Obrazek

Znaleziono 153 wyniki

autor: Urko
28 kwie 2026, 22:04
Forum: Weihrauch
Temat: Hw30 jaki rok produkcji tego modelu ?
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 451

Re: Hw30 jaki rok produkcji tego modelu ?

Może to już widziałeś, ale jest coś takiego:

https://www.weihrauch-database.eu/dywp.php

Niestety dla Twojego sprzętu nie daje jednoznacznej, konkretnej odpowiedzi

Miejsce gdzie można znaleźć różne informacje o trochę starszych wiatrówkach, między innymi firmy Weihrauch:

https://forum ...
autor: Urko
14 kwie 2026, 0:27
Forum: Akcesoria - optyka, śruty, montaże itp.
Temat: magazynki Air Arms (S410 i podobne 4,5mm)
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 6165

Re: magazynki Air Arms (S410 i podobne 4,5mm)

Oddałem głos i widzę teraz coś takiego:

Obrazek

Czyli wygląda na to, że tylko ja głosowałem. Nie bym się tym martwił, ale wydało mi się to dziwne.
autor: Urko
13 kwie 2026, 11:20
Forum: Akcesoria - optyka, śruty, montaże itp.
Temat: magazynki Air Arms (S410 i podobne 4,5mm)
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 6165

Re: magazynki Air Arms (S410 i podobne 4,5mm)

Co to jest - czy tylko ja głosowałem, czy może to jakiś błąd?
autor: Urko
06 maja 2025, 15:38
Forum: Hatsan
Temat: Sprężyna gazowa Vortex
Odpowiedzi: 312
Odsłony: 361111

Re: Sprężyna gazowa Vortex

500 naciągnięć sprężyny gazowej w jeden wieczór? Kurcze, zazdroszczę zdrowia! Ja bym się później przez tydzień leczył... :D
autor: Urko
25 kwie 2025, 23:41
Forum: Akcesoria - optyka, śruty, montaże itp.
Temat: Tarcze i cele
Odpowiedzi: 481
Odsłony: 687560

Re: Tarcze i cele

Mamutowicz pisze: 23 kwie 2025, 21:43 Obrazek
Ostatnio wszystko mi się cuś strasznie.. ślimaczy...
Kurde, to jest świetne! Już sobie wyobrażam jak dzieciaki tym "ślimokom" domalowują uśmiechnięte mordki markerem... :)
autor: Urko
26 lut 2025, 23:51
Forum: ŻŁOBEK - pierwsze pytania
Temat: Uszczelka lufy Hammerli Hunter 900 co jest nie tak?
Odpowiedzi: 62
Odsłony: 37383

Re: Uszczelka lufy Hammerli Hunter 900 co jest nie tak?

A propos tych fachowców (to chyba ci sami), to ujęli mnie taką reklamą doskonałych luf Kral-a ;) :

https://youtu.be/ed2_I_ZH_9Q?t=492

Znalazłem ten filmik razem z krótka dyskusją, w zeszłym roku, u "myśliwych":
https://airgun-hunting.pl/viewtopic.php?f=29&t=31814&hilit=hw100+kral#p534445
autor: Urko
25 lut 2025, 23:29
Forum: ŻŁOBEK - pierwsze pytania
Temat: Uszczelka lufy Hammerli Hunter 900 co jest nie tak?
Odpowiedzi: 62
Odsłony: 37383

Re: Uszczelka lufy Hammerli Hunter 900 co jest nie tak?

Spiłować! Więc to już ma być tak na zawsze? ;(
autor: Urko
19 wrz 2024, 14:36
Forum: ŻŁOBEK - pierwsze pytania
Temat: Uszczelka lufy Hammerli Hunter 900 co jest nie tak?
Odpowiedzi: 62
Odsłony: 37383

Re: Uszczelka lufy Hammerli Hunter 900 co jest nie tak?

Nie sprawdził spustu? :down:

Ja wiem, że klienci są marudni i często po prostu się nie znają i sobie coś wymyślą. Ale to jest taka ludzka sprawa, że można mieć człowieka na sumieniu, że sobie strzeli w oko albo zrobi "permanentny manikiur". I będzie dobrze jeśli to zrobi sobie a nie np. swojemu ...
autor: Urko
15 wrz 2024, 13:25
Forum: ŻŁOBEK - pierwsze pytania
Temat: Uszczelka lufy Hammerli Hunter 900 co jest nie tak?
Odpowiedzi: 62
Odsłony: 37383

Re: Uszczelka lufy Hammerli Hunter 900 co jest nie tak?

W tym zakresie cenowym raczej trudno znaleźć coś lepszego niż wspomniany Hatsan (byle nie jakiś Striker, Edge albo Airtact)
Natomiast Norica ma ten problem, że cena tych wiatrówek wynika głównie z napisu "Made in Spain". Jeśli w ogóle to coś znaczy, to może odrobinę lepszą jakość wykonania, ale ...
autor: Urko
07 wrz 2024, 6:41
Forum: ŻŁOBEK - pierwsze pytania
Temat: Uszczelka lufy Hammerli Hunter 900 co jest nie tak?
Odpowiedzi: 62
Odsłony: 37383

Re: Uszczelka lufy Hammerli Hunter 900 co jest nie tak?

Z tymi lufami marki Walther w wiatrówkach Hammerli to jakaś bajka, opowiadana jeszcze tylko przez właścicieli sklepów... ;)
Może kiedyś tak było, ale teraz to chyba nawet nie każdy "Walther" z oferty Umarex taką ma. (bo repliki nie mają)
Natomiast jeśli jakaś wiatrówka ma czym się pochwalić - np ...
autor: Urko
04 wrz 2024, 22:44
Forum: ŻŁOBEK - pierwsze pytania
Temat: Hstsan 900x
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 5533

Re: Hstsan 900x

Możliwe, ale ja tego nie pamiętam. Widzę tylko, że z osady i systemu wygląda to jak aktualny Hatsan 1000X Striker lub 1100X Apachi. Ten drugi ma podobno jakieś lepsze drewno...
A taki tłumik z celownikiem był na Hatsanie 85 Sniper. Może u nas też był kiedyś jakiś podobny składak.
autor: Urko
04 wrz 2024, 4:58
Forum: ŻŁOBEK - pierwsze pytania
Temat: Hstsan 900x
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 5533

Re: Hstsan 900x

To chyba jest stary model i bez Quattro. Więc pytanie, czy na prawdę tego chcesz... :hm:

https://airgunforums.co.uk/threads/is-t ... gun.27300/
autor: Urko
21 sie 2024, 1:14
Forum: ŻŁOBEK - pierwsze pytania
Temat: Uszczelka lufy Hammerli Hunter 900 co jest nie tak?
Odpowiedzi: 62
Odsłony: 37383

Re: Uszczelka lufy Hammerli Hunter 900 co jest nie tak?

Ludzie, nie znam się na wiatrówkach! Myślałem, że ten sprzęt, to jakieś "ostatnie dziadostwo", a tu mówią inaczej:

https://youtu.be/_ShSA8nClVI
autor: Urko
19 sie 2024, 18:36
Forum: ŻŁOBEK - pierwsze pytania
Temat: Uszczelka lufy Hammerli Hunter 900 co jest nie tak?
Odpowiedzi: 62
Odsłony: 37383

Re: Uszczelka lufy co jest nie tak?

Tu nie ma co kombinować z tymi uszczelkami, bo ten cylinder jest ewidentnie skopany i to chyba o jakieś 2 mm. W takich warunkach uszczelka będzie padać co chwilę. A Ty zamiast się fajnie bawić, będziesz się cały czas zastanawiał, czy ta uszczelka jeszcze trzyma, czy już się zepsuła... :down:

Jeśli ...