Chyba nie mam wyboru i też będę
Znaleziono 1226 wyników
- 03 cze 2026, 12:13
- Forum: Grupa Wrocławska
- Temat: Wrocław strzela (i nie tylko)
- Odpowiedzi: 8773
- Odsłony: 2136616
- 25 maja 2026, 21:29
- Forum: Grupa Wrocławska
- Temat: Wrocław strzela (i nie tylko)
- Odpowiedzi: 8773
- Odsłony: 2136616
Re: Wrocław strzela (i nie tylko)
Potrzebuję linków do filmików i zdjęć ze spotkań i zawodów. Chodzi głównie o cele i figurki. Fajnie, gdyby były udostępnione publicznie.
Będę bardzo wdzięczny

Będę bardzo wdzięczny
- 25 maja 2026, 20:06
- Forum: Grupa Wrocławska
- Temat: Wrocław strzela (i nie tylko)
- Odpowiedzi: 8773
- Odsłony: 2136616
Re: Wrocław strzela (i nie tylko)
Ooo niebartusia pisze: 25 maja 2026, 18:43 W niedzielę zapraszamy do Mikstatu!
http://dgstbeaver.pl/forum/showthread.php?tid=1233
- 23 maja 2026, 14:07
- Forum: Grupa Wrocławska
- Temat: Wrocław strzela (i nie tylko)
- Odpowiedzi: 8773
- Odsłony: 2136616
Re: Wrocław strzela (i nie tylko)
No i cały misterny plan w pizdu...
- 22 maja 2026, 22:58
- Forum: Grupa Wrocławska
- Temat: Wrocław strzela (i nie tylko)
- Odpowiedzi: 8773
- Odsłony: 2136616
- 30 kwie 2026, 15:01
- Forum: Grupa Wrocławska
- Temat: Wrocław strzela (i nie tylko)
- Odpowiedzi: 8773
- Odsłony: 2136616
Re: Wrocław strzela (i nie tylko)
Jutro ognisko? Bo Ania mnie po kiełbasę wygania 
- 29 kwie 2026, 17:34
- Forum: Grupa Wrocławska
- Temat: Wrocław strzela (i nie tylko)
- Odpowiedzi: 8773
- Odsłony: 2136616
Re: Wrocław strzela (i nie tylko)
Namiot już tam kiedyś był. Ale ktoś go rozbił. Focusem 
- 29 kwie 2026, 17:29
- Forum: Akcesoria - optyka, śruty, montaże itp.
- Temat: Tarcze i cele
- Odpowiedzi: 481
- Odsłony: 645255
Re: Tarcze i cele
Fajna
Już widzę minę Qby, gdy próbuje z każdej swojej wiatrówki trafić i zaznaczyć "Checked" 
- 24 kwie 2026, 20:28
- Forum: Akcesoria - optyka, śruty, montaże itp.
- Temat: Tarcze i cele
- Odpowiedzi: 481
- Odsłony: 645255
Re: Tarcze i cele
Nie cierpię konsol
Na padzie gram tak jak strzelam 
- 28 mar 2026, 20:15
- Forum: Grupa Wrocławska
- Temat: Wrocław strzela (i nie tylko)
- Odpowiedzi: 8773
- Odsłony: 2136616
Re: Wrocław strzela (i nie tylko)
Chciałem sprawdzić, czy jakieś informacje się pojawiły o dzisiejszym zdarzeniu. Pierwszy wynik w wyszukiwarce

Na szczęście chodzi o las w Leśnicy (pozdrawiamy Prezesa)

Na szczęście chodzi o las w Leśnicy (pozdrawiamy Prezesa)
- 12 mar 2026, 11:08
- Forum: Grupa Wrocławska
- Temat: Wrocław strzela (i nie tylko)
- Odpowiedzi: 8773
- Odsłony: 2136616
Re: Wrocław strzela (i nie tylko)
Ruda się cieszyła, że będzie tydzień spokoju
Niestety pobudka nie zagrała i zaspałem
Pewnie jesienią się o mnie upomną
Niestety pobudka nie zagrała i zaspałem
Pewnie jesienią się o mnie upomną
- 11 mar 2026, 23:21
- Forum: Grupa Wrocławska
- Temat: Wrocław strzela (i nie tylko)
- Odpowiedzi: 8773
- Odsłony: 2136616
Re: Wrocław strzela (i nie tylko)
A jeśli dostanę przepustkę?
Od jutra znowu w kamasze
- 28 lut 2026, 16:22
- Forum: Grupa Wrocławska
- Temat: Wrocław strzela (i nie tylko)
- Odpowiedzi: 8773
- Odsłony: 2136616
Re: Wrocław strzela (i nie tylko)
No przecież pisałem, że jutro 
- 28 lut 2026, 0:06
- Forum: Grupa Wrocławska
- Temat: Wrocław strzela (i nie tylko)
- Odpowiedzi: 8773
- Odsłony: 2136616
Re: Wrocław strzela (i nie tylko)
To co, jutro ok. 10 w LaOsie?
- 26 lut 2026, 20:53
- Forum: Grupa Wrocławska
- Temat: Wrocław strzela (i nie tylko)
- Odpowiedzi: 8773
- Odsłony: 2136616

