Obrazek

Śrut wybuchowy

Spam, Archiwum Forum.
Zablokowany
Awatar użytkownika
DonSzaSzłykos
Posty: 2
Rejestracja: 08 kwie 2009, 10:58
Lokalizacja: Lasy Świętokrzyskie
Kontakt:

Śrut wybuchowy

Post autor: DonSzaSzłykos »

witajcie.
czekam jeszcze na mojego hatsana ale rozglądam sie za pierdółkami co by w tyle nie zostawać i być na czasie i znalazłem taki wynalazek:

http://www.allegro.pl/item601171065_sru ... _wawa.html

co wy na to czy to się nie rozsadzi w lufie??

Zielony Jak Szczypiorek Na Wiosnę... HATSAN 90 STG
Awatar użytkownika
Mein Gott
Posty: 1029
Rejestracja: 18 mar 2007, 19:32
Lokalizacja: pod Warszawą

Post autor: Mein Gott »

w swoim pierwszym poście pisałeś, że będziesz chłonął wiedzę jak gąbka; mam nadzieję że nie miałeś na myśli pytania się o rzeczy już opisane? ;]

http://e-tawerna.pl/viewtopic.php?t=4459
http://bron.iweb.pl/viewtopic.php?t=460 ... =wybuchowy
http://bron.iweb.pl/viewtopic.php?t=642 ... =wybuchowy
Marcin chcesz bana za you?
Awatar użytkownika
Mikrus
Posty: 955
Rejestracja: 04 paź 2006, 19:32
Lokalizacja: Kassel/Deutschland

Post autor: Mikrus »

Jeśli chcesz sobie lufe zniszczyć to kup ten śrut.
Bezbronny
Awatar użytkownika
Luciush
Posty: 1188
Rejestracja: 11 sie 2006, 20:13
Lokalizacja: Miasto aspołeczne

Post autor: Luciush »

Lufy może nie zniszczy, przynajmniej nie od razu, ale płacić tyle kasy za nikłe "cyk" na celu... No! Ale - bogatemu wszystko wolno ;P
AA S400 Classic + BE 3200 10x40
Było: H90, QB78 i trochę szkiełek.
Awatar użytkownika
DonSzaSzłykos
Posty: 2
Rejestracja: 08 kwie 2009, 10:58
Lokalizacja: Lasy Świętokrzyskie
Kontakt:

Post autor: DonSzaSzłykos »

:)Mein Gott na swoje usprawiedliwienie mam tylko fakt ze czytam to Nasze forum od 3 dni, skakam z tematu na temat, w większości nic nie kumam :zdziwko: , większość zaznaczam i "Szukaj w Google..." mam taką "tatanke" w głowie bo:tu łoże, tam sprężynka a ktoś tam poprawił spust a możne skrócę sobie lufę i wstawię tłumik...a tu jeszcze śrut nie wybrany bo nie wiem jaki wybrać !!!! ;( co ja tu biedny żuczek robię a przecież jeszcze hatsan nie przyjechałObrazek

Zielony Jak Szczypiorek Na Wiosnę... HATSAN 90 STG
Awatar użytkownika
Mikrus
Posty: 955
Rejestracja: 04 paź 2006, 19:32
Lokalizacja: Kassel/Deutschland

Post autor: Mikrus »

Skoro jest z powłoką plastykową to poniekąd zniszczy zapychając gwint. Szkoda lufy na to ;)
EDIT:
Nie lepiej coś takiego ?jak trafisz huk będzie. http://www.swistak.pl/a4350553,Amunicja ... short.html można posiadać to coś bez przykrych konsekwencji ?
Bezbronny
Awatar użytkownika
Luciush
Posty: 1188
Rejestracja: 11 sie 2006, 20:13
Lokalizacja: Miasto aspołeczne

Post autor: Luciush »

Jak sprzedają na Świstaku, to wolno ;). Poza tym - też wolno ;).
Michał, przejrzyj temat o śrutach, a i tak skończy się na tym że... będziesz musiał indywidualnie dojść jakie pestki smakują Twojemu karabinkowi!

Tu tylko taka uwaga na szybko, próbując różnych śrutów, po każdym czyść lufę, potem kilkadziesiąt, sto strzałów i dopiero rób testy na skupienie. Lufa musi się "przyzwyczaić" do nowego śrutu.
AA S400 Classic + BE 3200 10x40
Było: H90, QB78 i trochę szkiełek.
jamba
Posty: 578
Rejestracja: 04 lip 2008, 10:23
Lokalizacja: Kraków / Wrocław

Post autor: jamba »

Michał ,czytaj ,czytaj a potem czytaj :D .spędzisz niejeden wieczór i noc na przeglądaniu forum,ale uwierz mi przyda Ci się to bardzo :nauka:
Yupikayey...Motherfruck.. ROZBROJONY :(
jarek m
Posty: 1272
Rejestracja: 29 lis 2007, 23:31

Post autor: jarek m »

DonSzaSzłykos, zanim otumaniejesz zupełnie, odrzuć niecne myśli o śrutach wybuchowych, przeciwpancernych, w plastiku, skorupce, na miękko, na twardo i po wiedeńsku. W zależności od zasobności portfela kup sobie: exacta (zacznij od 4,50 - jak cię spytają jaki dokładnie kaliber - są cztery: 4,50, 4,51, 4,52, 4,53), crossmana pointeda, ktk, crossmana premiera (7,9, a nie 10 grein - jest na paczce, chodzi o wagę) i popróbuj tych śrutów. Któryś z nich okaże się najcelniejszym, a któryś zupełną pomyłką. Jak zrobisz sobie zapas tego który celnie lata, wtedy szalej. Żebyś nie skończył, jak ja w pewnym momencie - z 7 rodzajów śrutów leżało bezużytecznych, bo latały kiepsko, a tego co latał dobrze zawsze było za mało :)
Colty navy x 2
Hawken Thompson/Center .45
S400+Hawke Varmint II
BSA Hornet
Awatar użytkownika
Luciush
Posty: 1188
Rejestracja: 11 sie 2006, 20:13
Lokalizacja: Miasto aspołeczne

Post autor: Luciush »

Aaaaa, to już wiem czemu zainteresowałeś się CP Jarku! Musiałeś coś zrobić z nadmiarem ołowiu :P. A tak poza tym, mądrze prawisz. Z budżetowych pestek można zaryzykować też Tomitex (ale tylko LOK/Sport i tylko płaski - jak twierdzi sam producent, reszta to produkcja uboczna) oraz Kovohute, pewien Maciek z Siekierek twierdzi że bodaj tylko ten z niebieskiego pudełka.
AA S400 Classic + BE 3200 10x40
Było: H90, QB78 i trochę szkiełek.
Awatar użytkownika
assassin
Posty: 310
Rejestracja: 07 sty 2009, 16:58
Lokalizacja:

Post autor: assassin »

Jarku znam ten nadmiar ołowiu...sam jeszcze posiadam resztkę jakiegoś moletowanego g...na co to dali przy zakupie, Tomitexa szpica (nie wiem nawet po co kupiłem :hm: :hihi: ), mam nawet ołowiane kuleczki 4,5mm (opakowanie ma 300 w wystrzeliłem ze 20)...a najlepszy express jaki mi pasuje oczywiście, nie ma. :maruda:

Muszę chyba formę do expressa kupić i samemu wytapiać. :lol:
H33 + Alchemik Inside + PP3-9x40
jamba
Posty: 578
Rejestracja: 04 lip 2008, 10:23
Lokalizacja: Kraków / Wrocław

Post autor: jamba »

Lukasz jak wytopisz 40 milionów sztuk ,to kupuje od Ciebie formę do wytopu :lol:
Yupikayey...Motherfruck.. ROZBROJONY :(
Maciej
Posty: 13
Rejestracja: 13 wrz 2008, 19:24
Lokalizacja: Warszawa

Śrut wybuchowy

Post autor: Maciej »

Z tym śrutem Kovohute było trochę inaczej, w moim przypadku nieźle sprawdza się ten w zielonym pudełku. Dobrze wykonany i nie brudzi tak bardzo jak niebieski. W Hatsanach trzeba lekko sfazować port ładowania, inaczej potrafi być trudny do wepchnięcia.
Przy okazji życzę wszystkim Zdrowych, Wesołych Świąt Wielkanocnych.
Maciej
pozdrawiam, Maciej
Awatar użytkownika
Luciush
Posty: 1188
Rejestracja: 11 sie 2006, 20:13
Lokalizacja: Miasto aspołeczne

Post autor: Luciush »

O to to :) Miałem nadzieję że mnie wyprostujesz :). Pokręciłem coś z tymi kolorami!
AA S400 Classic + BE 3200 10x40
Było: H90, QB78 i trochę szkiełek.
Zablokowany