Znaleziono 3695 wyników
- 11 cze 2026, 23:26
- Forum: BenchRest
- Temat: Dyskusja o zawodach BenchRest
- Odpowiedzi: 98
- Odsłony: 12741
Re: Dyskusja o zawodach BenchRest
Powodzenia! 
- 10 cze 2026, 21:43
- Forum: Grupa Wrocławska
- Temat: Wrocław strzela (i nie tylko)
- Odpowiedzi: 8775
- Odsłony: 2139727
Re: Wrocław strzela (i nie tylko)
Wał imienia Kozakiewicza?
- 26 maja 2026, 19:57
- Forum: Air Arms
- Temat: TX200 bezodrzutowy
- Odpowiedzi: 23
- Odsłony: 18712
Re: TX200 bezodrzutowy
Szkoda że sprzedałeś.. Z tego można strzelać w punkt na 25m 
- 22 maja 2026, 21:41
- Forum: Air Arms
- Temat: TX200 bezodrzutowy
- Odpowiedzi: 23
- Odsłony: 18712
Re: TX200 bezodrzutowy
Fajnie.
Teraz postaw śrut na śrucie i spróbuj jeszcze raz..
Teraz postaw śrut na śrucie i spróbuj jeszcze raz..
- 21 maja 2026, 0:26
- Forum: SPRZEDAM / ODDAM / ZAMIENIĘ
- Temat: Montaż regulowany Sportsmatch AOP55
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 119
Re: Montaż regulowany Sportsmatch AOP55
Hejka. Zamieść aktualne zdjęcia sprzedawanego towaru.
Piotrek.
Piotrek.
- 18 maja 2026, 21:44
- Forum: BenchRest
- Temat: Dyskusja o zawodach BenchRest
- Odpowiedzi: 98
- Odsłony: 12741
Re: Dyskusja o zawodach BenchRest
Pobrało się OK, spoko.
Jak nie będzie wiać to się kopsnę do klubu i coś postrzelam :)
Spoko, będzie Prawilnie i Ućciwie :)
Co miałem udowodnić już udowodniłem Teraz trzeba mieć fun .. :D
Karabinek wali prawie w punkt a jakiego ma kopa to widać na filmiku co zapodałem ostatnio na Tawernie i fejsie ...
Jak nie będzie wiać to się kopsnę do klubu i coś postrzelam :)
Spoko, będzie Prawilnie i Ućciwie :)
Co miałem udowodnić już udowodniłem Teraz trzeba mieć fun .. :D
Karabinek wali prawie w punkt a jakiego ma kopa to widać na filmiku co zapodałem ostatnio na Tawernie i fejsie ...
- 18 maja 2026, 0:25
- Forum: BenchRest
- Temat: Dyskusja o zawodach BenchRest
- Odpowiedzi: 98
- Odsłony: 12741
Re: Dyskusja o zawodach BenchRest
Nie próbuję się nabijać czy coś.. Po prostu wydaje mi się ( z naciskiem na wydaje ) że porządny pecep z dobranym śrutem i ze statywu powinien w zasadzie walić w punkt na tych 25m.. :hm:
Co do celności sprężyny to ja sobie zdaję sprawę z jej ograniczeń, jednak na te 30Y KZ 15 to standardowy standard ...
Co do celności sprężyny to ja sobie zdaję sprawę z jej ograniczeń, jednak na te 30Y KZ 15 to standardowy standard ...
- 17 maja 2026, 22:01
- Forum: BenchRest
- Temat: Dyskusja o zawodach BenchRest
- Odpowiedzi: 98
- Odsłony: 12741
Re: Dyskusja o zawodach BenchRest
Jedno mnie ciekawi..
Jak to jest że strzelając benchrest - mega stabilna pozycja - na 25m z pecepa, z dobraną lufą i śrutem, wciąż zdarzają się "dziewiątki"..?
Z tego co pamiętam to "10" ma chyba co najmniej 10mm?
Ze sprężyny w kontrolowanych warunkach na 25mm skupienie 10mm to przecież norma?
Co ma ...
Jak to jest że strzelając benchrest - mega stabilna pozycja - na 25m z pecepa, z dobraną lufą i śrutem, wciąż zdarzają się "dziewiątki"..?
Z tego co pamiętam to "10" ma chyba co najmniej 10mm?
Ze sprężyny w kontrolowanych warunkach na 25mm skupienie 10mm to przecież norma?
Co ma ...
- 16 maja 2026, 21:56
- Forum: Air Arms
- Temat: TX200 bezodrzutowy
- Odpowiedzi: 23
- Odsłony: 18712
Re: TX200 bezodrzutowy
A ja miałem dzisiaj mały problemik..
Na plinkierni TX strzelał w punkt, ale na torze już nie chciał..
Nie miałem pojęcia co się dzieje, więc w domu go rozebrałem wyczyściłem, przesmarowałem i .. przetestowałem..
Karabinek strzela 238-240 m/s..
A odrzut ma .. taki jak na filmiku..
Dacie wiarę ...
Na plinkierni TX strzelał w punkt, ale na torze już nie chciał..
Nie miałem pojęcia co się dzieje, więc w domu go rozebrałem wyczyściłem, przesmarowałem i .. przetestowałem..
Karabinek strzela 238-240 m/s..
A odrzut ma .. taki jak na filmiku..
Dacie wiarę ...
- 09 maja 2026, 19:28
- Forum: BenchRest
- Temat: Dyskusja o zawodach BenchRest
- Odpowiedzi: 98
- Odsłony: 12741
Re: Dyskusja o zawodach BenchRest
Całkiem nieźle to strzela.. 
- 29 kwie 2026, 21:27
- Forum: Akcesoria - optyka, śruty, montaże itp.
- Temat: Tarcze i cele
- Odpowiedzi: 481
- Odsłony: 687596
Re: Tarcze i cele
Ta i te plajstejszyny będą za dwa tygodnie w Womersley na drugiej rundzie NEFTA..
Jak będzie wiało to pewnie mnie ludki paluchy połamio żebym więcej takich wynalazków nie robiu..
Jak będzie wiało to pewnie mnie ludki paluchy połamio żebym więcej takich wynalazków nie robiu..
- 25 kwie 2026, 21:55
- Forum: Akcesoria - optyka, śruty, montaże itp.
- Temat: Tarcze i cele
- Odpowiedzi: 481
- Odsłony: 687596
- 25 kwie 2026, 21:22
- Forum: BenchRest
- Temat: Dyskusja o zawodach BenchRest
- Odpowiedzi: 98
- Odsłony: 12741
Re: Dyskusja o zawodach BenchRest
Ja raz w TX-ie próbowauem takim cusiem lufę wyczyścić.. i się wziął i urwau..
Od tamtej pory do czyszczenia lufy używam wyłącznie śrutu..
Od tamtej pory do czyszczenia lufy używam wyłącznie śrutu..
- 24 kwie 2026, 22:41
- Forum: Akcesoria - optyka, śruty, montaże itp.
- Temat: Tarcze i cele
- Odpowiedzi: 481
- Odsłony: 687596
Re: Tarcze i cele
Moja córa nie lubiła ze mną grać bo twierdziła że tak puczę tego pada że aż trzeszczy.. 
- 23 kwie 2026, 0:10
- Forum: Akcesoria - optyka, śruty, montaże itp.
- Temat: Tarcze i cele
- Odpowiedzi: 481
- Odsłony: 687596



