Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
To ja zarównież chcem uprawnienia do działu benczreszt !!!
Nosz kurła ! Od 2016 jezdem na forumie i siem muszem dopraszać o dostemp ?
Się śmiejecie z beżowego, a na takim badziewnym forumiku nie potraficie nic ogarnąć !
Fstyd !!!
Tak, zdecydowane raczej tak, namówiliście mnie !
Pacnem parę razy z procy, browarka 0% wypijem, możliw, że parę fotek strzelem
Cieszycie się ? Naprawdę ? Ale wy fajne som !
Żyje, ale co to za życie ;) Wszystkie karabinki mają mocowanie na lunety +- w tym samym miejscu, więc nie ma to wpływu na celność. Powiem (czy raczej napiszę ;) ) tak : Miałem tą wiatrówkę kiedyś na serwisie, od znajomego. Dla mnie to jest leciutko ulepszona wersja B3, czyli z ładniejszą osadą i ...
Moim zdaniem trzeba naprawić operatora karabinka
Zbyt mocno szarpie karabinkiem podczas strzału i lufa kiwa się na boki, gdy łoże jest podparte.
Ewentualnie lufa ma luzy i stabilizuje się podczas jej podpierania
Co to za karabinek ?