Obrazek

Znaleziono 790 wyników

autor: rokasa58
25 maja 2026, 16:16
Forum: Air Arms
Temat: TX200 bezodrzutowy
Odpowiedzi: 23
Odsłony: 18632

Re: TX200 bezodrzutowy

Mój jak widać na filmiku,bardziej kopał, więc się nie da :D. To był najcelniejszy sprężynowiec jakiego miałem. Piszę w czasie przeszłym,bo sprzedałem.
autor: rokasa58
22 maja 2026, 7:17
Forum: Air Arms
Temat: TX200 bezodrzutowy
Odpowiedzi: 23
Odsłony: 18632

Re: TX200 bezodrzutowy

autor: rokasa58
26 lut 2026, 8:52
Forum: Hatsan
Temat: Sprężyna gazowa Vortex
Odpowiedzi: 312
Odsłony: 343454

Re: Sprężyna gazowa Vortex

Mamutowicz pisze: 26 lut 2026, 3:16 ale - czasami mnie korci żeby znów kupić Hatsana i porównać "wtedy" do |"teraz"
To tak jak by porównać przesiadkę z syrenki na merola w drugą stronę już ciężko :D
autor: rokasa58
24 lut 2026, 7:46
Forum: Hatsan
Temat: Sprężyna gazowa Vortex
Odpowiedzi: 312
Odsłony: 343454

Re: Sprężyna gazowa Vortex




Dzięki za info! Gdybyś miał link do tego odcinka, bardzo proszę :)

Proszę a ile pompować by uzyskać daną Ek też znajdziesz na którymś z Jego filmików,jest też instruktażowy filmik jak rozebrać siłownik/tylko trzeba zasponsorować/. Jak zaczynał,to oglądałem a obecnie zrobił sobie komercję,to ...
autor: rokasa58
23 lut 2026, 15:18
Forum: Hatsan
Temat: Sprężyna gazowa Vortex
Odpowiedzi: 312
Odsłony: 343454

Re: Sprężyna gazowa Vortex


Witam
Czy w Hatsanie 95 Vortex jest zawór do tłoka, żeby samodzielnie móc dopompować powietrza? A jeżeli tak, poproszę o wskazówki jak to wykonać :)

Zawór jest. Jak wykonać? Do tej operacji potrzebne :
- narzędzia i wiedza jak rozebrać Hatsana 95 Vortex.
- pompka i chrono
- jeśli oringi w ...
autor: rokasa58
21 lut 2026, 12:55
Forum: Walther LG
Temat: Walther LG>300 gdzie szukać celności.
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 1514

Re: Walther LG>300 gdzie szukać celności.



Dzięki Rokasa za pomysła !!! :D

Niedługo wszystkie moje Walthery tak usprawnię (oczywiście po testach pistola) :D .

:up: Zawsze twierdziłem i twierdzę,że tutaj to jest merytoryka a nie czcze pisanie :D
Już szukam takiej rurki.
Wieczorna aktualizacja. Brak tokarki daje się we znaki ale jakoś ...
autor: rokasa58
21 lut 2026, 8:57
Forum: Walther LG
Temat: Walther LG>300 gdzie szukać celności.
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 1514

Re: Walther LG>300 gdzie szukać celności.


:hm: Roman ! Zainspirowałeś mnie tym tematem, nic nie będę obcinał tylko wyświdruję dziurkę i wepcham cienki "guść" w popychacz 8) . Trochę to zwęzi przepływ, ale co tam, kto nie ryzykuje, miodu nie je ! :lol:


Sprawdzałeś czy też tak indeksuje śrut płytko jak w moim? Bo jeśli tak,to inicjujemy ...
autor: rokasa58
17 lut 2026, 21:58
Forum: Walther LG
Temat: Walther LG>300 gdzie szukać celności.
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 1514

Re: Walther LG>300 gdzie szukać celności.


Jeśli zrobiłeś przyrząd do wstępnej kalibracji śrutu, to będzie miało wpływ na poprawę stabilności prędkości a co za tym idzie -skupienie..

Niby działało ale zdarzały się odskoki a w ab to mnie bardzo wqrwiało.Śrut w dalszym ciągu wyglądał tak
https://i.postimg.cc/nXD0rMvh/PXL-20250902 ...
autor: rokasa58
17 lut 2026, 10:24
Forum: Walther LG
Temat: Walther LG>300 gdzie szukać celności.
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 1514

Walther LG>300 gdzie szukać celności.

Długo się zastanawiałem,czy pisać o tym ale fora są od tego,by opisywać,to co się zauważy ;)
No to zaczynamy. Na tapecie mój Walther LG300 ale to raczej dotyczy większości wiatrówek z popychaczem rurkowym,tylko w Waltherach w porównaniu do np. Impacta za bardzo nic z tym nie zrobimy.
Co zauważyłem ...
autor: rokasa58
15 lut 2026, 7:56
Forum: BenchRest
Temat: Regulamin Air Benchrest
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 585

Re: Regulamin Air Benchrest

Otworzymy ligę Laos ?
autor: rokasa58
15 lut 2026, 7:54
Forum: Testy sprzętu
Temat: Walther LG 300 - 45m
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 1779

Re: Walther LG 300 - 45m

Qbuś pisze: 14 lut 2026, 21:11 Przyjedź do "laosu", można bez tłumika :D .
:D Trzeba będzie w końcu się spotkać.Powrót z tamtego brzegu,trochę mnie przeczołgał psychicznie ale już jest lepiej. ;)
autor: rokasa58
14 lut 2026, 20:54
Forum: Testy sprzętu
Temat: Walther LG 300 - 45m
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 1779

Re: Walther LG 300 - 45m

Poczekam co nich wyjdzie na 50m na dworze :D Tą co mam,to the best i zostanie na LG 300 do końca :D
U mnie jest jeszcze jeden problem,muszę strzelać z tłumikiem a to dużo zmienia na tarczy. Z gołej widać wszystko od razu.
autor: rokasa58
13 lut 2026, 21:26
Forum: Testy sprzętu
Temat: Walther LG 300 - 45m
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 1779

Walther LG 300 - 45m

Czas pokazać co potrafi ten Walther. Męczyłem się z nim jakiś czas ale rezultaty przednie ;) Nie zdradzę na razie, gdzie te cholery mają wadę :D
Obrazek
autor: rokasa58
11 lut 2026, 10:45
Forum: ŻŁOBEK - pierwsze pytania
Temat: Przegląd pcp
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 590

Re: Przegląd pcp

wolga_1 pisze: 10 lut 2026, 20:00 Sorki wielkie , karabinek to webley eagle kal.5.5. , myślę że po przeglądzie wyjdzie co trzeba by zrobić.
Nie znam się ale to bardzo podobne do Ata Airborne a to akurat jest prościuch. :) Jak nie chcesz sam,to jest osyda-airguns /kuffel/, Specbest /zielone,beż/,Serwis Wiatrowy.
autor: rokasa58
11 lut 2026, 9:06
Forum: BenchRest
Temat: Dyskusja o zawodach BenchRest
Odpowiedzi: 87
Odsłony: 11124

Re: Dyskusja o zawodach BenchRest




Jeśli pojawią się tutaj chętni, którzy będą chcieli rozmawiać, lub brać udział w zawodach, to rozmawiajmy właśnie w tym temacie - o tutaj :)

Niekoniecznie jeździć ale rozmawiać a nawet na tutejszym zrobić jakąś ligę,wzorem tej z beżu,jestem za :D
Wczoraj jakoś hulało /beż/ dzisiaj już się ...