Obrazek

Znaleziono 5002 wyniki

autor: Qbuś
wczoraj, 17:38
Forum: Grupa Wrocławska
Temat: Wrocław strzela (i nie tylko)
Odpowiedzi: 8773
Odsłony: 2136211

Re: Wrocław strzela (i nie tylko)

:hm: Po fortepiany to do Kalisza się jedzie :lol: .
autor: Qbuś
wczoraj, 17:02
Forum: Grupa Wrocławska
Temat: Wrocław strzela (i nie tylko)
Odpowiedzi: 8773
Odsłony: 2136211

Re: Wrocław strzela (i nie tylko)

Takie ogłoszenie .

Ogłoszenie.jpg
Jeżeli ktoś jest chętny do pomocy przy sprzątaniu, zapraszamy w piątek po 16ºº :D .
autor: Qbuś
27 maja 2026, 4:59
Forum: BenchRest
Temat: Kalibromierz z Polski
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 29

Re: Kalibromierz z Polski

:hm: Jestem zainteresowany, ale coś....zdjęcia nie "weszły" :?
autor: Qbuś
23 maja 2026, 4:28
Forum: Grupa Wrocławska
Temat: Wrocław strzela (i nie tylko)
Odpowiedzi: 8773
Odsłony: 2136211

Re: Wrocław strzela (i nie tylko)

:PP :lol:
autor: Qbuś
16 maja 2026, 15:12
Forum: Grupa Wrocławska
Temat: Wrocław strzela (i nie tylko)
Odpowiedzi: 8773
Odsłony: 2136211

Re: Wrocław strzela (i nie tylko)

Cześć "nowy", jak napisał Kamazek, będę jutro w godzinach porannych z "chrono" :D
autor: Qbuś
03 maja 2026, 19:22
Forum: Grupa Wrocławska
Temat: Wrocław strzela (i nie tylko)
Odpowiedzi: 8773
Odsłony: 2136211

Re: Wrocław strzela (i nie tylko)

No ! :D :lol: :D :jem:
autor: Qbuś
02 maja 2026, 19:16
Forum: Grupa Wrocławska
Temat: Wrocław strzela (i nie tylko)
Odpowiedzi: 8773
Odsłony: 2136211

Re: Wrocław strzela (i nie tylko)

:hm: Pewnie do Bydgoszczy pojechał, bo ma wszystkie sklepy we Wro poobrażane :lol: .
autor: Qbuś
30 kwie 2026, 15:48
Forum: Grupa Wrocławska
Temat: Wrocław strzela (i nie tylko)
Odpowiedzi: 8773
Odsłony: 2136211

Re: Wrocław strzela (i nie tylko)

Tak ! :D :D :lol:
autor: Qbuś
29 kwie 2026, 14:34
Forum: Grupa Wrocławska
Temat: Wrocław strzela (i nie tylko)
Odpowiedzi: 8773
Odsłony: 2136211

Re: Wrocław strzela (i nie tylko)

Tylko laos :D :drunk:
autor: Qbuś
06 mar 2026, 20:04
Forum: Grupa Wrocławska
Temat: Wrocław strzela (i nie tylko)
Odpowiedzi: 8773
Odsłony: 2136211

Re: Wrocław strzela (i nie tylko)

Sajgon zmienił nazwę na Ho Chi Minh 2 lipca 1976 roku, po zjednoczeniu Wietnamu, aby uczcić przywódcę ruchu komunistycznego Ho Chi Minha
:lol:
autor: Qbuś
06 mar 2026, 19:41
Forum: Grupa Wrocławska
Temat: Wrocław strzela (i nie tylko)
Odpowiedzi: 8773
Odsłony: 2136211

Re: Wrocław strzela (i nie tylko)

:tak: :spoko:
autor: Qbuś
06 mar 2026, 18:17
Forum: Grupa Wrocławska
Temat: Wrocław strzela (i nie tylko)
Odpowiedzi: 8773
Odsłony: 2136211

Re: Wrocław strzela (i nie tylko)

UWAGA! UWAGA !
Nie umawiam się na jutro (sobota)
z Wisiorem ! :cisza: :PP
:D
autor: Qbuś
03 mar 2026, 20:02
Forum: Akcesoria - optyka, śruty, montaże itp.
Temat: Tarcze i cele
Odpowiedzi: 481
Odsłony: 637044

Re: Tarcze i cele

:hm: Wydaje mnie się, że może być do "tego" i do tego 8) :lol:
( Taki uniwersalny) :D
autor: Qbuś
28 lut 2026, 6:18
Forum: Grupa Wrocławska
Temat: Wrocław strzela (i nie tylko)
Odpowiedzi: 8773
Odsłony: 2136211

Re: Wrocław strzela (i nie tylko)

:hm: Dzisiaj Marcin, dzisiaj ! :lol: