Obrazek

Znaleziono 3695 wyników

autor: Mamutowicz
11 cze 2026, 23:26
Forum: BenchRest
Temat: Dyskusja o zawodach BenchRest
Odpowiedzi: 98
Odsłony: 12741

Re: Dyskusja o zawodach BenchRest

Powodzenia! :)
autor: Mamutowicz
10 cze 2026, 21:43
Forum: Grupa Wrocławska
Temat: Wrocław strzela (i nie tylko)
Odpowiedzi: 8775
Odsłony: 2139727

Re: Wrocław strzela (i nie tylko)

Wał imienia Kozakiewicza?
autor: Mamutowicz
26 maja 2026, 19:57
Forum: Air Arms
Temat: TX200 bezodrzutowy
Odpowiedzi: 23
Odsłony: 18712

Re: TX200 bezodrzutowy

Szkoda że sprzedałeś.. Z tego można strzelać w punkt na 25m :)
autor: Mamutowicz
22 maja 2026, 21:41
Forum: Air Arms
Temat: TX200 bezodrzutowy
Odpowiedzi: 23
Odsłony: 18712

Re: TX200 bezodrzutowy

Fajnie.
Teraz postaw śrut na śrucie i spróbuj jeszcze raz.. :)
autor: Mamutowicz
21 maja 2026, 0:26
Forum: SPRZEDAM / ODDAM / ZAMIENIĘ
Temat: Montaż regulowany Sportsmatch AOP55
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 119

Re: Montaż regulowany Sportsmatch AOP55

Hejka. Zamieść aktualne zdjęcia sprzedawanego towaru.
Piotrek.
autor: Mamutowicz
18 maja 2026, 21:44
Forum: BenchRest
Temat: Dyskusja o zawodach BenchRest
Odpowiedzi: 98
Odsłony: 12741

Re: Dyskusja o zawodach BenchRest

Pobrało się OK, spoko.
Jak nie będzie wiać to się kopsnę do klubu i coś postrzelam :)
Spoko, będzie Prawilnie i Ućciwie :)
Co miałem udowodnić już udowodniłem Teraz trzeba mieć fun .. :D
Karabinek wali prawie w punkt a jakiego ma kopa to widać na filmiku co zapodałem ostatnio na Tawernie i fejsie ...
autor: Mamutowicz
18 maja 2026, 0:25
Forum: BenchRest
Temat: Dyskusja o zawodach BenchRest
Odpowiedzi: 98
Odsłony: 12741

Re: Dyskusja o zawodach BenchRest

Nie próbuję się nabijać czy coś.. Po prostu wydaje mi się ( z naciskiem na wydaje ) że porządny pecep z dobranym śrutem i ze statywu powinien w zasadzie walić w punkt na tych 25m.. :hm:
Co do celności sprężyny to ja sobie zdaję sprawę z jej ograniczeń, jednak na te 30Y KZ 15 to standardowy standard ...
autor: Mamutowicz
17 maja 2026, 22:01
Forum: BenchRest
Temat: Dyskusja o zawodach BenchRest
Odpowiedzi: 98
Odsłony: 12741

Re: Dyskusja o zawodach BenchRest

Jedno mnie ciekawi..
Jak to jest że strzelając benchrest - mega stabilna pozycja - na 25m z pecepa, z dobraną lufą i śrutem, wciąż zdarzają się "dziewiątki"..?
Z tego co pamiętam to "10" ma chyba co najmniej 10mm?
Ze sprężyny w kontrolowanych warunkach na 25mm skupienie 10mm to przecież norma?
Co ma ...
autor: Mamutowicz
16 maja 2026, 21:56
Forum: Air Arms
Temat: TX200 bezodrzutowy
Odpowiedzi: 23
Odsłony: 18712

Re: TX200 bezodrzutowy

A ja miałem dzisiaj mały problemik..
Na plinkierni TX strzelał w punkt, ale na torze już nie chciał..
Nie miałem pojęcia co się dzieje, więc w domu go rozebrałem wyczyściłem, przesmarowałem i .. przetestowałem..
Karabinek strzela 238-240 m/s..
A odrzut ma .. taki jak na filmiku..
Dacie wiarę ...
autor: Mamutowicz
09 maja 2026, 19:28
Forum: BenchRest
Temat: Dyskusja o zawodach BenchRest
Odpowiedzi: 98
Odsłony: 12741

Re: Dyskusja o zawodach BenchRest

Całkiem nieźle to strzela.. :)
autor: Mamutowicz
29 kwie 2026, 21:27
Forum: Akcesoria - optyka, śruty, montaże itp.
Temat: Tarcze i cele
Odpowiedzi: 481
Odsłony: 687596

Re: Tarcze i cele

Ta i te plajstejszyny będą za dwa tygodnie w Womersley na drugiej rundzie NEFTA..
Jak będzie wiało to pewnie mnie ludki paluchy połamio żebym więcej takich wynalazków nie robiu.. :D
autor: Mamutowicz
25 kwie 2026, 21:55
Forum: Akcesoria - optyka, śruty, montaże itp.
Temat: Tarcze i cele
Odpowiedzi: 481
Odsłony: 687596

Re: Tarcze i cele

Następna figurka do odhaczenia.. :)
Obrazek
autor: Mamutowicz
25 kwie 2026, 21:22
Forum: BenchRest
Temat: Dyskusja o zawodach BenchRest
Odpowiedzi: 98
Odsłony: 12741

Re: Dyskusja o zawodach BenchRest

Ja raz w TX-ie próbowauem takim cusiem lufę wyczyścić.. i się wziął i urwau..
Od tamtej pory do czyszczenia lufy używam wyłącznie śrutu.. :)
autor: Mamutowicz
24 kwie 2026, 22:41
Forum: Akcesoria - optyka, śruty, montaże itp.
Temat: Tarcze i cele
Odpowiedzi: 481
Odsłony: 687596

Re: Tarcze i cele

Moja córa nie lubiła ze mną grać bo twierdziła że tak puczę tego pada że aż trzeszczy.. :)
autor: Mamutowicz
23 kwie 2026, 0:10
Forum: Akcesoria - optyka, śruty, montaże itp.
Temat: Tarcze i cele
Odpowiedzi: 481
Odsłony: 687596

Re: Tarcze i cele

Obrazek

Takie mi się guziki do playstation zrobiły.. :)