Obrazek

KTK- słowacki diabolo

Czyli to, co najważniejsze obok wiatrówki.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mein Gott
Posty: 1029
Rejestracja: 18 mar 2007, 19:32
Lokalizacja: pod Warszawą

Post autor: Mein Gott »

a więc chyba się nim nie pożywię, moja czeszka ma dość "duże" to swoje 4,5mm
Marcin chcesz bana za you?
Awatar użytkownika
foxrysza
-#prezes
-#prezes
Posty: 3313
Rejestracja: 22 lip 2006, 12:16
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: foxrysza »

Rysiek, mam pytanie, czy poza wrażeniem podkalibrowości tego śrutu miałeś jakieś jeszcze zastrzeżenia, co do jego celności na przykład ?
Kurcze w sumie nie ale dżwięk jak przy strzale na sucho mnie przekonał do oddania paczuszki koledze który z niego pykał i to całkiem fajnie (zapytaj Qbuś-ia, to jemu sprezentowałem ten śrucik)
Radość w naszych dziecięcych oczach jest najważniejszą cnotą hobby.
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6433
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Qbuś »

Śrucik latał całkiem nieźle (porównywalnie jak Crosman pointed ) jednak większość została wystrzelona z pistola na 10m. -rewelacji nie było :hihi: .
Trzeba jednak brać pod uwagę fakt że każda lufa woli inny i trzeba sobie dobrać śrucik indywidualnie.Ale w tym przypadku jednak cena odgrywa chyba największą rolę :) . Osobiście wolę "Pointeda" chociaż z niektórych luf też "wylata".
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
Awatar użytkownika
Cygan
Posty: 108
Rejestracja: 05 lut 2008, 8:51
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Cygan »

foxrysza pisze:Ano to ten.
Tylko ciut za drogo (jak dla mnie).
tu trochę taniej http://www.allegro.pl/item345896298_sru ... obacz.html
Sam zastanawiam się nad zakupem...
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2008, 19:31 przez Cygan, łącznie zmieniany 1 raz.
rozbrojony:(
Awatar użytkownika
indian
Posty: 336
Rejestracja: 04 lis 2006, 20:31
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

Post autor: indian »

Witam.A jest 5,5mm :) bo cena nader przyjemna jest :)
Old Indian Never Die
twardy.cyngiel
Posty: 70
Rejestracja: 03 cze 2008, 11:11
Lokalizacja: Kielce

Post autor: twardy.cyngiel »

Kupiłem sobie dzisiaj ten śrut na bazarach. Gość niby sprzedaje po 11 zł ale od razu zastrzega, ze odda za 10 zł :D Dobrze, że ma go w ciągłej sprzedaży bo po 8,99 zł na allegro się kupować nie opłaca - przesyłka podwaja cenę.

Pierwsze wrażenie: śrut jest sporo krótszy od czeskiego diabolo boxer (szpic gładki), którym obecnie strzelam. Jutro wstawię porównawczą fotkę.
Ciekawe czy do dewastacji puszek po piwie będzie się równie dobrze nadawał na moim obecnym dystansie 35 metrów?
KRAL 002 drewienko
PP 3-9x40 AO
Awatar użytkownika
radecek
-#zasłużony2020
-#zasłużony2020
Posty: 296
Rejestracja: 24 paź 2006, 20:11
Lokalizacja: Poland

Post autor: radecek »

Też kupiłem 3 opakowania - śrut wygląda bardzo dobrze. Ile jest śrutu w opakowaniu? W moich ok. 440szt./op.
Awatar użytkownika
robroj0
Posty: 408
Rejestracja: 22 sty 2008, 23:28
Lokalizacja: Wadowice G k.Mielca

Post autor: robroj0 »

Ja też pykam z tego śrutu.W moim Harym lata bosko. :lol:
BMK-40(lufka LW)tuning by Alchemik+DOC na BKL-u
Awatar użytkownika
Kilan
Posty: 1321
Rejestracja: 22 mar 2008, 10:15
Lokalizacja: Rypin

Post autor: Kilan »

A moje doświadczenie z KTK jest takie:
w hatsanie bardzo przyjemnie :porównywalnie z crosman pointed - gorzej niż EXT 4.51
w QB78 bardzo podobnie jak EXT 4.51 - całkiem
w BMK40 - fenomen - lepiej niż EXT 4.51 czy 4.52 - może 4.53 lepszy się okaże jak na razie nr 1
Kandar CP1, Beeman PCA, umarex fusion, fwb300s uni, tx200mk3
Awatar użytkownika
Luciush
Posty: 1188
Rejestracja: 11 sie 2006, 20:13
Lokalizacja: Miasto aspołeczne

Post autor: Luciush »

"Ja też pykam z tego śrutu.W moim Harym lata bosko. "

Zanim Ci go przywiozłem, zaniosłem go do diecezji, tam pokropił go biskup. Potem egzorcyzmy odprawił specjalny wysłannik watykański, a następnie przez 3 dni stał na odbiorniku nastawionym na Radio Józef, owinięty w Gościa Niedzielnego - Więc ja się pytam - jak ma latać ?? ;P
AA S400 Classic + BE 3200 10x40
Było: H90, QB78 i trochę szkiełek.
Awatar użytkownika
Kilan
Posty: 1321
Rejestracja: 22 mar 2008, 10:15
Lokalizacja: Rypin

Post autor: Kilan »

:lol: :cisza: :lol: hehehehe
Kandar CP1, Beeman PCA, umarex fusion, fwb300s uni, tx200mk3
Awatar użytkownika
Starszy_Pan
Posty: 755
Rejestracja: 27 maja 2008, 18:23
Lokalizacja: Warszawa Śródmieście
Kontakt:

Post autor: Starszy_Pan »

Luciuszu - z piekła rodem. Będzie napewno latał szybko - bedzie od Ciebie uciekał :PP
Sharp 1210+Barska 3-12x40 AO, Iż61 CPR* + CCCP, Gamo Compact, Walther CP99 GL :(
Awatar użytkownika
robroj0
Posty: 408
Rejestracja: 22 sty 2008, 23:28
Lokalizacja: Wadowice G k.Mielca

Post autor: robroj0 »

Luciush pisze:Zanim Ci go przywiozłem, zaniosłem go do diecezji, tam pokropił go biskup. Potem egzorcyzmy odprawił specjalny wysłannik watykański, a następnie przez 3 dni stał na odbiorniku nastawionym na Radio Józef, owinięty w Gościa Niedzielnego - Więc ja się pytam - jak ma latać ?? ;P
Wcześniej miałem paczuszkę,też latał bosko.
Także twoje zmagania nic nie dały :PP
BMK-40(lufka LW)tuning by Alchemik+DOC na BKL-u
Awatar użytkownika
Luciush
Posty: 1188
Rejestracja: 11 sie 2006, 20:13
Lokalizacja: Miasto aspołeczne

Post autor: Luciush »

No to kolejna teoria (zaraz dostanę warna za OT) ;) Ołów pochodzi z okresu błędów i wypaczeń, kiedy likwidowano kościoły - pewnie przetopili oprawy witraży ;). Ludomirze, a skądże Ty wiesz że pewne osoby mawiają do mnie per Lucyferus ?? Z drugiej strony posiadacz Kota Myśliwskiego o czarnym perłowym lakierze, na pewno ma w domu i szklaną kulę... nic się nie ukryje ;) :maruda:

A poważnie, zaintrygowało mnie to co napisał twardy.cyngiel o ilości śrutu w paczce.. ja rozumiem +/- 5 sztuk ale 60... ? Niestety mam już napoczętą paczkę, ale kiedy kupię nową, nie omieszkam przeliczyć...

Aha i jeszcze jedno, czy ktoś może ważył te pelletki ? Z pomiarów na chrono Ryśka wyszło że jest cięższy od Exacta, tylko o ile?
AA S400 Classic + BE 3200 10x40
Było: H90, QB78 i trochę szkiełek.
Awatar użytkownika
pg.25
Posty: 409
Rejestracja: 10 mar 2008, 20:47

Post autor: pg.25 »

Luciush pisze:No to kolejna teoria (zaraz dostanę warna za OT) ;) Ołów pochodzi z okresu błędów i wypaczeń, kiedy likwidowano kościoły - pewnie przetopili oprawy witraży ;). Ludomirze, a skądże Ty wiesz że pewne osoby mawiają do mnie per Lucyferus ?? Z drugiej strony posiadacz Kota Myśliwskiego o czarnym perłowym lakierze, na pewno ma w domu i szklaną kulę... nic się nie ukryje ;) :maruda:

:D :D :D dobry jesteś Łukasz,do kabaretu :D
Hatsan 75S+Alchemik+PP 6x40
sharps innova+chinka3.5-10x40
ODPOWIEDZ