Może to już widziałeś, ale jest coś takiego:
https://www.weihrauch-database.eu/dywp.php
Niestety dla Twojego sprzętu nie daje jednoznacznej, konkretnej odpowiedzi
Miejsce gdzie można znaleźć różne informacje o trochę starszych wiatrówkach, między innymi firmy Weihrauch:
https://forum ...
Znaleziono 153 wyniki
- 28 kwie 2026, 22:04
- Forum: Weihrauch
- Temat: Hw30 jaki rok produkcji tego modelu ?
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 451
- 19 kwie 2026, 1:06
- Forum: Śrut
- Temat: Porównanie celności i prędkości JSB Exact RS 4,52mm vs RWS Mesiterkugeln 4,50mm
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 249
Re: Porównanie celności i prędkości JSB Exact RS 4,52mm vs RWS Mesiterkugeln 4,50mm
Niezły filmik. Dałem Ci "lajka" 
- 14 kwie 2026, 0:27
- Forum: Akcesoria - optyka, śruty, montaże itp.
- Temat: magazynki Air Arms (S410 i podobne 4,5mm)
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 6165
Re: magazynki Air Arms (S410 i podobne 4,5mm)
Oddałem głos i widzę teraz coś takiego:

Czyli wygląda na to, że tylko ja głosowałem. Nie bym się tym martwił, ale wydało mi się to dziwne.

Czyli wygląda na to, że tylko ja głosowałem. Nie bym się tym martwił, ale wydało mi się to dziwne.
- 13 kwie 2026, 11:20
- Forum: Akcesoria - optyka, śruty, montaże itp.
- Temat: magazynki Air Arms (S410 i podobne 4,5mm)
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 6165
Re: magazynki Air Arms (S410 i podobne 4,5mm)
Co to jest - czy tylko ja głosowałem, czy może to jakiś błąd?
- 06 maja 2025, 15:38
- Forum: Hatsan
- Temat: Sprężyna gazowa Vortex
- Odpowiedzi: 312
- Odsłony: 361111
Re: Sprężyna gazowa Vortex
500 naciągnięć sprężyny gazowej w jeden wieczór? Kurcze, zazdroszczę zdrowia! Ja bym się później przez tydzień leczył... 
- 25 kwie 2025, 23:41
- Forum: Akcesoria - optyka, śruty, montaże itp.
- Temat: Tarcze i cele
- Odpowiedzi: 481
- Odsłony: 687560
Re: Tarcze i cele
Kurde, to jest świetne! Już sobie wyobrażam jak dzieciaki tym "ślimokom" domalowują uśmiechnięte mordki markerem...
- 26 lut 2025, 23:51
- Forum: ŻŁOBEK - pierwsze pytania
- Temat: Uszczelka lufy Hammerli Hunter 900 co jest nie tak?
- Odpowiedzi: 62
- Odsłony: 37383
Re: Uszczelka lufy Hammerli Hunter 900 co jest nie tak?
A propos tych fachowców (to chyba ci sami), to ujęli mnie taką reklamą doskonałych luf Kral-a ;) :
https://youtu.be/ed2_I_ZH_9Q?t=492
Znalazłem ten filmik razem z krótka dyskusją, w zeszłym roku, u "myśliwych":
https://airgun-hunting.pl/viewtopic.php?f=29&t=31814&hilit=hw100+kral#p534445
https://youtu.be/ed2_I_ZH_9Q?t=492
Znalazłem ten filmik razem z krótka dyskusją, w zeszłym roku, u "myśliwych":
https://airgun-hunting.pl/viewtopic.php?f=29&t=31814&hilit=hw100+kral#p534445
- 25 lut 2025, 23:29
- Forum: ŻŁOBEK - pierwsze pytania
- Temat: Uszczelka lufy Hammerli Hunter 900 co jest nie tak?
- Odpowiedzi: 62
- Odsłony: 37383
Re: Uszczelka lufy Hammerli Hunter 900 co jest nie tak?
Spiłować! Więc to już ma być tak na zawsze? 
- 19 wrz 2024, 14:36
- Forum: ŻŁOBEK - pierwsze pytania
- Temat: Uszczelka lufy Hammerli Hunter 900 co jest nie tak?
- Odpowiedzi: 62
- Odsłony: 37383
Re: Uszczelka lufy Hammerli Hunter 900 co jest nie tak?
Nie sprawdził spustu? :down:
Ja wiem, że klienci są marudni i często po prostu się nie znają i sobie coś wymyślą. Ale to jest taka ludzka sprawa, że można mieć człowieka na sumieniu, że sobie strzeli w oko albo zrobi "permanentny manikiur". I będzie dobrze jeśli to zrobi sobie a nie np. swojemu ...
Ja wiem, że klienci są marudni i często po prostu się nie znają i sobie coś wymyślą. Ale to jest taka ludzka sprawa, że można mieć człowieka na sumieniu, że sobie strzeli w oko albo zrobi "permanentny manikiur". I będzie dobrze jeśli to zrobi sobie a nie np. swojemu ...
- 15 wrz 2024, 13:25
- Forum: ŻŁOBEK - pierwsze pytania
- Temat: Uszczelka lufy Hammerli Hunter 900 co jest nie tak?
- Odpowiedzi: 62
- Odsłony: 37383
Re: Uszczelka lufy Hammerli Hunter 900 co jest nie tak?
W tym zakresie cenowym raczej trudno znaleźć coś lepszego niż wspomniany Hatsan (byle nie jakiś Striker, Edge albo Airtact)
Natomiast Norica ma ten problem, że cena tych wiatrówek wynika głównie z napisu "Made in Spain". Jeśli w ogóle to coś znaczy, to może odrobinę lepszą jakość wykonania, ale ...
Natomiast Norica ma ten problem, że cena tych wiatrówek wynika głównie z napisu "Made in Spain". Jeśli w ogóle to coś znaczy, to może odrobinę lepszą jakość wykonania, ale ...
- 07 wrz 2024, 6:41
- Forum: ŻŁOBEK - pierwsze pytania
- Temat: Uszczelka lufy Hammerli Hunter 900 co jest nie tak?
- Odpowiedzi: 62
- Odsłony: 37383
Re: Uszczelka lufy Hammerli Hunter 900 co jest nie tak?
Z tymi lufami marki Walther w wiatrówkach Hammerli to jakaś bajka, opowiadana jeszcze tylko przez właścicieli sklepów... ;)
Może kiedyś tak było, ale teraz to chyba nawet nie każdy "Walther" z oferty Umarex taką ma. (bo repliki nie mają)
Natomiast jeśli jakaś wiatrówka ma czym się pochwalić - np ...
Może kiedyś tak było, ale teraz to chyba nawet nie każdy "Walther" z oferty Umarex taką ma. (bo repliki nie mają)
Natomiast jeśli jakaś wiatrówka ma czym się pochwalić - np ...
- 04 wrz 2024, 22:44
- Forum: ŻŁOBEK - pierwsze pytania
- Temat: Hstsan 900x
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 5533
Re: Hstsan 900x
Możliwe, ale ja tego nie pamiętam. Widzę tylko, że z osady i systemu wygląda to jak aktualny Hatsan 1000X Striker lub 1100X Apachi. Ten drugi ma podobno jakieś lepsze drewno...
A taki tłumik z celownikiem był na Hatsanie 85 Sniper. Może u nas też był kiedyś jakiś podobny składak.
A taki tłumik z celownikiem był na Hatsanie 85 Sniper. Może u nas też był kiedyś jakiś podobny składak.
- 04 wrz 2024, 4:58
- Forum: ŻŁOBEK - pierwsze pytania
- Temat: Hstsan 900x
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 5533
Re: Hstsan 900x
To chyba jest stary model i bez Quattro. Więc pytanie, czy na prawdę tego chcesz... 
https://airgunforums.co.uk/threads/is-t ... gun.27300/
https://airgunforums.co.uk/threads/is-t ... gun.27300/
- 21 sie 2024, 1:14
- Forum: ŻŁOBEK - pierwsze pytania
- Temat: Uszczelka lufy Hammerli Hunter 900 co jest nie tak?
- Odpowiedzi: 62
- Odsłony: 37383
Re: Uszczelka lufy Hammerli Hunter 900 co jest nie tak?
Ludzie, nie znam się na wiatrówkach! Myślałem, że ten sprzęt, to jakieś "ostatnie dziadostwo", a tu mówią inaczej:
https://youtu.be/_ShSA8nClVI
https://youtu.be/_ShSA8nClVI
- 19 sie 2024, 18:36
- Forum: ŻŁOBEK - pierwsze pytania
- Temat: Uszczelka lufy Hammerli Hunter 900 co jest nie tak?
- Odpowiedzi: 62
- Odsłony: 37383
Re: Uszczelka lufy co jest nie tak?
Tu nie ma co kombinować z tymi uszczelkami, bo ten cylinder jest ewidentnie skopany i to chyba o jakieś 2 mm. W takich warunkach uszczelka będzie padać co chwilę. A Ty zamiast się fajnie bawić, będziesz się cały czas zastanawiał, czy ta uszczelka jeszcze trzyma, czy już się zepsuła... :down:
Jeśli ...
Jeśli ...


