -skupienie..
Niby działało ale zdarzały się odskoki a w ab to mnie bardzo wqrwiało.Śrut w dalszym ciągu wyglądał tak
https://i.postimg.cc/nXD0rMvh/PXL-20250902 ...
- 17 lut 2026, 10:24
- Forum: Walther LG
- Temat: Walther LG>300 gdzie szukać celności.
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 1514
Walther LG>300 gdzie szukać celności.
Długo się zastanawiałem,czy pisać o tym ale fora są od tego,by opisywać,to co się zauważy ;)
No to zaczynamy. Na tapecie mój Walther LG300 ale to raczej dotyczy większości wiatrówek z popychaczem rurkowym,tylko w Waltherach w porównaniu do np. Impacta za bardzo nic z tym nie zrobimy.
Co zauważyłem ...
No to zaczynamy. Na tapecie mój Walther LG300 ale to raczej dotyczy większości wiatrówek z popychaczem rurkowym,tylko w Waltherach w porównaniu do np. Impacta za bardzo nic z tym nie zrobimy.
Co zauważyłem ...
- 15 lut 2026, 7:56
- Forum: BenchRest
- Temat: Regulamin Air Benchrest
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 585
Re: Regulamin Air Benchrest
Otworzymy ligę Laos ?
- 15 lut 2026, 7:54
- Forum: Testy sprzętu
- Temat: Walther LG 300 - 45m
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 1779
Re: Walther LG 300 - 45m
- 14 lut 2026, 20:54
- Forum: Testy sprzętu
- Temat: Walther LG 300 - 45m
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 1779
Re: Walther LG 300 - 45m
Poczekam co nich wyjdzie na 50m na dworze
Tą co mam,to the best i zostanie na LG 300 do końca 
U mnie jest jeszcze jeden problem,muszę strzelać z tłumikiem a to dużo zmienia na tarczy. Z gołej widać wszystko od razu.
U mnie jest jeszcze jeden problem,muszę strzelać z tłumikiem a to dużo zmienia na tarczy. Z gołej widać wszystko od razu.
- 13 lut 2026, 21:26
- Forum: Testy sprzętu
- Temat: Walther LG 300 - 45m
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 1779
- 11 lut 2026, 10:45
- Forum: ŻŁOBEK - pierwsze pytania
- Temat: Przegląd pcp
- Odpowiedzi: 8
- Odsłony: 590
Re: Przegląd pcp
Nie znam się ale to bardzo podobne do Ata Airborne a to akurat jest prościuch.wolga_1 pisze: 10 lut 2026, 20:00 Sorki wielkie , karabinek to webley eagle kal.5.5. , myślę że po przeglądzie wyjdzie co trzeba by zrobić.
- 11 lut 2026, 9:06
- Forum: BenchRest
- Temat: Dyskusja o zawodach BenchRest
- Odpowiedzi: 87
- Odsłony: 11124
Re: Dyskusja o zawodach BenchRest
Jeśli pojawią się tutaj chętni, którzy będą chcieli rozmawiać, lub brać udział w zawodach, to rozmawiajmy właśnie w tym temacie - o tutaj :)
Niekoniecznie jeździć ale rozmawiać a nawet na tutejszym zrobić jakąś ligę,wzorem tej z beżu,jestem za :D
Wczoraj jakoś hulało /beż/ dzisiaj już się ...


