Znaleziono 133 wyniki
- 01 cze 2026, 18:57
- Forum: SPRZEDAM / ODDAM / ZAMIENIĘ
- Temat: S Reximex Tormenta 5,5 po modyfikacjach
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 168
Re: S Reximex Tormenta 5,5 po modyfikacjach
2300 plus wysyłka. Wiatrówka w 100% sprawna działa świetnie i dobra strzela, złożyło się kilka spraw które wymusiły na mnie sprzedaż.
- 22 maja 2026, 12:52
- Forum: SPRZEDAM / ODDAM / ZAMIENIĘ
- Temat: S Reximex Tormenta 5,5 po modyfikacjach
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 168
Re: S Reximex Tormenta 5,5 po modyfikacjach
Witam.
Jako że chcę sprzedać a nie sprzedawać to 2500 z wysyłką, ewentualnie jeśli ktoś zainteresowany to zapraszam możemy ponegocjować. Reszta na priv
Jako że chcę sprzedać a nie sprzedawać to 2500 z wysyłką, ewentualnie jeśli ktoś zainteresowany to zapraszam możemy ponegocjować. Reszta na priv
- 19 maja 2026, 9:24
- Forum: SPRZEDAM / ODDAM / ZAMIENIĘ
- Temat: S Reximex Tormenta 5,5 po modyfikacjach
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 168
S Reximex Tormenta 5,5 po modyfikacjach
Witam.
Jak w temacie na sprzedaż Reximex Tormenta 5,5 kupiony w zeszłym roku trochę przerobiony został przez kolegę Specbest.
A co zostało zrobione
- Lufa od Harsana 5,5 długość jej teraz to 41cm
- Kartusz od wiatrówki SNOWPEK 300bar jaką ma teraz pojemność nie mam pojęcia jest dopasowany na max by ...
Jak w temacie na sprzedaż Reximex Tormenta 5,5 kupiony w zeszłym roku trochę przerobiony został przez kolegę Specbest.
A co zostało zrobione
- Lufa od Harsana 5,5 długość jej teraz to 41cm
- Kartusz od wiatrówki SNOWPEK 300bar jaką ma teraz pojemność nie mam pojęcia jest dopasowany na max by ...
- 17 lut 2026, 20:14
- Forum: Walther LG
- Temat: Walther LG>300 gdzie szukać celności.
- Odpowiedzi: 7
- Odsłony: 1546
Re: Walther LG>300 gdzie szukać celności.
Czyli wygląda na to że śrut powinien być głębiej osadzony całość w gwincie, w tedy następuję również wyosiowanie śrutu w gwincie i wstępne jego dopasowanie do gwintu. W tym przypadku wygląda że trzeba by było dorobić na wzór oryginału dłuższy rurkowaty dosyłacz śrutu lub przerobić zupełnie i pominąć ...
- 11 lut 2026, 20:11
- Forum: ŻŁOBEK - pierwsze pytania
- Temat: Przegląd pcp
- Odpowiedzi: 8
- Odsłony: 610
Re: Przegląd pcp
Jeszcze bodaj superwiatrówki i słoniu gdzieś na faceb...
- 09 lut 2026, 17:33
- Forum: ŻŁOBEK - pierwsze pytania
- Temat: Przegląd pcp
- Odpowiedzi: 8
- Odsłony: 610
Re: Przegląd pcp
Qbuś a w szklanej kuli byś nie zobaczył jaki karabinek autor miał w myślach 
- 08 lut 2026, 14:29
- Forum: Walther LG
- Temat: Walther LG300/16J - Subiektywnie
- Odpowiedzi: 11
- Odsłony: 1866
Re: Walther LG300/16J - Subiektywnie
Świetny opis i robota
, jak się strzela
z 88gr Black Powdera i 540gr śruciny
.451 to później mało co kopie 
- 18 sty 2026, 9:41
- Forum: SPRZEDAM / ODDAM / ZAMIENIĘ
- Temat: Nieaktualne
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 5174
Re: S Walther Lgm-2 pcp 16j
W tej chwili Walther otrzymał regulator ciśnienia 16j
- 05 sty 2026, 11:18
- Forum: SPRZEDAM / ODDAM / ZAMIENIĘ
- Temat: Nieaktualne
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 5174
Nieaktualne
Witam.
Jak w temacie Walther Lgm-2 pcp 7.5j, do karabinka założyłem regulator od Walthera lg300 w 2022r a do 300 trafił wtedy nowy regulator 16j.
W zestawie oryginalna pompka z cięgnami jakie były w zestawie z karabinkiem i zostały po przeróbce.
Dźwignia przeładowania została skrócona pod optykę ...
Jak w temacie Walther Lgm-2 pcp 7.5j, do karabinka założyłem regulator od Walthera lg300 w 2022r a do 300 trafił wtedy nowy regulator 16j.
W zestawie oryginalna pompka z cięgnami jakie były w zestawie z karabinkiem i zostały po przeróbce.
Dźwignia przeładowania została skrócona pod optykę ...
- 30 kwie 2023, 7:17
- Forum: SPRZEDAM / ODDAM / ZAMIENIĘ
- Temat: Nie aktualne
- Odpowiedzi: 0
- Odsłony: 13117
Nie aktualne
Ogłoszenie grzecznościowe dla kolegi.
Witam.
Śrut JSB Exact 4.51 nie otwierane 2 opakowania plus tarcze 20szt widoczne na zdjęciach.
Seria i kaliber jak na złączonych zdjęciach.
Cena 110 zł z przesyłką do paczkomatu Inpost
Kontakt do sprzedającego rusek@tutamail.com ewentualnie dla ...
Witam.
Śrut JSB Exact 4.51 nie otwierane 2 opakowania plus tarcze 20szt widoczne na zdjęciach.
Seria i kaliber jak na złączonych zdjęciach.
Cena 110 zł z przesyłką do paczkomatu Inpost
Kontakt do sprzedającego rusek@tutamail.com ewentualnie dla ...
- 28 wrz 2017, 20:13
- Forum: Broń czarnoprochowa
- Temat: Broń sportowa
- Odpowiedzi: 18
- Odsłony: 28627
Re: Broń sportowa
Zapraszam na stronę braterstwa , można sie tutaj dowiedzieć wiele więcej jak i co, do tego pomocny materiał z pytaniami i odpowiedziami jakie można znaleźć na egzaminie https://braterstwo.eu/jestem-tu-nowy/
- 28 wrz 2017, 20:07
- Forum: Broń czarnoprochowa
- Temat: Broń sportowa
- Odpowiedzi: 18
- Odsłony: 28627
Re: Broń sportowa
Wiec tak w skrócie .
Pozwolenie kolekcjonerskie zdaje się w Komendzie Wojewódzkiej Policji z
-teoria perfekt znajomość prawa Ustawa o broni i amunicji i jakieś tam rozporządzenia ministra
- budowa i bezpieczna obsługa broni ( rozbieranie i składanie i opisywanie poszczególnych części broni ...
Pozwolenie kolekcjonerskie zdaje się w Komendzie Wojewódzkiej Policji z
-teoria perfekt znajomość prawa Ustawa o broni i amunicji i jakieś tam rozporządzenia ministra
- budowa i bezpieczna obsługa broni ( rozbieranie i składanie i opisywanie poszczególnych części broni ...
- 12 wrz 2017, 20:50
- Forum: Broń czarnoprochowa
- Temat: Gratulacje!!!
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 13846
Re: Gratulacje!!!
Witam , Wielkie dzięki za gratulacje i uznanie czasem coś tam uda się ustrzelić z przyzwoitym wynikiem ;) .
Początek był dla mnie dramatem , wszystkie pociski wraz z całym szpejem wylądowały w piachu i cały misterny plan poszedł w piz....u :placze: i załamka .
Oczywiście kolega Nosu i koledzy z ...
Początek był dla mnie dramatem , wszystkie pociski wraz z całym szpejem wylądowały w piachu i cały misterny plan poszedł w piz....u :placze: i załamka .
Oczywiście kolega Nosu i koledzy z ...
- 06 lip 2017, 5:34
- Forum: ŻŁOBEK - pierwsze pytania
- Temat: Optyka - Co kupić. Jeśli nie jesteś pewien zapytaj tutaj !
- Odpowiedzi: 1774
- Odsłony: 708081
Re: Optyka - Co kupić. Jeśli nie jesteś pewien zapytaj tutaj !
Doc poza swoimi małymi wadami, takimi jak brak regulacji ostrości, kótra fabrycznie ustawioną jest na 50m.
Ale nie przeszkadza to strzelać ani bliżej ani dalej, to jest to bardzo wytrzymała optyka na sprężynę, poza tym jest to nasz krajowy produkt i bardzo dobry kontakt serwisowy .
Koledze coś ...
Ale nie przeszkadza to strzelać ani bliżej ani dalej, to jest to bardzo wytrzymała optyka na sprężynę, poza tym jest to nasz krajowy produkt i bardzo dobry kontakt serwisowy .
Koledze coś ...
- 24 lip 2016, 20:28
- Forum: Export Team - czyli paka ze zmywaka..
- Temat: Tawerniaki na exporcie
- Odpowiedzi: 833
- Odsłony: 298918

