Obrazek

Znaleziono 2960 wyników

autor: kamazek
16 maja 2026, 12:56
Forum: Grupa Wrocławska
Temat: Wrocław strzela (i nie tylko)
Odpowiedzi: 8775
Odsłony: 2139723

Re: Wrocław strzela (i nie tylko)

Wpadnij jutro do LaOsu, jest prawdopodobne, ze ktoś będzie mieć chronometr.

A taka sytuacja dzisiaj, kiełba i szczelanie z nowego nabytku :)

Obrazek Obrazek
autor: kamazek
15 lut 2026, 10:50
Forum: ŻŁOBEK - pierwsze pytania
Temat: Proszę o pomoc - brak uprawnień do działu Benchrest
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 7801

Re: Proszę o pomoc - brak uprawnień do działu Benchrest

Dziękuję bardzo Kolegowi Administrantowemu ! :up:
Ciekawe, czy ta dodatkowa zakładka benczerstowa podniesie zainteresowanie tym upadłym forum ? ;)
autor: kamazek
15 lut 2026, 0:19
Forum: ŻŁOBEK - pierwsze pytania
Temat: Proszę o pomoc - brak uprawnień do działu Benchrest
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 7801

Re: Proszę o pomoc - brak uprawnień do działu Benchrest

To ja zarównież chcem uprawnienia do działu benczreszt !!!
Nosz kurła ! Od 2016 jezdem na forumie i siem muszem dopraszać o dostemp ?
Się śmiejecie z beżowego, a na takim badziewnym forumiku nie potraficie nic ogarnąć !
Fstyd !!!
autor: kamazek
09 lis 2025, 21:19
Forum: Grupa Wrocławska
Temat: Wrocław strzela (i nie tylko)
Odpowiedzi: 8775
Odsłony: 2139723

Re: Wrocław strzela (i nie tylko)

:)
autor: kamazek
28 wrz 2025, 17:03
Forum: Grupa Wrocławska
Temat: Wrocław strzela (i nie tylko)
Odpowiedzi: 8775
Odsłony: 2139723

Re: Wrocław strzela (i nie tylko)

Tak jak obiecałem przybyłem dzisiaj do LaOsu :P
Parę fotek :)

https://i.postimg.cc/RCfrn2dh/IMG-3556.jpg

https://i.postimg.cc/Bn77zCpY/IMG-3559.jpg

https://i.postimg.cc/R0ndDxNd/IMG-3564.jpg

https://i.postimg.cc/GtMvpXHZ/IMG-3567.jpg

Wisior, zaskoor, śmiało możecie przyjeżdzać, nie wiem ...
autor: kamazek
27 wrz 2025, 17:22
Forum: Grupa Wrocławska
Temat: Wrocław strzela (i nie tylko)
Odpowiedzi: 8775
Odsłony: 2139723

Re: Wrocław strzela (i nie tylko)

Ja jutro pojawię się znienacka w LaOsie, oczywiście inblanco :)
autor: kamazek
23 sie 2025, 17:59
Forum: Grupa Wrocławska
Temat: Wrocław strzela (i nie tylko)
Odpowiedzi: 8775
Odsłony: 2139723

Re: Wrocław strzela (i nie tylko)

A bebzony rosną ! :lol:
autor: kamazek
21 sie 2025, 11:13
Forum: Grupa Wrocławska
Temat: Wrocław strzela (i nie tylko)
Odpowiedzi: 8775
Odsłony: 2139723

Re: Wrocław strzela (i nie tylko)

Ale przeca o Tobie nie było mowy, nikt nie proponował kilo kaszanki 😜
autor: kamazek
17 sie 2025, 16:29
Forum: Grupa Wrocławska
Temat: Wrocław strzela (i nie tylko)
Odpowiedzi: 8775
Odsłony: 2139723

Re: Wrocław strzela (i nie tylko)

Dzisiejsza niedziela w LaOsie, strzelecko-kulinarna ;)

Parę fotek.
https://photos.app.goo.gl/2CdVUPpCjuNBXDra9

Wszelkie podobieństwa do osób ze zdjęć są przypadkowe i hipotetycznie niemożliwe :)

Obrazek
autor: kamazek
16 sie 2025, 19:43
Forum: Grupa Wrocławska
Temat: Wrocław strzela (i nie tylko)
Odpowiedzi: 8775
Odsłony: 2139723

Re: Wrocław strzela (i nie tylko)

Tak, zdecydowane raczej tak, namówiliście mnie ! :)
Pacnem parę razy z procy, browarka 0% wypijem, możliw, że parę fotek strzelem :)
Cieszycie się ? Naprawdę ? Ale wy fajne som ! :aloha:
autor: kamazek
16 sie 2025, 19:30
Forum: Grupa Wrocławska
Temat: Wrocław strzela (i nie tylko)
Odpowiedzi: 8775
Odsłony: 2139723

Re: Wrocław strzela (i nie tylko)

zaskoor pisze: 16 sie 2025, 18:58 Jutro w laosie kocioł...
Hmm... to może ja też wpadnę :hm:
autor: kamazek
28 maja 2025, 16:44
Forum: AirSoftGun
Temat: Dan Wesson upgrade ;)
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 23872

Re: Dan Wesson upgrade ;)

Nie zajmuję się wiatrówkowymi replikami, więc nie pomogę.
Skombinuj kawałek lufy kal. 4.5, to jakiś tokarz pewnie ci dotoczy na podane wymiary.
autor: kamazek
15 mar 2025, 19:30
Forum: ŻŁOBEK - pierwsze pytania
Temat: Oparcie karabinka
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 31376

Re: Oparcie karabinka

Żyje, ale co to za życie ;)
Wszystkie karabinki mają mocowanie na lunety +- w tym samym miejscu, więc nie ma to wpływu na celność.
Powiem (czy raczej napiszę ;) ) tak :
Miałem tą wiatrówkę kiedyś na serwisie, od znajomego.
Dla mnie to jest leciutko ulepszona wersja B3, czyli z ładniejszą osadą i ...
autor: kamazek
12 mar 2025, 19:58
Forum: ŻŁOBEK - pierwsze pytania
Temat: Oparcie karabinka
Odpowiedzi: 15
Odsłony: 31376

Re: Oparcie karabinka

Moim zdaniem trzeba naprawić operatora karabinka ;)
Zbyt mocno szarpie karabinkiem podczas strzału i lufa kiwa się na boki, gdy łoże jest podparte.
Ewentualnie lufa ma luzy i stabilizuje się podczas jej podpierania :)
Co to za karabinek ?
autor: kamazek
10 mar 2025, 20:36
Forum: Crosman
Temat: Crosman "coperek" Copperhead po kilku miesiącach u
Odpowiedzi: 25
Odsłony: 31238

Re: Crosman "coperek" Copperhead po kilku miesiącach u

No tak, to znowu moja wina :(
Wiesz co ? Wal się kamaz ! :PP