Obrazek

po co paski przy kieszeniach

Kusze, łuki, paralizatory, noże, miecze, repliki, survival... Czyli inne nasze zabawki!
kul3k
Posty: 15
Rejestracja: 03 sie 2009, 21:28

Post autor: kul3k »

wtrącę swoje 3 gr. mam kilka par spodni surplus-a również te z paskami - paski owe to nic innego jak pic :cisza: nie da się tego ani związać ani przywiązać ledwo obejmują nogę tak że nie ma mowy o związaniu co do jakości to ten model jest akurat ok mam jedna parę już z 4 lata i się trzymają natomiast szczerze odradzam M65 PREMIUM - spodnie porażka dosłownie rozleciały się przy pierwszej przymiarce a konkretnie odpadły zatrzaski kieszenie - tu z racji że surplus ma dziwną wymiarówkę i tak szły do krawcowej, tu polecam od razu zastąpić zatrzaski szerokim rzepem, M65 PREMIUM zajechałem dwie pary jedną używałem przez ... pół grzybobrania ( rozlazły się w kroku ) drugą "zajechałem" jak wspomniałem od ręki następny po guzikach posypał się krok :cisza: co do helikona to też jedno dobre drógie do bani mam plecak który dzielnie służy w koszmarnych warunkach natomiast polar rozleciał się jak spodnie sur. polar miał WOGÓLE NIE PRZYSZYTE RZEPY :!: trzymały się dosłownie na 4 niteczkach oraz od nowości był dziurawy + padają zamki błyskawiczne ...

Pozdr.
Awatar użytkownika
drLecter
Posty: 60
Rejestracja: 17 kwie 2009, 13:43
Lokalizacja: Swidnica / Malmö

Post autor: drLecter »

Ave!
Jeśli kupować, to kontraktowe.
Cena podobna, przynajmniej w przypadku starych camo typu 3 color desert, czy woodland. Marpaty i multicam już są znacznie droższe...
Z partyjnym pozdrowieniem.

N.
HW 95 DOC
FX Bobcat .25
FX Royale 400 .22
ODPOWIEDZ