Obrazek

Znaleziono 1226 wyników

autor: Wisior
03 cze 2026, 12:13
Forum: Grupa Wrocławska
Temat: Wrocław strzela (i nie tylko)
Odpowiedzi: 8773
Odsłony: 2136616

Re: Wrocław strzela (i nie tylko)

Nocna Furia pisze: 02 cze 2026, 22:38
Będę :D Zrobię sos czosnkowy 8)
Chyba nie mam wyboru i też będę :bicz: ;)
autor: Wisior
25 maja 2026, 21:29
Forum: Grupa Wrocławska
Temat: Wrocław strzela (i nie tylko)
Odpowiedzi: 8773
Odsłony: 2136616

Re: Wrocław strzela (i nie tylko)

Potrzebuję linków do filmików i zdjęć ze spotkań i zawodów. Chodzi głównie o cele i figurki. Fajnie, gdyby były udostępnione publicznie.
Będę bardzo wdzięczny :prosze: :drunk:
autor: Wisior
25 maja 2026, 20:06
Forum: Grupa Wrocławska
Temat: Wrocław strzela (i nie tylko)
Odpowiedzi: 8773
Odsłony: 2136616

Re: Wrocław strzela (i nie tylko)

bartusia pisze: 25 maja 2026, 18:43 W niedzielę zapraszamy do Mikstatu!

http://dgstbeaver.pl/forum/showthread.php?tid=1233
Ooo nie :nie: Znowu, w ramach eliminacji konkurencji, wyślecie mnie na tygodniowe wczasy na poligonie :PP
autor: Wisior
23 maja 2026, 14:07
Forum: Grupa Wrocławska
Temat: Wrocław strzela (i nie tylko)
Odpowiedzi: 8773
Odsłony: 2136616

Re: Wrocław strzela (i nie tylko)

No i cały misterny plan w pizdu...
autor: Wisior
22 maja 2026, 22:58
Forum: Grupa Wrocławska
Temat: Wrocław strzela (i nie tylko)
Odpowiedzi: 8773
Odsłony: 2136616

Re: Wrocław strzela (i nie tylko)

bartusia pisze: 02 maja 2026, 19:04
Wisior pisze: 30 kwie 2026, 15:01 Jutro ognisko? Bo Ania mnie po kiełbasę wygania :hm:
Nadal szukasz? :lol:
Znalazłem ;) Jutro ognisko?
autor: Wisior
30 kwie 2026, 15:01
Forum: Grupa Wrocławska
Temat: Wrocław strzela (i nie tylko)
Odpowiedzi: 8773
Odsłony: 2136616

Re: Wrocław strzela (i nie tylko)

Jutro ognisko? Bo Ania mnie po kiełbasę wygania :hm:
autor: Wisior
29 kwie 2026, 17:34
Forum: Grupa Wrocławska
Temat: Wrocław strzela (i nie tylko)
Odpowiedzi: 8773
Odsłony: 2136616

Re: Wrocław strzela (i nie tylko)

Namiot już tam kiedyś był. Ale ktoś go rozbił. Focusem :bicz:
autor: Wisior
29 kwie 2026, 17:29
Forum: Akcesoria - optyka, śruty, montaże itp.
Temat: Tarcze i cele
Odpowiedzi: 481
Odsłony: 645255

Re: Tarcze i cele

Fajna :spoko: Już widzę minę Qby, gdy próbuje z każdej swojej wiatrówki trafić i zaznaczyć "Checked" :D
autor: Wisior
24 kwie 2026, 20:28
Forum: Akcesoria - optyka, śruty, montaże itp.
Temat: Tarcze i cele
Odpowiedzi: 481
Odsłony: 645255

Re: Tarcze i cele

Nie cierpię konsol :takiegowala: Na padzie gram tak jak strzelam :nie:
autor: Wisior
28 mar 2026, 20:15
Forum: Grupa Wrocławska
Temat: Wrocław strzela (i nie tylko)
Odpowiedzi: 8773
Odsłony: 2136616

Re: Wrocław strzela (i nie tylko)

Chciałem sprawdzić, czy jakieś informacje się pojawiły o dzisiejszym zdarzeniu. Pierwszy wynik w wyszukiwarce :wow:

Obrazek

Na szczęście chodzi o las w Leśnicy (pozdrawiamy Prezesa)
autor: Wisior
12 mar 2026, 11:08
Forum: Grupa Wrocławska
Temat: Wrocław strzela (i nie tylko)
Odpowiedzi: 8773
Odsłony: 2136616

Re: Wrocław strzela (i nie tylko)

Ruda się cieszyła, że będzie tydzień spokoju :D
Niestety pobudka nie zagrała i zaspałem :/
Pewnie jesienią się o mnie upomną
autor: Wisior
11 mar 2026, 23:21
Forum: Grupa Wrocławska
Temat: Wrocław strzela (i nie tylko)
Odpowiedzi: 8773
Odsłony: 2136616

Re: Wrocław strzela (i nie tylko)

Qbuś pisze: 06 mar 2026, 18:17
UWAGA! UWAGA !
Nie umawiam się na jutro (sobota)
z Wisiorem ! :cisza: :PP
:D
A jeśli dostanę przepustkę?
Od jutra znowu w kamasze :pa:
autor: Wisior
28 lut 2026, 16:22
Forum: Grupa Wrocławska
Temat: Wrocław strzela (i nie tylko)
Odpowiedzi: 8773
Odsłony: 2136616

Re: Wrocław strzela (i nie tylko)

No przecież pisałem, że jutro :PP
autor: Wisior
28 lut 2026, 0:06
Forum: Grupa Wrocławska
Temat: Wrocław strzela (i nie tylko)
Odpowiedzi: 8773
Odsłony: 2136616

Re: Wrocław strzela (i nie tylko)

To co, jutro ok. 10 w LaOsie?