Obrazek

WALTHER Black Tac Tanto

Kusze, łuki, paralizatory, noże, miecze, repliki, survival... Czyli inne nasze zabawki!
Awatar użytkownika
mongo
Posty: 55
Rejestracja: 06 lip 2010, 9:56
Lokalizacja: katowice

Post autor: mongo »

@kocurczarny2: Zaproponowany przez Ciebie folderek pasuje mi z dwóch, trzech względów:
- nie świeci się jak psu jajca
- stal
- będzie mi pasował do letnich bojówek ;-)

a tak w ogóle, czy szanowne Tawerniczki i Tawernicy: orientuje się ktoś z was jaki czas ma dystrybutor, po którym musi oddać sprzęt z reklamacji?
byłem w serwisie w sobotę i powiedzieli mi, że nóż "powinien wrócić do nich w przeciągu dwóch tygodni od wysłania".
wydawało mi się, że dwa tygodnie to czas, który maja na załatwienie reklamacji lub zwrot pieniążków. nie powinno mnie interesować ile czasu zajmuje im wysyłka sprzętu do niemiec, ekspertyza i transport powrotny.mam racje?
oddałem go 13 dni temu. jutro mijają dwa tygodnie i chcę to jakoś załatwić.
H80 STG QT SAS uratowany przez Alchemika, w dębowej osadzie, BSA 3-9/40. Haenel Sport 49
Awatar użytkownika
irak
Posty: 1590
Rejestracja: 16 kwie 2007, 9:26
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: irak »

Z tego co mi się po baniaku tłucze to te dwa tygodnie ma serwis producenta jak dostanie sprzęt - dochodzą do tego wysyłki ze sklepu itd., czasem w praktyce trwa to 3 miesiące :/ .
Rozbrojony :), teraz IPSC Action Air. Lecę w kulki :P
Awatar użytkownika
Jaro
Posty: 3955
Rejestracja: 30 gru 2009, 20:08
Lokalizacja: Ziębice
Kontakt:

Post autor: Jaro »

Szczegółowe warunki powinny być opisane w gwarancji.
Jeżeli takowych nie ma, to obowiązuje kodeks handlowy.

Wedle obowiązujących przepisów sprzedawca ma 30 dni na wywiązanie się z naprawy gwarancyjnej lub zwrot pieniążków.
Awatar użytkownika
mongo
Posty: 55
Rejestracja: 06 lip 2010, 9:56
Lokalizacja: katowice

Post autor: mongo »

trak by ich szlafił :maruda:
a miałem nadzieję, że klienta, który dokonuje u nich zakupów od niepamiętnych czasów, potraktują jakoś lepiej. nie kupowałem od nich jedynie kamyczków do zippo ale robiłem tam na prawdę spore zakupy.
trudno, wytrzymałem dwa tygodnie to powinienem wytrzymać dwa kolejne.
napiszę jak sie sprawa zakończyła.
przy następnych zakupach ostro będę sie zastanawiał czy przejść 300 metrów do tego "sklepu", czy kliknąć kilka razy w netbooka, którego mam pod ręką i czekać spokojnie na kuriera.
H80 STG QT SAS uratowany przez Alchemika, w dębowej osadzie, BSA 3-9/40. Haenel Sport 49
Awatar użytkownika
Cribs
Posty: 247
Rejestracja: 01 lut 2009, 9:30
Lokalizacja: Płońsk

Post autor: Cribs »

No, nożyk niezły! Nawet z dobrego materiału. Ale nazwa to jak bym patrzył na sprzedawców na allegro :hihi:
Awatar użytkownika
lightmun
Posty: 499
Rejestracja: 16 lut 2009, 2:26
Lokalizacja: Syców/Wrocław

Post autor: lightmun »

Mora Clipper albo Hultafors... W prawdzie nie folderki ale do rozjebki idealne, a jak słusznie ktoś zauważył folderkami nie wolno się brzydko bawić... bynajmniej nie bardzo brzydko...;)
Falcon Priaire 25 Cs

www.mosin.pl
jedenhuk.cba.pl
Awatar użytkownika
mongo
Posty: 55
Rejestracja: 06 lip 2010, 9:56
Lokalizacja: katowice

Post autor: mongo »

Byłem dzisiaj w tym "sklepie".
Okazało się, że kilka synonimów słowa "prostytutka" wypowiedzianych w sobotę, skutecznie zadziałało.
Odebrałem dziś nówkę sztukę, bez żadnych luzów.
W sumie to nie wiem czy mam sie cieszyć, czy płakać - ten Walther będzie mnie prześladował przez jakiś czas (aż go zajadę).
Myślałem, że oddadzą mi kaskę i będę mógł kupić coś ciekawego z zaproponowanych przez Was folderków....
Trudno.
H80 STG QT SAS uratowany przez Alchemika, w dębowej osadzie, BSA 3-9/40. Haenel Sport 49
slipek
Posty: 673
Rejestracja: 01 cze 2010, 20:39

Post autor: slipek »

jest jeden sposób. Wystawić na popularnym portalu aukcyjnym za "okazyjnie" mniejszą kwotę :PP . A co, niech sie kto inny męczy.
Awatar użytkownika
lightmun
Posty: 499
Rejestracja: 16 lut 2009, 2:26
Lokalizacja: Syców/Wrocław

Post autor: lightmun »

Lub kupić raz a porządnie. Już dawno przekonałem się do metody wyżygania większej gotówki na poczet długoterminowego eksploatowania produktu. Drożej znaczy taniej :)
Falcon Priaire 25 Cs

www.mosin.pl
jedenhuk.cba.pl
Awatar użytkownika
irak
Posty: 1590
Rejestracja: 16 kwie 2007, 9:26
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: irak »

Ostatnio przekonałem się do budżetówek - SRM, Mora. Najlepsza jest scena na zlocie - pada pytanie "kto ma nóż", pojawia się las folderów, pada "bo trzeba otworzyć konserwę", las znika ;).
Rozbrojony :), teraz IPSC Action Air. Lecę w kulki :P
Awatar użytkownika
mongo
Posty: 55
Rejestracja: 06 lip 2010, 9:56
Lokalizacja: katowice

Post autor: mongo »

@slipknoter: dobra opcja - pewnie tam wyląduje. dam namiary na aukcje by nikt z Szanownych na niej nie licytował ;-) możecie ewentualnie podbić cenę.
@lightmun: jak nie pracujesz od ponad sześciu miesięcy (jakiś pigół powiedział ci, że masz podejrzenie raka) to nawet taki badziew wyrwany za stówkę potrafi poprawić ci humor. na dwa dni.
@irak: tak to już jest z pozerami...
mama dała kaskę na drogi sprzęt więc szkoda by się porysował. wystarczy, że jest w moim ekwipunku, idealny, nie skazany śladami używalności.
kupiłem ostatnio PKB i pucuję mój folderek codziennie. mam również sprężone powietrze, którym przedmuchuję nożyk co dwa dni. nie wiem co to jest "smar molibdenowy" ale i tak kupiłem. nie mam pojęcia do czego to służy więc pakuję go w ośki (przeczytałem to gdzieś w necie i pewnie tak należy robić), chcę by nożyk zawsze wyglądał i działał jak nowy. zamówiłem sobie do mojego nożyka kaburę z kydexu - ta z codury nie pasuje mi do moich nike (mama mi kupiła)
ROZWALAJĄ mnie takie pajace!
nóż kupuje sie po to by z nim pracować a nie obnosić się po mieście i zlotach.
co do puszek: waldkiem będzie kiepsko- ma przebijak do szyb na rękojeści. nie chciał bym mieć go wbitego w rękę. każdym innym - nie ma sprawy ;-)
H80 STG QT SAS uratowany przez Alchemika, w dębowej osadzie, BSA 3-9/40. Haenel Sport 49
Awatar użytkownika
lightmun
Posty: 499
Rejestracja: 16 lut 2009, 2:26
Lokalizacja: Syców/Wrocław

Post autor: lightmun »

Mora to nie budżetówka, Mora to Mora. To jest taki JABOL wśród noży. A któż z nas nie wspomina dobrze jaboli...
Falcon Priaire 25 Cs

www.mosin.pl
jedenhuk.cba.pl
rifleman

Post autor: rifleman »

lightmun pisze:Mora to nie budżetówka, Mora to Mora.
Racja, szczególnie w wersji z węglówki. Moja niestety przepadła jakiś czas temu, gdzieś w czeluściach Puszczy Jodłowej. :/
Awatar użytkownika
lightmun
Posty: 499
Rejestracja: 16 lut 2009, 2:26
Lokalizacja: Syców/Wrocław

Post autor: lightmun »

rifleman pisze:
lightmun pisze:Mora to nie budżetówka, Mora to Mora.
Racja, szczególnie w wersji z węglówki. Moja niestety przepadła jakiś czas temu, gdzieś w czeluściach Puszczy Jodłowej. :/
Nie wyobrażam sobie bardziej szlachetnego końca żywota takiego noża, zawsze mógłby Ci wpaść za kratkę kanalizacyjną, a tak... Albo ją jaki spadochroniarz znalazł i mu życie uratowała- NIE WIESZ:)
Falcon Priaire 25 Cs

www.mosin.pl
jedenhuk.cba.pl
Awatar użytkownika
Jaro
Posty: 3955
Rejestracja: 30 gru 2009, 20:08
Lokalizacja: Ziębice
Kontakt:

Post autor: Jaro »

Czytam sobie posty kolegi Mora i milczę......
Nie wiem o co mu chodzi....

Jaki ma cel ?
Po co mu nóż ?
Czy potrafi się nim posługiwać ?

Może wystarczy mu coś takiego http://archiwumallegro.pl/scyzoryk_nozy ... 48364.html


Parę lat ćwiczyłem z różnymi przedmiotami i wydaje mi się, że zwykła finka do życia wystarczy.....

Jeżeli kolega ma większe ambicje to może pomylił forum ?
ODPOWIEDZ