Obrazek

Znaleziono 133 wyniki

autor: bambus0134
01 cze 2026, 18:57
Forum: SPRZEDAM / ODDAM / ZAMIENIĘ
Temat: S Reximex Tormenta 5,5 po modyfikacjach
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 168

Re: S Reximex Tormenta 5,5 po modyfikacjach

2300 plus wysyłka. Wiatrówka w 100% sprawna działa świetnie i dobra strzela, złożyło się kilka spraw które wymusiły na mnie sprzedaż.
autor: bambus0134
22 maja 2026, 12:52
Forum: SPRZEDAM / ODDAM / ZAMIENIĘ
Temat: S Reximex Tormenta 5,5 po modyfikacjach
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 168

Re: S Reximex Tormenta 5,5 po modyfikacjach

Witam.
Jako że chcę sprzedać a nie sprzedawać to 2500 z wysyłką, ewentualnie jeśli ktoś zainteresowany to zapraszam możemy ponegocjować. Reszta na priv
autor: bambus0134
19 maja 2026, 9:24
Forum: SPRZEDAM / ODDAM / ZAMIENIĘ
Temat: S Reximex Tormenta 5,5 po modyfikacjach
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 168

S Reximex Tormenta 5,5 po modyfikacjach

Witam.
Jak w temacie na sprzedaż Reximex Tormenta 5,5 kupiony w zeszłym roku trochę przerobiony został przez kolegę Specbest.
A co zostało zrobione
- Lufa od Harsana 5,5 długość jej teraz to 41cm
- Kartusz od wiatrówki SNOWPEK 300bar jaką ma teraz pojemność nie mam pojęcia jest dopasowany na max by ...
autor: bambus0134
17 lut 2026, 20:14
Forum: Walther LG
Temat: Walther LG>300 gdzie szukać celności.
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 1546

Re: Walther LG>300 gdzie szukać celności.

Czyli wygląda na to że śrut powinien być głębiej osadzony całość w gwincie, w tedy następuję również wyosiowanie śrutu w gwincie i wstępne jego dopasowanie do gwintu. W tym przypadku wygląda że trzeba by było dorobić na wzór oryginału dłuższy rurkowaty dosyłacz śrutu lub przerobić zupełnie i pominąć ...
autor: bambus0134
11 lut 2026, 20:11
Forum: ŻŁOBEK - pierwsze pytania
Temat: Przegląd pcp
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 610

Re: Przegląd pcp

Jeszcze bodaj superwiatrówki i słoniu gdzieś na faceb...
autor: bambus0134
09 lut 2026, 17:33
Forum: ŻŁOBEK - pierwsze pytania
Temat: Przegląd pcp
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 610

Re: Przegląd pcp

Qbuś a w szklanej kuli byś nie zobaczył jaki karabinek autor miał w myślach :hihi:
autor: bambus0134
08 lut 2026, 14:29
Forum: Walther LG
Temat: Walther LG300/16J - Subiektywnie
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 1866

Re: Walther LG300/16J - Subiektywnie

Świetny opis i robota 8) , jak się strzela :uzi: z 88gr Black Powdera i 540gr śruciny ;) .451 to później mało co kopie :D
autor: bambus0134
18 sty 2026, 9:41
Forum: SPRZEDAM / ODDAM / ZAMIENIĘ
Temat: Nieaktualne
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 5174

Re: S Walther Lgm-2 pcp 16j

W tej chwili Walther otrzymał regulator ciśnienia 16j
autor: bambus0134
05 sty 2026, 11:18
Forum: SPRZEDAM / ODDAM / ZAMIENIĘ
Temat: Nieaktualne
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 5174

Nieaktualne

Witam.
Jak w temacie Walther Lgm-2 pcp 7.5j, do karabinka założyłem regulator od Walthera lg300 w 2022r a do 300 trafił wtedy nowy regulator 16j.
W zestawie oryginalna pompka z cięgnami jakie były w zestawie z karabinkiem i zostały po przeróbce.
Dźwignia przeładowania została skrócona pod optykę ...
autor: bambus0134
30 kwie 2023, 7:17
Forum: SPRZEDAM / ODDAM / ZAMIENIĘ
Temat: Nie aktualne
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 13117

Nie aktualne

Ogłoszenie grzecznościowe dla kolegi.

Witam.
Śrut JSB Exact 4.51 nie otwierane 2 opakowania plus tarcze 20szt widoczne na zdjęciach.
Seria i kaliber jak na złączonych zdjęciach.

Cena 110 zł z przesyłką do paczkomatu Inpost

Kontakt do sprzedającego rusek@tutamail.com ewentualnie dla ...
autor: bambus0134
28 wrz 2017, 20:13
Forum: Broń czarnoprochowa
Temat: Broń sportowa
Odpowiedzi: 18
Odsłony: 28627

Re: Broń sportowa

Zapraszam na stronę braterstwa , można sie tutaj dowiedzieć wiele więcej jak i co, do tego pomocny materiał z pytaniami i odpowiedziami jakie można znaleźć na egzaminie https://braterstwo.eu/jestem-tu-nowy/
autor: bambus0134
28 wrz 2017, 20:07
Forum: Broń czarnoprochowa
Temat: Broń sportowa
Odpowiedzi: 18
Odsłony: 28627

Re: Broń sportowa

Wiec tak w skrócie .
Pozwolenie kolekcjonerskie zdaje się w Komendzie Wojewódzkiej Policji z
-teoria perfekt znajomość prawa Ustawa o broni i amunicji i jakieś tam rozporządzenia ministra
- budowa i bezpieczna obsługa broni ( rozbieranie i składanie i opisywanie poszczególnych części broni ...
autor: bambus0134
12 wrz 2017, 20:50
Forum: Broń czarnoprochowa
Temat: Gratulacje!!!
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 13846

Re: Gratulacje!!!

Witam , Wielkie dzięki za gratulacje i uznanie czasem coś tam uda się ustrzelić z przyzwoitym wynikiem ;) .

Początek był dla mnie dramatem , wszystkie pociski wraz z całym szpejem wylądowały w piachu i cały misterny plan poszedł w piz....u :placze: i załamka .
Oczywiście kolega Nosu i koledzy z ...
autor: bambus0134
06 lip 2017, 5:34
Forum: ŻŁOBEK - pierwsze pytania
Temat: Optyka - Co kupić. Jeśli nie jesteś pewien zapytaj tutaj !
Odpowiedzi: 1774
Odsłony: 708081

Re: Optyka - Co kupić. Jeśli nie jesteś pewien zapytaj tutaj !

Doc poza swoimi małymi wadami, takimi jak brak regulacji ostrości, kótra fabrycznie ustawioną jest na 50m.
Ale nie przeszkadza to strzelać ani bliżej ani dalej, to jest to bardzo wytrzymała optyka na sprężynę, poza tym jest to nasz krajowy produkt i bardzo dobry kontakt serwisowy .
Koledze coś ...
autor: bambus0134
24 lip 2016, 20:28
Forum: Export Team - czyli paka ze zmywaka..
Temat: Tawerniaki na exporcie
Odpowiedzi: 833
Odsłony: 298918

No to gratki :brawo: mimut a medal jest medalem :puchar: i nikt ci go nie zabierze 8) .
A mamutowi to co najwyżej z zazdrości może pęknąć wątroba ;) :hihi: .