Znaleziono 282 wyniki
- 29 paź 2014, 8:21
- Forum: ŻŁOBEK - pierwsze pytania
- Temat: Optyka - Co kupić. Jeśli nie jesteś pewien zapytaj tutaj !
- Odpowiedzi: 1774
- Odsłony: 714620
- 30 wrz 2014, 19:27
- Forum: ARCHIWUM
- Temat: [SPRZEDAM] Dwie tanie lunety
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 3701
- 06 wrz 2014, 8:41
- Forum: Wiatrówki
- Temat: stara wiatrówka ze strychu
- Odpowiedzi: 23
- Odsłony: 26129
- 05 wrz 2014, 22:26
- Forum: Wiatrówki
- Temat: stara wiatrówka ze strychu
- Odpowiedzi: 23
- Odsłony: 26129
- 07 cze 2014, 20:56
- Forum: Testy sprzętu
- Temat: Slavia 634 Ultra - cała prawda
- Odpowiedzi: 31
- Odsłony: 15950
- 07 cze 2014, 14:40
- Forum: Testy sprzętu
- Temat: Slavia 634 Ultra - cała prawda
- Odpowiedzi: 31
- Odsłony: 15950
- 07 cze 2014, 10:45
- Forum: Testy sprzętu
- Temat: Slavia 634 Ultra - cała prawda
- Odpowiedzi: 31
- Odsłony: 15950
- 06 cze 2014, 15:08
- Forum: Testy sprzętu
- Temat: Slavia 634 Ultra - cała prawda
- Odpowiedzi: 31
- Odsłony: 15950
- 31 maja 2014, 11:45
- Forum: Testy sprzętu
- Temat: Slavia 634 Ultra - cała prawda
- Odpowiedzi: 31
- Odsłony: 15950
- 31 maja 2014, 11:08
- Forum: Testy sprzętu
- Temat: Slavia 634 Ultra - cała prawda
- Odpowiedzi: 31
- Odsłony: 15950
- 23 mar 2014, 20:23
- Forum: Air Arms
- Temat: TX200HC - wersja z regulatorem.. :)
- Odpowiedzi: 66
- Odsłony: 83675
- 16 lut 2014, 10:46
- Forum: Optyka
- Temat: Vortex Crossfire czy Diamondback? A może DOT
- Odpowiedzi: 55
- Odsłony: 27957
... owszem masakra ... z Twoim sposobem montowania .. zresztą doskonale się tym pochwaliłeś na beżowymswinka pisze: Masakra
Polecam temat z tutejszego podwórka
- 07 lut 2014, 22:42
- Forum: Optyka
- Temat: Vortex Crossfire czy Diamondback? A może DOT
- Odpowiedzi: 55
- Odsłony: 27957
- 27 lis 2013, 19:55
- Forum: Optyka
- Temat: Optyka na Hatsana
- Odpowiedzi: 991
- Odsłony: 606019
Zdecydowanie więcej pożytku będziesz miał z tego modelu ... http://kolba.pl/luneta-celownicza-vorte ... p9057.html ...
Miałem , strzelałem , a chłopaki maja na Tx-ach i ProSportach , HW i CZ-kach .. Krzyż BDC jest wygodniejszy niż Duplex czy tam V-plex.
Miałem , strzelałem , a chłopaki maja na Tx-ach i ProSportach , HW i CZ-kach .. Krzyż BDC jest wygodniejszy niż Duplex czy tam V-plex.
- 22 lis 2013, 21:08
- Forum: Wiatrówki
- Temat: HW 97KT czy TX200HC
- Odpowiedzi: 24
- Odsłony: 17332

